macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kgorecki2500 Przecież to było do przewidzenia, że odrzucą. Zresztą to element negocjacji. Pozostanie Alvareza w Atletico już jest bardzo wątpliwe, kibice nawet go już nie chcą.
4
@MirusAmisz Główkę zjedz, resztę zostaw
8
Amen.
https://x.com/Palpatun/status/2060243325836255650
0
@LeoMessiiBarcaPepa @Encore Z dystansem Panowie, z dystansem
1
@Dari0G W sumie racja, trzeba by przestać pić codziennie by w alkoholizm nie popaść...
3
@Antimadridista_WR Dzisiaj wypiję za Twoje i Szwagrów zdrowie!
2
No i AI do takich celów, to ja rozumiem:
https://pbs.twimg.com/media/HJdi3zVXUAchPIY?format=jpg&name=large
2
@MOLESTA Dlatego mój entuzjazm jest nieco stopowany przez to ile ten transfer może kosztować... ale pomarzyć zawsze można. A kto wie, może dobre relacje z City, sam Gvardiol czy inne kwestie pomogą w tym transferze. Czekamy!
21
W ogóle chyba najbardziej jaram się plotką o... Gvardiolu. Pewnie do tego bardzo daleka droga i myślę bardziej życzeniowo, ale z Cubarsim mogliby stworzyć świetny duet środkowych obrońców. Bramki i tak byśmy tracili, ale byłoby na pewno dużo spokojniej w różnych sytuacjach. Gość ma 2 lata kontraktu, wszystko synchronizuje się z odejściem Pepa i zmianami w City, wygrał już wszystko, ma dopiero 24 lata, jest przyzwyczajony do ofensywnej, pozycyjnej i ryzykownej gry. Na papierze transfer idealny i rzeczywistość tak się układa, że transfer poziom wyżej wydaje się być realny, bo sam Gvardiol może szukać czegoś innego.
Mam nadzieje, że na plotkach się nie skończy, tylko Potężne Szwagry rzeczywiście postarają się go tutaj ściągnąć.
3
@AlphaNumeric
1. Czasy się zmieniły, dzisiaj Dembele, czy Coutinho kosztowaliby grubo ponad 200 mln.
2. Zapominacie o okresie w jakim Ci zawodnicy przychodzili, np. Griezmann przychodził na dublowanie pozycji, to była głupia decyzja dyrekcji sportowej, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że przychodzili do drużyny wyleniałych kotów z pragmatycznymi i słabszymi trenerami na ławce.
9
@Hosh Spokojnie, jesteś nikim i bez sprzeciwiania się Jego Ekscelencji.
1
@AlphaNumeric No nie wiem, może pressing, który jest jednym z najlepszych patrząc na "9" w lidze co dla Flicka i naszego sposobu grania jest kluczowe? Może pewne wykańczanie akcji, których w Barcelonie będzie mieć nieporównywalnie więcej niż w Atletico? Może szybkość? Może technika? Może zwinność? Może mobilność? Może wszechstronność, bo i z wolnego potrafi za****ać?
Rozumiem wątpliwości, ale kompletnie nie rozumiem sugerowania, że nie ma potencjału.
@Hindus Statystyki to nie wszystko, poza tym zapominacie jak inne podejście jest do futbolu Barcelony, a Atletico. Raphinia w Leeds też miał słabe liczby.
1
@Lionel_Messi10 Nie wydaje mi się, ale obyś miał rację ;)
5
Pamiętajcie, że pewnie Atleti odrzuci tą pierwszą ofertę i dopiero wtedy się zacznie. Stawiam na 120 mln + zmienne. Patrząc na to jaki Alvarez ma potencjał, jak do nas pasuje, ile ma lat i jaka jest sytuacja na rynku najlepszych "9" to jest to po prostu uczciwa oferta i oby w mniej więcej tylu się zamknęło.
Jak się nic nie wykrzaczy, to może faktycznie w przeciągu paru dni będzie "Here we go" i to w kontekście jednej z najlepszych "9" na rynku. Sztos.
9
Byłoby to totalnie po***ane i szokujące okienko transferowe gdybyśmy pozyskali Gordona, Alvareza, Silvę i Gvardiola, nawet zakładając jakąś sprzedaż w stylu Balde/Kounde. Po wczorajszym dniu mam wrażenie, że jest to jak najbardziej możliwe, nawet Romano napisał, że na dwóch transferach prawdopodobnie się nie skończy, choć brzmi to abstrakcyjnie, tym bardziej pamiętając to co się działo w ostatnich latach.
Oby wszystko Szwagrom dopisało, bo jest naprawdę szansa na potężny i długoterminowy skład z mieszanką młodości i doświadczenia.
17
W sumie mądrze. To pokazuje jak ważne jest Camp Nou i gdy wrócimy całkowicie na CN to nasze problemy finansowe kompletnie odejdą (do czasu kolejnego Bartomeu...).
2
@MirusAmisz Ale to może być sztos... :)
4
Redzi pod koniec dzisiejszego streama zaprezentowali małą zapowiedź prawdopodobnie nowej ścieżki dźwiękowej do nadchodzącego dodatku :)
8
@TR3YWAY Rano nie tylko prześcieradło będzie do wymiany, ale również materac, łóżko i podłoga i okej
0
@Barca_Big_Moment Raphinie? Nie no, dla mnie to absurd, Raphinia jest jednym z filarów tego zespołu obok Pedriego, Yamala etc. Nie do sprzedaży!
@jeonek Też o tym myślałem, z drugiej strony obok Pedriego gra zazwyczaj bardzo dobrze, więc bym go oszczędził dla głębi składu.
7
Piłkarze po których nie będę mieć żalu, jeśli odejdą:
- Ter Stegen
- Araujo
- Christensen
- Casado
Piłkarze, którzy mogą odejść, jeśli za nich byłoby odpowiednie zastępstwo, jednak pewna część mnie chciałaby ich pozostania:
- Balde
- Rashford
- Kounde
- Olmo
Reszta składu powinna być nietykalna. Ale nie oszukujmy się - na pewno ktoś odejdzie. Stawiam na Balde, Kounde lub Olmo.
16
@LAMC_10 3500 tysięcy
3
@NeroTFP1 Amen!
1
@barcanawieki "w 90% zakończony", "szaleńsko", "jeszcze bardziej", "przed MŚ" - prawie wszystko Caps Lockiem pisane i już wiesz, że masz do czynienia z farmazoniarzem :v
Ale mimo tego kibicuję Bernardo w Barcelonie!
3
Podoba mi się jak ludzie już sobie bekę kręcą z tych porównań :v
To już poszło zdecydowanie za daleko i to już dawno temu.
6
Przeszliśmy bardzo długą drogę w te parę lat...
9
Polecam nitkę!
2
@MirusAmisz Czytałem, że niestety raczej nic dzisiaj nie pokażą, dopiero latem na eventach growych, najprawdopodobniej na Gamescom w sierpniu.
1
@Batys Piątek, 23:30, u mnie, załóż coś ładnego
2
@escarabajo @Gall No i właśnie bardzo dobrze, że są takie rozkminy, bo to oznacza, że mamy bardzo konkurencyjny skład.