lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Braaawo dla naszych ,przedłużcie kontrakty z Pique, Roberto , Sergio,Meessiemu dajcie podwyżkę i w następnym sezonie gramy o potrójna koronę.KUWRA!
0
Ciekawe na co bd narzekać Kuman po meczu.....
1
Przecież jak tego nie wygrają to mnie jasny szlag trafi pioruny siarczyste poleca
0
@arkasath a Barca bez Messiego, chyba też w LE
0
Werner niech się ogarnie i coś strzeli
0
@czesctuam oby, i triumf Guardioli
0
Brawooooo Chelsea!!!
5
Kuwra mac, to się zemsci
0
@MaTt_BarcaFan ostatnio byli u mnie w miejscowości, coś tam nagrywali sobie na lokalnym boisku. Oczywiście zebrała się masa ich fanów (dzieci). Jednak okazali się być burakami, friz zabronił reszcie epiki rozdawać autografy itp. Trochę to ich zachowanie mam nadzieję da do myślenia tym dzieciom, przynajmniej z mojej wioski, że nie warto się nimi ekscytować itd
5
Jak dobrze widzieć kibiców na stadionie
1
@David_Beckham Pewnie: Raul, Roberto Carlos (mój idol z dzieciństwa),Hierro plus Iker to tacy TOP
0
Vamos Betis and Wisła Kraków
4
Puchar jest nasz!Nikomu go nie oddamy!Baaaarcaa!
2
@patryk355 Alba, chyba pikolo hle hle
0
@Coutinho007 aaa nie znałem tego kodu :)
0
@Coutinho007 uuu nawet nie wiedzialem. Ale z CL odpadliśmy...
0
@tristan87 tak nas Barca rozpieszczala w poprzednich latach, że teraz każde trofeum jest na wagę złota
2
@Coutinho007 ale Douglas coś pograł jak mnie pamięć nie myli?Jakieś mini minuty miał?
0
@vangoor no tak jest ten świat złożony. Wtedy myśmy mieli beke z nich teraz oni mogą mieć gdyby zdobyli LaLiga and CL.. Oby nie..
0
@barcelonaLM z drugiej strony pożegnałby się z jakimś trofeum... Ale niech zostanie
1
@mkord gościu, dzisiaj się cieszymy a ty mi tu wprowadzasz taka zła informacje :p. Czas pokaże, może lepiej jakby został
3
Ależ się cieszę, że Barca zdobyła trofeum. Ten klub na to zasługuje, oby w najbliższym czasie było więcej takich okazji do radości :)
40
@BarcaInfo kurde jak to inaczej wygląda jak Laporta jest prezyd3ntem
0
Puchar jest nasz!!!Zaczynamy świętowanie, wasze zdrowie!!
2
Grizman ty dziadu kalwaryjski
1
@ElKamil czarny Rambo
3
Kurlla ten Kurtula
0
@acab123 ja byłem na kwarantannie i nie zainstalowałem i jakoś nie było problemów
0
Może Man City poradzi sobie z PSG w polfinale
1
@norbi77 oby tak się skończyło