0

Dla tych którzy nastawiają się na super rozgrywkę w Stalkerze 2, radzę wstrzyymać konie. GSC zawsze miało problemy z optymalizacją, oryginalne Stalkery przy premierze również wyciskaly siódme poty z pctów. Jak już to poczekajcie sobie spokojnie aż połatają. Nie dośc, że dostaniecie finalnie lepszy produkt to jeszcze w niższej cenie pewnie, bo zdąży wlecieć jakaś przecena. ^^

0

@Deviler no jak ci partacze potoczonie zwani recezentami daja "tylko " 77 to znaczy, że naprawdę jest źle

3



Dziwne, że dopiero teraz za to się wzięli

0

@Aragorn33 ale żeby tak atakować i prowokować JE Putina?

5

https://transfery.info/aktualnosci/ksiazulo-pokazal-jak-mozna-zjesc-za-cztery-tysiace-zlotych-na-meczu-polska-szkocja-chuia-na-maksa-wideo/228475

Widzę nie tylko nasza gra powala na kolana ale pozaboiskowe usługi i ich jakość w stosunku do ceny również. XD

5

@KamQiX Może w końcu Sony przypomni sobie o Bloodborne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4



matko boska, sony łapy precz xDD

13



Mentzen z bitcoina chce zrobić rezerwe a Braun wszedł w oficjalny konflit z Lidlem, masakra co za uniwersum xDD

2

@kuz Żeby coś poważnie drgnęło w polskiej piłce to leśne dziadki z pzpnu z buta na emeryture, przebudowa całego systemu szkolenia młodzieży i chyba conajważniejsze pozbycie się polskiej mentalności.

Jeżeli cały system nie zrobi progresu to możemy się bawić z trenerami, zmieniając ich co kilka meczów oczekując cudów.

1

@PizzerMan Lec do gorących panie! :D

0

@4drian0 Jak dobrze nie czuć presji i nie kupować gierek na premierę. Trochę sobie człowiek poczeka i ewentualnie dostanie naprawiona i tansza gierke. :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Henryczek to bierze na białym koniu. ;p

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 Gierkę zapamiętałem głównie z porażki EA w kwestii przepchania agresywnych mikrotransakcji, mikro-zwycięstwo graczy. :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo Gala to akurat nieszkodliwy komik w zestawieniu z innymi pato-celebrytami.

15

@Herato Vinicius w wieku 24 lat: 143 wygrane z rasizmem
Neymar przez cała kariere: 0


1

@mordini123 Fajnie, że poszli w taką stronę bo herb jest śliczny. Uczcie się panowie z Juve, którzy elegancki herb zamienili na paskudne logo.

2

@sergio5 Ostatecznie wyjdzie tak, że więcej meczy -> większe zmęczenie piłkarzy -> mniejsze widowisko -> mniejsze zainteresowanie

a zainteresowanie równa się pieniądze
i co wtedy, idąc tokiem rozumowania podkręcą jeszcze liczbę meczów?

3



Chłop zebrał prawie 700k bo obiecał streama z Gothica w basenie. :D Internet jest niemożliwy

17

@MesQueUnClub96 Ja Gale w tym momencie podziwiam, mógłbym przez tydzień oglądać Obelixa i nawet nie przyszłoby mi do głowy takie zestawienie

33



ten co wymyślił xDD

1

@tomek8756 tak to się skonczy. :p

Jak nie skasowaniem całego pc :|

0

Miski, potrzebna pomoc kogoś kto ma chociażby minimum wiedzy o pctach, bo żem coś totalnie namieszał. :D Otóż klawiatura mi zeswirowala. xD
Zamiast '1' wyświetla się 'z1' zamiast '2' 'x2' - problem zniknął na chwilę po tym jak postawiłem Windowsa od nowa a teraz wrócił. :p

0

@FcPortoFan1999 Bo grała. :|

0



Może chłopaki niech zostaną przy taktyce na ladze, bo wyprowadzanie piłki to widzę tak średnio im idzie. XDD

9

@PawkoFCB a syn pasut. :|

2



Świetna inicjatywa, mam nadzieję że GOG jeszcze ukąsi większy kawałek tortu bo zwyczajnie na to zasługuje patrząc na ich prokonsumencka postawę.

1

@MichalZZZ Jak to jakiś typowy bląd gry to spróbuj sprawdzić spójność plików lub totalnie wywal gierkę z dysku i zainstaluj ponownie, ewentualnie jakiś modzik mógł szamba narobić.

Patrzę na to z ogólnej perspektywy - w FM nie gram. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?