1

@NeroTFP1 Nigdy nie zapomnę jak była pandemia i tylu foliarzy i kompletnych kretynów tutaj się ujawniło. Niesamowite i smutne jak dużo jest takich osób...

1

@4drian0 Stawiam na trzecią część Jedi

7

Bartek Zajda (obok Tomka Machnickiego) to moje stand-upowe odkrycie w tym roku. Bardzo lubię słuchać z nim podcasty i świetnie wypadł też w rozmowie o piłce na kanale Comedy Lab.


1

@Kgorecki2500 Ja jutro będę, dobre oceny zbiera, więc warto. Pierwsza część była świetna :)

4

Czy wiecie, że jak Real Madryt, który wydał latem 167 mln Euro na wzmocnienia strzeli jeszcze 5 bramek w tym meczu to i tak będzie mieć gorszy bilans goli i 1 pkt. mniej od zbankrutowanej Barcelony?

8

@BenHeadley89 Haha, no na bank. To nie Barcelona była zajebista, tylko Atletico słabe.

1

Myślałem, że długo nie zobaczę tak słabej obrony jak obrona Barcelony z Chelsea, a tymczasem przychodzi Bilbao całe na BIAŁO e włala!

1

A już w przeciągu 90 minut przynajmniej 1x:
Penalti a favor del Real Madrid!

3

@marcin62 Ten gość to autentycznie jedna z najbardziej obrzydliwych postaci w internecie. Jest zaprzeczeniem absolutnie wszystkiego co ja uważam za jakkolwiek dobre. Ogromnie obrażająca postać.

6

@mrboom Nie ma na świecie tak dużej wagi

2

@Kessie I tak ma być!

3

@PatrychoO Nie, akurat aż dziw, że sporo osób się z nim zgodziło. Ogólnie nie wiem co się dzieje, ale po tym co czytałem w komentarzach, to z reguły Barcelona jest chwalona, a Real j***y. Świat się kończy...

50

Nie powiem, czuję dużą, kibicowską satysfakcję czytając takie komentarze :)
https://ibb.co/zHHjLns5

6

@tomek8756 Nawet w takim zestawieniu w TOP5 jest Madryciak :v

1

@Fc112 A idźcie wszyscy w uj...

3

@Kgorecki2500 Zgłoszone.
Kawa > Herbata

26

Mam nadzieję, że jutro Nico Williams spłaci te swoje niezdecydowanie w lecie.

6

Fajnie Przybysz zaorał teraz Urbana i Wiśniowskiego - powiedział, że wg. profilów Barcelony to był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie w La Lidze, Wiśniowski i Urban za bardzo nie potrafili się do tego odnieść i coś tam psioczyli, że raczej nie, na co Przybysz zapytał się, w którym meczu Barcelony xG było na wyższym poziomie na co Wiśniowski i Urban kompletnie nie potrafili odpowiedzieć - nastąpiła cisza.

To tyle w kwestii "dziennikarzy" sportowych. Widzieliśmy jak to wygląda, widzieliśmy ile mieliśmy sytuacji, jak to wygląda w stosunku do poprzednich meczów. Możemy być naprawdę zajebiście radośni jak to dzisiaj wyglądało i walić te wszystkich narzekające persony szukające dziury w całym.

1

@PatrychoO Byłem na Roberciku w 2022, Villarreal. 3:0 i Robercik z 2 bramkami, ale i tak największe wrażenie zrobił Pedri :)

Powodzenia, oby Ci się powiodło, bo klimat jest absolutnie nieporównywalny z niczym innym.

26

Ale co by nie mówić, wciąż niedokończone Camp Nou już dowozi klimatem. Może w przyszłym roku uda mi się wybrać na jakiś mecz, więc sprawdzę z pierwszej ręki, ale z perspektywy kanapowicza wygląda to już teraz świetnie :)


13

Świetny, mądry mecz. W końcu widziałem Barcelonę z wielu meczów zeszłego sezonu co mnie utwierdza w przekonaniu, że ten sezon naprawdę będzie zajebisty (m.in. przez to, że nastąpiła zauważalna zmiana w podejściu do meczu w stosunku do tego co graliśmy z Interem).

Duma, brawo Barcelono!

2

Trzeba pochwalić Ferrana, wylosował mu się tym razem dobry mecz, świetne zachowanie i wykończenie.

4

Niesamowicie mądre i piękne minuty, duma w uj!!!!

0

@Xxxbarca4ever Kwestia niedojrzałości. Ci zawodnicy z roku na rok stają się coraz bardziej dojrzali, normalna sprawa.

1

@kuz Dokładnie to samo miałem, aż się wydarłem do monitora :v

1

@Batys Dzięki :*

2

Dobra zmiana, która może potwierdzać zmianę w myśleniu i nastawieniu Barcelony na ten sezon. Z Interem właśnie tego zabrakło, chłodnej głowy i mądrości w zarządzaniu piłką i siłami.

5

Eric zrobił z Ferranem to co każdy kibic Barcelony chciałby zrobić po meczu z Chelsea.

2

Ale Rashford ma depnięcie, prawie takie jak @Luciano99 5 min przed zamknięciem monopolowego

1

Helena, mam zawał...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?