0

Kurde oglądałem mecz z bratem ,który wyjeżdża jutro do Francji a tu taki ch....y wynik.......Moż się Barca otrzasnie

0

Ziomki czy jeszcze wierzycie w jakieś trofeum? Bo ja już trochę wątpię.... Jak coś to podajcie jakieś pozytywy jeżeli ta drużyna w tej chwili takowe posiada

0

Neymar niech sobie zrobi włosy na różowo!!! Człowiek się wkur....a ci zarabiają miliony, a co tam ,że sezon bez trofeum .W banku się kasa zgadza

0

Ku..... Panowie strzelcie na 2:2!!!

1

Najwyższy czas aby Suárez się obudził i walnął bramkę!!!!

1

Teraz chociaż na 2:2 strzelić i będzie git

0

Kurde żeby chociaz jakimś cudem zremisowali......ale to raczej niemożliwe.....

2

Niestety drużyna jest ROZBITA psychicznie!!! Raczej mega trudno będzie o wygranie LaLiga.....jednym słowem koszmar

0

Ja pier........!!!!!

0

A teraz Valencia jak Atleti obrona i być może kontra i po meczu.....ale oby nie, powiedziałbym,że puścić świeża krew z ławki ale kogo?.......

0

Yhy zaczyna się marnowanie setek na potęgę....

0

Ależ emocje jeden z kluczowych meczy jeśli wygramy to będzie potężny krok ku mistrzostwu

0

Liczę, że FCB pokaże iż po odpadnieciu z LM nadal możemy mieć świetny sezon i wygrają.Jeszcze może Leo strzeli gola nr 500

0

jutro nasi piłkarze muszą odwrócić kartę i liczy się tylko zwycięstwo

0

pytanie za 100 punktów, kiedy Messi strzeli gola nr 500?

0

a co żeś ty napisał,że na miesiąc Cię zbanowali?

0

Oby Aguero z realem tak strzelał

0

Wg mnie to będzie najlepszy mecz europejskich pucharów 15/16 no chyba,że coś ciekawszego się wydarzy

2

Jednak futbol jest pojebany...ale mimo wszystko Liverpool a przede wszystkim ich fantastyczni kibice mega na to zasłużyli

0

Fenomenalny Liverpool!!!Lovren king!!!!

0

A w meczu hiszpańskich drużyn zapowiada się dogrywka

1

Jednak FCL to walczaki prze mega!!!szkoda,że u nas brakuje czegoś takiego....

0

Liv-Bor mecz godny Ligi Mistrzów

0

0

Oby tylko real nie zdobył LM...niech wygra najlepiej Atleti lub Bayern z Lewym

0

W sumie jak zdobędziemy mistrzostwo i puchar to mimo wszystko będzie kolejny super sezon.Trochę nasi nas rozpuscili i nam się w dupach poprzewracalo i co sezon chcemy tryplet

0

Kurwa jego zajebana mać !!!

2

Niestety to są nasze ostatnie minuty w LM

1

Z taką grą to nie ma najmniejszych szans na awans,chociaż żeby La Liga zdołali wygrać

0

Tak z ciekawości się zapytam kto idzie jutro na 6 do pracy oprócz wiernych FCB?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?