1

Już jutro w mediach:
"Wielki Real wygrywa mecz za meczem. Czy ktokolwiek ich powstrzyma ? Potrójna korona wisi w powietrzu!" :D

4

Fajny meczyk :)
Mimo w 3/4 rezerwowego składu nie było najgorzej.
Suarez z Messim i Neymarem może być dużo lepszy aniżeli w tamtym sezonie.

0

Chelsea cały czas w ten sam róg :)

0

Pique tyż nie trofił... pograne :D

0

Kurde, wiedziałem że coś się głupiego stanie.
To byłoby zbyt piękne wygrać z Chelsea rezerwami :P

0

Większością rezerw wygrywamy w 67 minucie 2:1 z praktycznie podstawą Chelsea... tego to ja się nie spodziewałem. Nawet jak będzie remis/przegramy delikatnie to i tak będzie dobrze :)

6

Munir może Sandro buty czyścić. Będą z Niego ludzie!

0

6 zmian się szykuje.

0

Piękne! :)

0

Gumbau daje więcej nadziei niż Munir, Sergi Roberto razem wzięci :P

7

W USA mamy takiego pecha... masakracja.

0

Jak nie słupki, to mający swój dzień bramkarz... :D

0

Nie ma Messiego, to Hazard w końcu może poszaleć :D

0

Douglas zszedł ? Jakaś kontuzja, czy po prostu zbyt go objeżdżają ? :P

4

To było do przewidzenia :)
Półrezerwowy skład z praktycznie podstawowym składem Chelsea...

0

Już wiadomo, że stałe fragmenty gry coś szwankują. Ale i tak nieźle, parę akcji już dziś było ładnych, na luzie, tylko odrobinę dokładności zabrakło :)
Zobaczymy jak będzie dalej. Mam wrażenie, że Chelsea pierwsza strzeli po jakimś rożnym czy coś :D

0

LOL, mówię bardziej o LM, ale okay, następnym razem napiszę dokładniej :P

0

Czyli co, najprawdopodobniej nie będzie można sobie wkupić w jednym pakiecie ligi hiszpańskiej i LM ?
Co za bezsens. Najbardziej moim zdaniem TVP pokpiło sprawę.
Najszczersze wyrazy współczucia dla tych, co kupili NC+ ze względu na La Ligę.

0

W końcu coś weszło. Bardzo ładna brameczka. Takich powinno dzisiaj więcej wpaść po tylu sytuacjach :)

0

Sporo mamy tych sytuacji dzisiaj.
Jak nie idzie, to nie idzie.

0

W mojej opinii stwarzamy sytuacje, ale mamy bardzo dużego pecha (3 słupki)... :P
Nie jest najgorzej, obrona trochę zawaliła 2 bramki.

1

2:0... ale ładnie nas rozklepali, trzeba przyznać :)

0

To jedno z tych spotkań, gdzie powinniśmy wygrywać, a tego nie robimy :P

2

Mam wrażenie, że niestety z Roberto nic nie będzie... to będzie decydujący sezon. Jeśli nie pokarze się z naprawdę świetnej strony, to będzie tylko niezłym piłkarzem.

0

Niewykorzystane sytuacje się mszczą :P

4

Jakie to cudowne uczucie, że wstanie się rano z myślą, że dziś jest mecz Barcelony :)
Kij z tym, że sparing. To Barcelona :)
Brakowało mi tego.

1

Albo jakiś troll (nie wiem czy można być aż takim idiotą, choć chyba jednak można), albo to po prostu dziecko, które ma z 9/10 lat.

0

Komentarz usunięty

1

I jak ? :)
Czytam "Barca, życie, pasja ludzie" i jestem ciekawy opinii kibiców z PL na temat tego prezydenta :)
Wydaje mi się niezłym i bezczelnym sukinsynem z nieczystymi zagrywkami. Podobny do Blattera teraz. Ale może się mylę...

2

Pytanie:
Czy jest tutaj jakiś długoletni kibic Barcelony, który pamięta prezydenturę Nuneza ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?