4

Generale Flick pięknie proszę o zmianę Yamala i Pedriego w przerwie, aby rozbić w wtorek kotletico.

0

Yamal zrobił dwie bramy, teraz niech schodzi odpocząć i pyknąć Atleti!

1

Wrzutki Balde są śmiechu warte.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Są jakieś w ogóle opinie archivo var, albo sędziów o tym braku karnego na Olise? Bo strasznie cicho o tej sytuacji, a jak dla mnie jest dość klarowna.

0

@Gaucho ręką przyklejona do ciała. Bez karnego jak dla mnie

3

Ale głębia w Bayernie że Musiala i Davies wchodzą z ławki. Można pozazdrościć

0

Złota piłka dla Viniciusa!

0

Mogliby się po nich przejechać, jak po Atalancie, miło by było zobaczyć ośmieszenie męczenników w Europie

3

Komentatorzy w szoku, że Simeone nie wpuszcza Lookmana, oni nie pamiętają, że Atleti głównie zależy na dwumeczu w LM?

1

Na tym ujęciu tego nie widać, ale Var pokazywał kamerę, gdzie stopa Martina obciera się bardziej bokiem niż dołem buta. To moim zdaniem było kluczowe dla zmiany decyzji, ale wciąż interwencja Var jest tu kontrowersyjna.

0

Kluczowe moim zdaniem było, że nie wbił się Martin dołem buta, a bardziej obtarł boczną częścią. Mnóstwo szczęścia w każdym razie.

5

Znam Fonta tylko z tych wypowiedzi ostatnich, ale zdaje się strasznie odrzucającym typem. Laporta idealny nie jest, ale nie możemy sobie pozwolić na drugiego Bartomeu. Oby gruby pozostał na stanowisku

3

Jakże pięknie byłoby mieć napastnika

5

Ta kontuzja Kounde nam zabiła remontade. Balde to ostatnio cień piłkarza niestety

2

Jedyny mecz w którym można się cieszyć z bramki Getafe :D

3

5 m przy pierwszym podaniu, 2 m przy drugim zapasu. Liniowy powinien skierowanie do okulisty dostać po tej decyzji :v

2

Ale pomyłka liniowego boże xd

0

Ta panie komentator villareal nie ma akcji bo Araujo gra super, wcale nie odzyskaliśmy kontroli po wejściu Pedriego

0

Yamal jak na moje może mieć ten Ramadan 365 dni w roku jak będzie tak grał

2

Cancelo to jest taki kocur w tym meczu, że to się w głowie nie mieści

0

Ale sytuacja w meczu Interu z Juventusem, Kalulu wylatuje z boiska za faul którego nie było. Musi ta sytuacja być użyta, żeby umożliwić sędziemu varowanie drugiej żółtej kartki.

1

No jak z tego będzie 5:0 to to już będzie za wiele

19

Ilość narzekań i hejtu na Yamala na tym serwisie jest po prostu przykra. Chłopak jest genialny i niech pisze tu swoją historię. A my się tym cieszmy, bo każdy klub na świecie chciałby mieć w swoich szeregach takiego wychowanka.

1

W Realu Mbappe właśnie by się cieszył z gola

2

Jak na moje to nie ma co już się bawić w jakieś przebieranki i czas ogłosić oficjalnie Mekambe nowym trenerem Realu

3

Ahahahaha śmietankowi w Play offach, coś pięknego!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chłopaki wczoraj chyba gruba imprezę mieli

4

5:0 dla nas a Flick wkurzony krzyczy, że się nie pokazują chłopaki do grania. Uwielbiam go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?