lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
PAN Xavi Hernandez zasłużył na takie pożegnanie!!! TRYPLET!!!
3
cholera nie wiem co napisać, więc TYLKO BARCA!!! Zdobywca tytułu Liga Mistrzów 14/15.........VIVA la RAKITIC, SUAREZ, NEYMAR
0
FCB!!!FCB!!!FCB!!!
1
no to panowie i panie za 2 godziny z hakiem świętujemy zdobycie Pucharu Europy :) głęboko wierzę, że tak będzie
5
najlepsze trio w historii futbolu!!!
0
Messi- kosmita!
0
będzie 3 do 1 dla Barcy, bramki strzelą Neymar,Pique i Messi
0
ale gramy jeden z 2 najważniejszych meczy w sezonie także o co kaman?
0
proponuję skład na jutrzejszy finał FCB :ter Stegen - Alves, Pique , Mascherano, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitic, Neymar, Suarez, Messi
0
panowie kocham futbol,ale w siatkówce jesteśmy potęgą!!!szacun dla naszych zawodników za dwu mecz z Rosjanami.nie wiem po prostu brak mi słów ale mimo wszystko apeluje do polsatu ( ale co ja mogę) po prostu MUSICIE każdy mecz tej WYBITNEJ REPREZENTACJI puszczać dla każdego kibica!!!!
0
ale niestety będzie nerwówka
0
prawdopodobnie ograliśmy znowu Rosję
0
nasi chłopacy w siatkę chyba wygrają z ruskimi
1
powiem wam że , Morata będzie mega niebezpieczny w finale
1
no ale jaja !!!
1
chyba się szykuje Gran Derbi w finale LM
1
ciekawe kogo poprze teraz Kukiz??
0
mistrza na wyciągnięcie ręki mamy nikomu go nie oddamy!!!
0
oby to Valencia przetrzymała
1
ależ pięknie!!! Vamos Valencia!!!
1
myśle,że real jutro pewnie wygra no ale cóż Messi jest w formie to i z Atletico sobie poradzimy-jeśli oczywiście mecz się odbędzie w co głęboko wierzę
0
teraz się tylko liczą 3 punkty w sobotę z Sociedad
0
ja się już obawiam żeby w rewanżu Alves,Pique i Neymar nie dostali kartki aby ich nie zabrakło w finale. A tak poza tym Messi to geniusz!
0
tylko zwycięstwo!
1
widzę, że dyskusja już umarła....mimo wszystko dla Barcy samych wygranych!!!!!
0
w 100% masz racje...hehhe
2
powiem Ci tak , ja ci dam bayern!!! po c...u !!!FCB jest tylko jedne
4
FCB wygra LM w tym sezonie i tyle na ten temat!!!
0
niby był graczem RM ,dobrze w Valencii się spisuje ale jakby przyszedł do Barcy to pewnie by się nie odnalazł....także bawmy się i pijmy :) w końcu długi weekend się rozpoczął :)
0
a Ronaldo się cieszył??..