macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już jutro w mediach:
"Wielki Real wygrywa mecz za meczem. Czy ktokolwiek ich powstrzyma ? Potrójna korona wisi w powietrzu!" :D
4
Fajny meczyk :)
Mimo w 3/4 rezerwowego składu nie było najgorzej.
Suarez z Messim i Neymarem może być dużo lepszy aniżeli w tamtym sezonie.
0
Chelsea cały czas w ten sam róg :)
0
Pique tyż nie trofił... pograne :D
0
Kurde, wiedziałem że coś się głupiego stanie.
To byłoby zbyt piękne wygrać z Chelsea rezerwami :P
0
Większością rezerw wygrywamy w 67 minucie 2:1 z praktycznie podstawą Chelsea... tego to ja się nie spodziewałem. Nawet jak będzie remis/przegramy delikatnie to i tak będzie dobrze :)
6
Munir może Sandro buty czyścić. Będą z Niego ludzie!
0
6 zmian się szykuje.
0
Piękne! :)
0
Gumbau daje więcej nadziei niż Munir, Sergi Roberto razem wzięci :P
7
W USA mamy takiego pecha... masakracja.
0
Jak nie słupki, to mający swój dzień bramkarz... :D
0
Nie ma Messiego, to Hazard w końcu może poszaleć :D
0
Douglas zszedł ? Jakaś kontuzja, czy po prostu zbyt go objeżdżają ? :P
4
To było do przewidzenia :)
Półrezerwowy skład z praktycznie podstawowym składem Chelsea...
0
Już wiadomo, że stałe fragmenty gry coś szwankują. Ale i tak nieźle, parę akcji już dziś było ładnych, na luzie, tylko odrobinę dokładności zabrakło :)
Zobaczymy jak będzie dalej. Mam wrażenie, że Chelsea pierwsza strzeli po jakimś rożnym czy coś :D
0
LOL, mówię bardziej o LM, ale okay, następnym razem napiszę dokładniej :P
0
Czyli co, najprawdopodobniej nie będzie można sobie wkupić w jednym pakiecie ligi hiszpańskiej i LM ?
Co za bezsens. Najbardziej moim zdaniem TVP pokpiło sprawę.
Najszczersze wyrazy współczucia dla tych, co kupili NC+ ze względu na La Ligę.
0
W końcu coś weszło. Bardzo ładna brameczka. Takich powinno dzisiaj więcej wpaść po tylu sytuacjach :)
0
Sporo mamy tych sytuacji dzisiaj.
Jak nie idzie, to nie idzie.
0
W mojej opinii stwarzamy sytuacje, ale mamy bardzo dużego pecha (3 słupki)... :P
Nie jest najgorzej, obrona trochę zawaliła 2 bramki.
1
2:0... ale ładnie nas rozklepali, trzeba przyznać :)
0
To jedno z tych spotkań, gdzie powinniśmy wygrywać, a tego nie robimy :P
2
Mam wrażenie, że niestety z Roberto nic nie będzie... to będzie decydujący sezon. Jeśli nie pokarze się z naprawdę świetnej strony, to będzie tylko niezłym piłkarzem.
0
Niewykorzystane sytuacje się mszczą :P
4
Jakie to cudowne uczucie, że wstanie się rano z myślą, że dziś jest mecz Barcelony :)
Kij z tym, że sparing. To Barcelona :)
Brakowało mi tego.
1
Albo jakiś troll (nie wiem czy można być aż takim idiotą, choć chyba jednak można), albo to po prostu dziecko, które ma z 9/10 lat.
0
Komentarz usunięty
1
I jak ? :)
Czytam "Barca, życie, pasja ludzie" i jestem ciekawy opinii kibiców z PL na temat tego prezydenta :)
Wydaje mi się niezłym i bezczelnym sukinsynem z nieczystymi zagrywkami. Podobny do Blattera teraz. Ale może się mylę...
2
Pytanie:
Czy jest tutaj jakiś długoletni kibic Barcelony, który pamięta prezydenturę Nuneza ?