0

Wie ktoś może, kto będzie komentował dzisiejszy mecz Barcy Lucho ?

0

Haha, Xavi wygląda jakby ziewał :D
A tak poza tym, to IMO Rakitic niestety troszkę za wysoko, ale tak to spoko ;)

13

Ma indywidualne nauczanie z książkami "Wesoła Szkoła i przyjaciele".

0

Gdybyśmy byli skuteczni, to nie byłoby gadania, że waliliśmy głową w mur :P

0

Myślę, że jeśli się skończyło gimnazjum, to jak najbardziej można ;)
Tym bardziej, jeśli ma się fajną pracę i trochę bardziej dorosłe życie niż przewiduje gimnazjum, szkoła średnia etc. ;)

0

Oho, polak i gimbus pełną gębą ! Nic tylko narzekać !
Wkurza mnie coś takiego. Weź gościu wyloguj się, Barcelona nie potrzebuje kibiców wiecznie niezadowolonych ze składu, czy z piłkarzy, a jak patrzę na Twoje mało inteligentne komentarze, to mam odruch wymiotny. Ten klub zasługuje na nasze zaufanie, KAŻDY zawodnik, nawet Matje czy "PR7". Szacunku trochę, mniej narzekania, bo kurde się nie da czasami czytać tutaj komentarzy.

0

Spoko, zmienią zdanie po 25 października ;)

2

Dla zawodników Realu proponuje iPada, albo 27 calowy monitor :P

7

Suchar na dziś:
Ulubiony smartfon zawodników Barcelony ?
iPhone 6 PLUS ;)
Bada tum tsss.
A teraz trzeba się iść napić, bo sucho się zrobiło ...

0

Myślę, że jest to niestosowne pisać po paru meczach, że nagle Barca strzela mało goli. Ok jest mniej skuteczna, ale czy rzeczywiście poprzez brak siły w ataku, czy poprzez nonszalancje i brak zimnej krwi ? ;)
Gdyby Neymar/Messi i inni wykorzystali setki w meczu z Villareal, to byśmy inaczej mówili. Gdyby Munir dojrzalej się zachował, to też z 5 bramek wczoraj mogło paść.
Więc o to nie należy się martwić. Mamy przed sobą naprawdę fajną drużynę, która się rozkręca, to widać. A bramki przyjdą, zobaczycie!

12

Gabriel Heinze ?
Miło, ale w sumie ładnie Leo Go robił w 2:6 :)
Pamiętam jakby to było wczoraj, ten komentarz Laskowskiego:
"Jakżesz się tu odciął Gabriel Heinze, tylko mógł zobaczyć nr 10 na plecach Messiego i jak piłka ląduję siatce, w krótki róg wstrzelona Ikerowi Casillasowi. 5 goli zalicza Barcelona na Santiago Bernabeu !"

0

"Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu."
Hah, to też fajnie wygląda :)
Dzięki !

0

Ciekawa sprawa z tym Martino.
Widać, że zbyt dużego zaufania do Niego nie mieli i najlepiej się sprawdzają trenerzy, którzy mają już jakieś DNA katalońskie. Z jednej strony to dobrze, z drugiej klops - każdemu trzeba dać szansę. Jak się zatrudnia trenera to na pełne zaufanie, a nie z dystansem się Go traktuje.
Cóż, nasza Barcelona to naprawdę zupełnie inny klub niż wszystkie. Wyjątkowy.

1

3 rzeczy nie da się oglądać:
- wrzutek Alvesa
- gry Pedro
- i komentarzy na tej stronie !!!
Dajcie im kur..cze czas, a nie po 2 meczach sezonu skazujecie na porażkę!

1

Tak naprawdę to tylko Alves, Pedro i Busquets robią złe wrażenie.
Ja tam jestem dobrej myśli odnośnie tej Barcelony :)
Trzeba poczekać, Lucho sam mówił odnośnie taktyki etc.
Ważne, że są większe chęci !
A jeszcze jak dojdzie Iniesta, Neymar i Suarez to myślę że będzie bardzo fajnie :)

1

Ja kiedyś oglądałem na moim HTC One X na http://pl-sport.tv/
I wszystko fajnie działało, tylko musisz sobie Flasha ściągnąć :)

0

6 trofeów tylko z jedną drużyną będzie się kojarzyć ;)
Jedną z najlepszych w historii całej piłki !
A Real niech pracuje, może za 10 lat uda im się stworzyć drużynę porównywalną do Barcy 6 trofeów :D

3

Ok ludzie. Enrique przed chwilą powiedział to do nas okay ?
Pamiętajcie o tym przez cały sezon!
"Luis Enrique: Ta grupa piłkarzy jest unikalna, inna niż wszystkie drużyny i zachowuje się w sposób wspaniały. Zasługują na wasze wsparcie."

0

Transfery jak na razie świetnie, zawodnicy z poprzedniego sezonu ... masakra. Tak to wygląda. Ale ! Mnie się podoba i jestem optymistą. Będzie dobrze, widać fajne przebłyski ;)

0

Kompa masz słabego, bo to "łorld" !
A tak na serio, to zmień procka i dorzuć ramu, to się szybciej zainstaluje ;)

0

Świetnie ;)
W takim razie powodzenia i czekamy cierpliwie :P
VAMOS !

37

Redakcjo !
Co się z Wami dzieje ostatnio ? :)
Mam wrażenie, że strona jest zaniedbywana, w składach jest nadal nieporządek (A. Sanchez, Martino), po prawej stronie jest napisane, że mecz o 22, a już od paru dni wiadomo że jest o 20:45, newsy pojawiają się z opóźnieniem ...
Nie żebym się czepiał, bo najchętniej korzystam z tej strony i na pewno tak będzie, ale piszę to ze względu na przyjemność korzystania wszystkim użytkownikom. Bo chyba do tego dążymy prawda ? Dlatego chciałbym, aby to zostało poprawione. Wiadomo, macie swoje zadania, swoje życie etc.
Ale jeśli w takim razie nie nadążacie, to ogłoście, że potrzebujecie ludzi do ogarniania serwisu, to z 3/4 ludzi stąd się zgłosi i na pewno kogoś wybierzecie ;)
Pozdrawiam i liczę na to, że te rzeczy ulegną zmianie.

0

Popatrzcie na wczorajszy trening Barcelony:



Cieszy mnie to, że Enrique "żyje" tym treningiem, tą grą. Nie widziałem tego u Martino. Aczkolwiek głupotą byłoby ocenianie czy jest dobry, czy nie.
Dlatego poczekajmy z pierwszymi ocenami po I połowie sezonu, a z końcową oceną do końca sezonu :)
W każdym razie na razie mam pozytywne odczucie. Tylko oby się to nie schrzaniło !

0

Cóż, miejmy nadzieje, że Enrique wie co robi. Dziękujmy Alexisowi za wszystko !
Mam nadzieje, że szybko ogłoszą transfer tego Suareza.

0

"Znafcy" ... może zaufacie Luisowi Enrique w końcu, co ?
Jeśli Enrique będzie chciał żeby został, to zostanie i to od Luisa będzie zależeć czy Alves będzie wypierdzielał piłki w kosmos, czy grał krótko, czy robił coś innego. Nasz trener też ma oczy i też widzi wady/zalety. Szczególnie, że Luis nie da sobie "w kaszę dmuchać".
Dlatego zaufajcie, proszę.

1

Faktycznie, masz rację.
50 mln za Krzynówka !

3

A ja skomentuje to cytatem z jakiegoś fora:
"Problemem Argentyny jest to, że Di Maria i Aguero - piłkarze wybitni i wspaniali - grają do tej pory katastrofalnie. Zmusza to Messiego do łatania dziur wszędzie."
Messi ratuje tą zbieraninę, ale niestety na takie Niemcy to będzie za mało ... choć kibicuje Argentynie z całego serca ;)

0

Tak szczerze, to mi się wydaje, że Alves zostanie ...
Zobaczcie na wszystkie wypowiedzi etc.
Nikt nie mówi, że Alves odejdzie, czy coś, a Dani sam podkreśla, że chce mieć rywalizacje w drużynie.
Nie wiem czy to dobrze. Ale mam nadzieje, że jeśli Alves zostanie, to Enrique na Niego motywująco podziała.
Na koniec apel do wszystkich:
Nie przekreślajmy Alvesa, ani nikogo innego. Wierzmy w Enrique, ktokolwiek by przyszedł, czy został !

0

Trolling Level: Pique ;)
Fabs zostaje, Waka Waka nie jest na tyle głupia.
Ale przyznam: na początku dałem się strolować ...

8

Brawo Zubi, brawo Rosell, brawo Bartomeu, brawo Barcelono !
Mes que un club w parę lat runęło.
To jest jakiś kabaret co się dzieje. Nie muszę wchodzić na demotywatory, lub na mistrzów aby się pośmiać. Wystarczą newsy o Barcelonie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?