lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sam niegdyś w jego potencjał wątpiłem ale Wielki Szacun dla niego!!!Jest piłkarzem klasy światowej!!!
1
Co do Zielińskiego widać,że ma potencjał na rozgrywającego....kilka jego podań z podcinką przypominało mi zagrania Mirka Szymkowiaka,oby dalej się rozwijał
0
Muszę się przyznać ,że już klnąłem nie miłosiernie na grę naszych.....ale jak Zbawca Narodu Robert "Robertinho" Lewandowski strzelił zwycięską bramkę to euforia była niesamowita!!!Słowa uznania dla Kuby za grę na prawej obronie i za fenomenalną asystę!!!(i tak w nawiasie Czarnogóra zaskakuje ,z nimi będzie jeszcze trudniej)
0
Może mecz Włochy-Hiszpania będzie na kanale Rai 1,jak myślicie?
3
jeden c..j
0
W to akurat nie wątpię :)
0
Co myślicie odnośnie dwóch meczy reprezentacji Polski?Jeśli nie wygramy obu meczy to nie ma szans na awans...Nawałka powinien dać szansę Teodorczykowi albo Wilczkowi w dłuższym odstępie czasu,co najmniej 30 min...bo nie może być tak,że Milik marnuje 200 % sytuację i gra do końca meczu
2
Skakał ktoś z was z bungee?
1
Raczej zmieszany i pewnie zaraz po meczu poleciał do Maroka
3
Dopiero teraz miałem możliwość zobaczyć wynik Realu i taka piękna niespodzianka :) już tylko punkt straty
9
Ziomki już prawie weekend!!!Ona czuję we mnie piniądz ....hehe disco chochla
0
Nie ma mocnych na Guardiole itp...chohla tv
0
W tej chwili trzeba tylko wypić drinka oszałamiąjącego!miód malina i c....j
1
A dopiero dzisiaj Boniek zrobił konferencję jak podwyższyć poziom LP,byli przedstawiciele ległej mioduski&lesnodorski ONI uzdrowią polską piłkę klubową...także Najlepszego!!!Tylko FCB
0
Ja też będę pierwszy raz za kółkiem...czyli dobrze ,że dziś mogę się odstresować drinkiem....jak sobie pomyślę,że mam się włączyć do ruchu to masakra.....aa może to jakoś będzię....
0
Jak żyć?
1
Stary w polskiej piłce kopanej "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń" jak śpiewała jakaś tam polska wokalistka
0
Od razu w miasto?? ja p.....e najpierw muszę wiedzieć o co kaman z ruszaniem itp...
1
Może go wydymali...a to tylko przykrywka
6
LKS Borkowianka Borek Szlachecki oczekuje na Ciebię
1
Słuchajcie ziomki w sobotę mam pierwszą jazdę na kursie prawa jazdy,czego mogę się spodziewać?
0
kur.. póki co kto piszę ma wolne....ale i tak napiję się ostatniego drinka za wszystkich ,którzy idą do pracy....
3
Chciałbym wznieść toast za tych którzy jutro mają wolne!sto lat!Ale w środę wszyscy mimo późnej pory kibicujemy FC Barcelona!!!FCB ponad wszystko!!!
0
Noi to jest prawdziwy ziomek!Już Ci życzę Najlepszego!!!Barca tylko zwycięstwo!!!
2
O ty!to jak coś to wznieś jakikolwiek toast za FCB!!!
0
Właśnie zobaczyłem godzinę meczu z Atletico..no cóż mam na 6 do roboty ale i tak obejrzę ..tylko raczej bez browarusa
1
Dla tego ziomka jestem wujkiem...tak to bywa w wielkiej rodzinie...jak się witaliśmy to oczywiście łzy płynęły strumieniami....
1
Dzięki..ta para przyleciała z Anglii na 18 siostry ziomka ...jak się pojawili na sali to było niedowierzanie wtf!!także wszystkim życzę Najlepszego!!!
11
Siemka, Barca wygrała!!! także chciałbym wznieść toast za Mateusza i Paulinę!!!bo zrobili mega niespodziankę pojawiając się na dzisiejszej imprezie!!!Barca nie zawiodła i dodatkowa niespodzianka!!!życzę wszystkim Najlepszego!!!
0
Jeszcze brakuje aby Suarez coś strzelił bo póki co niewidoczny jest