macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Nigdy nie zapomnę jak była pandemia i tylu foliarzy i kompletnych kretynów tutaj się ujawniło. Niesamowite i smutne jak dużo jest takich osób...
1
@4drian0 Stawiam na trzecią część Jedi
7
Bartek Zajda (obok Tomka Machnickiego) to moje stand-upowe odkrycie w tym roku. Bardzo lubię słuchać z nim podcasty i świetnie wypadł też w rozmowie o piłce na kanale Comedy Lab.
1
@Kgorecki2500 Ja jutro będę, dobre oceny zbiera, więc warto. Pierwsza część była świetna :)
4
Czy wiecie, że jak Real Madryt, który wydał latem 167 mln Euro na wzmocnienia strzeli jeszcze 5 bramek w tym meczu to i tak będzie mieć gorszy bilans goli i 1 pkt. mniej od zbankrutowanej Barcelony?
8
@BenHeadley89 Haha, no na bank. To nie Barcelona była zajebista, tylko Atletico słabe.
1
Myślałem, że długo nie zobaczę tak słabej obrony jak obrona Barcelony z Chelsea, a tymczasem przychodzi Bilbao całe na BIAŁO e włala!
1
A już w przeciągu 90 minut przynajmniej 1x:
Penalti a favor del Real Madrid!
3
@marcin62 Ten gość to autentycznie jedna z najbardziej obrzydliwych postaci w internecie. Jest zaprzeczeniem absolutnie wszystkiego co ja uważam za jakkolwiek dobre. Ogromnie obrażająca postać.
6
@mrboom Nie ma na świecie tak dużej wagi
2
@Kessie I tak ma być!
3
@PatrychoO Nie, akurat aż dziw, że sporo osób się z nim zgodziło. Ogólnie nie wiem co się dzieje, ale po tym co czytałem w komentarzach, to z reguły Barcelona jest chwalona, a Real j***y. Świat się kończy...
50
Nie powiem, czuję dużą, kibicowską satysfakcję czytając takie komentarze :)
https://ibb.co/zHHjLns5
6
@tomek8756 Nawet w takim zestawieniu w TOP5 jest Madryciak :v
1
@Fc112 A idźcie wszyscy w uj...
3
@Kgorecki2500 Zgłoszone.
Kawa > Herbata
26
Mam nadzieję, że jutro Nico Williams spłaci te swoje niezdecydowanie w lecie.
6
Fajnie Przybysz zaorał teraz Urbana i Wiśniowskiego - powiedział, że wg. profilów Barcelony to był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie w La Lidze, Wiśniowski i Urban za bardzo nie potrafili się do tego odnieść i coś tam psioczyli, że raczej nie, na co Przybysz zapytał się, w którym meczu Barcelony xG było na wyższym poziomie na co Wiśniowski i Urban kompletnie nie potrafili odpowiedzieć - nastąpiła cisza.
To tyle w kwestii "dziennikarzy" sportowych. Widzieliśmy jak to wygląda, widzieliśmy ile mieliśmy sytuacji, jak to wygląda w stosunku do poprzednich meczów. Możemy być naprawdę zajebiście radośni jak to dzisiaj wyglądało i walić te wszystkich narzekające persony szukające dziury w całym.
1
@PatrychoO Byłem na Roberciku w 2022, Villarreal. 3:0 i Robercik z 2 bramkami, ale i tak największe wrażenie zrobił Pedri :)
Powodzenia, oby Ci się powiodło, bo klimat jest absolutnie nieporównywalny z niczym innym.
26
Ale co by nie mówić, wciąż niedokończone Camp Nou już dowozi klimatem. Może w przyszłym roku uda mi się wybrać na jakiś mecz, więc sprawdzę z pierwszej ręki, ale z perspektywy kanapowicza wygląda to już teraz świetnie :)
13
Świetny, mądry mecz. W końcu widziałem Barcelonę z wielu meczów zeszłego sezonu co mnie utwierdza w przekonaniu, że ten sezon naprawdę będzie zajebisty (m.in. przez to, że nastąpiła zauważalna zmiana w podejściu do meczu w stosunku do tego co graliśmy z Interem).
Duma, brawo Barcelono!
2
Trzeba pochwalić Ferrana, wylosował mu się tym razem dobry mecz, świetne zachowanie i wykończenie.
4
Niesamowicie mądre i piękne minuty, duma w uj!!!!
0
@Xxxbarca4ever Kwestia niedojrzałości. Ci zawodnicy z roku na rok stają się coraz bardziej dojrzali, normalna sprawa.
1
@kuz Dokładnie to samo miałem, aż się wydarłem do monitora :v
1
@Batys Dzięki :*
2
Dobra zmiana, która może potwierdzać zmianę w myśleniu i nastawieniu Barcelony na ten sezon. Z Interem właśnie tego zabrakło, chłodnej głowy i mądrości w zarządzaniu piłką i siłami.
5
Eric zrobił z Ferranem to co każdy kibic Barcelony chciałby zrobić po meczu z Chelsea.
2
Ale Rashford ma depnięcie, prawie takie jak @Luciano99 5 min przed zamknięciem monopolowego
1
Helena, mam zawał...