marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla tych którzy nastawiają się na super rozgrywkę w Stalkerze 2, radzę wstrzyymać konie. GSC zawsze miało problemy z optymalizacją, oryginalne Stalkery przy premierze również wyciskaly siódme poty z pctów. Jak już to poczekajcie sobie spokojnie aż połatają. Nie dośc, że dostaniecie finalnie lepszy produkt to jeszcze w niższej cenie pewnie, bo zdąży wlecieć jakaś przecena. ^^
0
@Deviler no jak ci partacze potoczonie zwani recezentami daja "tylko " 77 to znaczy, że naprawdę jest źle
3
Dziwne, że dopiero teraz za to się wzięli
0
@Aragorn33 ale żeby tak atakować i prowokować JE Putina?
5
https://transfery.info/aktualnosci/ksiazulo-pokazal-jak-mozna-zjesc-za-cztery-tysiace-zlotych-na-meczu-polska-szkocja-chuia-na-maksa-wideo/228475
Widzę nie tylko nasza gra powala na kolana ale pozaboiskowe usługi i ich jakość w stosunku do ceny również. XD
5
@KamQiX Może w końcu Sony przypomni sobie o Bloodborne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
matko boska, sony łapy precz xDD
13
Mentzen z bitcoina chce zrobić rezerwe a Braun wszedł w oficjalny konflit z Lidlem, masakra co za uniwersum xDD
2
@kuz Żeby coś poważnie drgnęło w polskiej piłce to leśne dziadki z pzpnu z buta na emeryture, przebudowa całego systemu szkolenia młodzieży i chyba conajważniejsze pozbycie się polskiej mentalności.
Jeżeli cały system nie zrobi progresu to możemy się bawić z trenerami, zmieniając ich co kilka meczów oczekując cudów.
1
@PizzerMan Lec do gorących panie! :D
0
@4drian0 Jak dobrze nie czuć presji i nie kupować gierek na premierę. Trochę sobie człowiek poczeka i ewentualnie dostanie naprawiona i tansza gierke. :|
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Henryczek to bierze na białym koniu. ;p
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 Gierkę zapamiętałem głównie z porażki EA w kwestii przepchania agresywnych mikrotransakcji, mikro-zwycięstwo graczy. :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo Gala to akurat nieszkodliwy komik w zestawieniu z innymi pato-celebrytami.
15
@Herato Vinicius w wieku 24 lat: 143 wygrane z rasizmem
Neymar przez cała kariere: 0
1
@mordini123 Fajnie, że poszli w taką stronę bo herb jest śliczny. Uczcie się panowie z Juve, którzy elegancki herb zamienili na paskudne logo.
2
@sergio5 Ostatecznie wyjdzie tak, że więcej meczy -> większe zmęczenie piłkarzy -> mniejsze widowisko -> mniejsze zainteresowanie
a zainteresowanie równa się pieniądze
i co wtedy, idąc tokiem rozumowania podkręcą jeszcze liczbę meczów?
3
Chłop zebrał prawie 700k bo obiecał streama z Gothica w basenie. :D Internet jest niemożliwy
17
@MesQueUnClub96 Ja Gale w tym momencie podziwiam, mógłbym przez tydzień oglądać Obelixa i nawet nie przyszłoby mi do głowy takie zestawienie
33
ten co wymyślił xDD
1
@tomek8756 tak to się skonczy. :p
Jak nie skasowaniem całego pc :|
0
Miski, potrzebna pomoc kogoś kto ma chociażby minimum wiedzy o pctach, bo żem coś totalnie namieszał. :D Otóż klawiatura mi zeswirowala. xD
Zamiast '1' wyświetla się 'z1' zamiast '2' 'x2' - problem zniknął na chwilę po tym jak postawiłem Windowsa od nowa a teraz wrócił. :p
0
@FcPortoFan1999 Bo grała. :|
0
Może chłopaki niech zostaną przy taktyce na ladze, bo wyprowadzanie piłki to widzę tak średnio im idzie. XDD
9
@PawkoFCB a syn pasut. :|
2
Świetna inicjatywa, mam nadzieję że GOG jeszcze ukąsi większy kawałek tortu bo zwyczajnie na to zasługuje patrząc na ich prokonsumencka postawę.
1
@MichalZZZ Jak to jakiś typowy bląd gry to spróbuj sprawdzić spójność plików lub totalnie wywal gierkę z dysku i zainstaluj ponownie, ewentualnie jakiś modzik mógł szamba narobić.
Patrzę na to z ogólnej perspektywy - w FM nie gram. ;p