0

maszyna!!!!!!!!!!!!11111oneone

1

tragiczny mundial, łysego powinni postawić przed trybunałem w Hadze za powiększenie mundialu

2

szkoda że po takim meczu wykonał gest, po takim pokazie gry wolałbym żeby jednak tam został

3

@joloskyy "nic nie ujmuję Messiemu, ale obrona solidnej europejskiej reprezentacji to słaba skoro Messi tak gra :D"

4

KrisekLisek92
Nic nie ujmuje Messiemu, ale ludzie no zeby 39 letni Messi tak grał na MŚ ? Dla mnie to poziom reprezentacyjny spadł drastycznie.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jaka to jest Choroszcz

2

broń cię panie boże od tego placka Juliana "Ferran v2" Alvareza

5

150 milionów xDDD

0

no i tyle w temacie ;)

0

Messi pijany jakiś?

0

ale Messi tragicznie wszedł w mecz xD

1

@escarabajo to że jeden Ounahi się nie przebił nie znaczy, że inni się nie przebiją. Od poprzedniego mundialu Maroko poszło mocno w górę, trzon kadry różni się mocno od tego trzonu co robił 4. miejsce na mundialu i pojawiło się wielu młodych graczy z potencjałem. Ponadto nowy trener w przeciwieństwie do Regraguiego lubi stawiać na młodzież i wcale nie wygląda to jakoś źle

6

@Eto'o9 R10 porównanie mocno nietrafione, od Ronaldo każdy wyglądałby lepiej w Portugalii, zaś w Polsce nie ma obecnie napastnika lepszego od Lewego

3

gracz Belgii z numerem 14 daje mi ptsd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

weźcie go szwagry sprzedajcie w cholere

11

celnie o la bambie

0

Undav do Barcy.

0

@Gary coś w podobnym tonie ;p

0

@Gary no nie wiem, mi za prawdę usunięto więc sugeruję ostrożność ;)

0

@Gary ostrożnie bo za obrazę ci zaraz komentarz poleci xDDDD

0

@DragonxNF @Raphinha11 ja też nie dostałem powiadomienia pod moim postem xD

0

@djaskol faktycznie. no to debiut po bezpośrednim transferze :D

5

nawet grok wie a czeladnicy nie :DDDDD

0

to chyba padnie rekord goli w debiucie piłkarza w historii Fenerbahce :DDD

0

prędzej Real wejdzie do gry xD
szwagry pobudka

0

jak Sebastian Staszewski tak uważa to tak będzie bo Sebastian Staszewski ma zawsze rację

0

oho dymy w reprezentacji

0

@ranger3120 i tak wygra vitality tak jak zawsze, cs obecnie jest nudny

0

za to powołanie gumożuj powinien zostać wypierdzielony z kadry

1

dziwne, że nie jest na niego zły za tamtą kontuzję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?