2

PAN Xavi Hernandez zasłużył na takie pożegnanie!!! TRYPLET!!!

3

cholera nie wiem co napisać, więc TYLKO BARCA!!! Zdobywca tytułu Liga Mistrzów 14/15.........VIVA la RAKITIC, SUAREZ, NEYMAR

0

FCB!!!FCB!!!FCB!!!

1

no to panowie i panie za 2 godziny z hakiem świętujemy zdobycie Pucharu Europy :) głęboko wierzę, że tak będzie

5

najlepsze trio w historii futbolu!!!

0

Messi- kosmita!

0

będzie 3 do 1 dla Barcy, bramki strzelą Neymar,Pique i Messi

0

ale gramy jeden z 2 najważniejszych meczy w sezonie także o co kaman?

0

proponuję skład na jutrzejszy finał FCB :ter Stegen - Alves, Pique , Mascherano, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitic, Neymar, Suarez, Messi

0

panowie kocham futbol,ale w siatkówce jesteśmy potęgą!!!szacun dla naszych zawodników za dwu mecz z Rosjanami.nie wiem po prostu brak mi słów ale mimo wszystko apeluje do polsatu ( ale co ja mogę) po prostu MUSICIE każdy mecz tej WYBITNEJ REPREZENTACJI puszczać dla każdego kibica!!!!

0

ale niestety będzie nerwówka

0

prawdopodobnie ograliśmy znowu Rosję

0

nasi chłopacy w siatkę chyba wygrają z ruskimi

1

powiem wam że , Morata będzie mega niebezpieczny w finale

1

no ale jaja !!!

1

chyba się szykuje Gran Derbi w finale LM

1

ciekawe kogo poprze teraz Kukiz??

0

mistrza na wyciągnięcie ręki mamy nikomu go nie oddamy!!!

0

oby to Valencia przetrzymała

1

ależ pięknie!!! Vamos Valencia!!!

1

myśle,że real jutro pewnie wygra no ale cóż Messi jest w formie to i z Atletico sobie poradzimy-jeśli oczywiście mecz się odbędzie w co głęboko wierzę

0

teraz się tylko liczą 3 punkty w sobotę z Sociedad

0

ja się już obawiam żeby w rewanżu Alves,Pique i Neymar nie dostali kartki aby ich nie zabrakło w finale. A tak poza tym Messi to geniusz!

0

tylko zwycięstwo!

1

widzę, że dyskusja już umarła....mimo wszystko dla Barcy samych wygranych!!!!!

0

w 100% masz racje...hehhe

2

powiem Ci tak , ja ci dam bayern!!! po c...u !!!FCB jest tylko jedne

4

FCB wygra LM w tym sezonie i tyle na ten temat!!!

0

niby był graczem RM ,dobrze w Valencii się spisuje ale jakby przyszedł do Barcy to pewnie by się nie odnalazł....także bawmy się i pijmy :) w końcu długi weekend się rozpoczął :)

0

a Ronaldo się cieszył??..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?