malypuzon
Dołączył/a: październik 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
maszyna!!!!!!!!!!!!11111oneone
1
tragiczny mundial, łysego powinni postawić przed trybunałem w Hadze za powiększenie mundialu
2
szkoda że po takim meczu wykonał gest, po takim pokazie gry wolałbym żeby jednak tam został
3
@joloskyy "nic nie ujmuję Messiemu, ale obrona solidnej europejskiej reprezentacji to słaba skoro Messi tak gra :D"
4
KrisekLisek92
Nic nie ujmuje Messiemu, ale ludzie no zeby 39 letni Messi tak grał na MŚ ? Dla mnie to poziom reprezentacyjny spadł drastycznie.
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jaka to jest Choroszcz
2
broń cię panie boże od tego placka Juliana "Ferran v2" Alvareza
5
150 milionów xDDD
0
no i tyle w temacie ;)
0
Messi pijany jakiś?
0
ale Messi tragicznie wszedł w mecz xD
1
@escarabajo to że jeden Ounahi się nie przebił nie znaczy, że inni się nie przebiją. Od poprzedniego mundialu Maroko poszło mocno w górę, trzon kadry różni się mocno od tego trzonu co robił 4. miejsce na mundialu i pojawiło się wielu młodych graczy z potencjałem. Ponadto nowy trener w przeciwieństwie do Regraguiego lubi stawiać na młodzież i wcale nie wygląda to jakoś źle
6
@Eto'o9 R10 porównanie mocno nietrafione, od Ronaldo każdy wyglądałby lepiej w Portugalii, zaś w Polsce nie ma obecnie napastnika lepszego od Lewego
3
gracz Belgii z numerem 14 daje mi ptsd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
weźcie go szwagry sprzedajcie w cholere
11
celnie o la bambie
0
Undav do Barcy.
0
@Gary coś w podobnym tonie ;p
0
@Gary no nie wiem, mi za prawdę usunięto więc sugeruję ostrożność ;)
0
@Gary ostrożnie bo za obrazę ci zaraz komentarz poleci xDDDD
0
@DragonxNF @Raphinha11 ja też nie dostałem powiadomienia pod moim postem xD
0
@djaskol faktycznie. no to debiut po bezpośrednim transferze :D
5
0
to chyba padnie rekord goli w debiucie piłkarza w historii Fenerbahce :DDD
0
prędzej Real wejdzie do gry xD
szwagry pobudka
0
jak Sebastian Staszewski tak uważa to tak będzie bo Sebastian Staszewski ma zawsze rację
0
oho dymy w reprezentacji
0
@ranger3120 i tak wygra vitality tak jak zawsze, cs obecnie jest nudny
0
za to powołanie gumożuj powinien zostać wypierdzielony z kadry
1
dziwne, że nie jest na niego zły za tamtą kontuzję