1

Smacznego.

1

Tutaj nie chodzi o mecz.. tu już rozchodzi się o honor!

xDD

1

Ogolnie można to podsumować trzema słowami:
Janusz Januszowi Januszem. :v

1

>Głosuj przez 2 godziny
>Wysokie prawdopodobieństwo, że wygra inny mecz

XD

16

Mam nadzieje, ze to będzie ostatnie glosowanie z udzialem Barcy/Realu jakie robi TVP.

9

Jakby nie patrzeć nasza społeczność praktycznie w ogóle nie różni się od białych.
W zależności od sytuacji wszędzie dojdzie do inwazji Januszow, a potem wyparcie i twierdzenie, że to Ci drudzy są gorsi. xD

4

Na swój sposób jest to zwyczajnie smutne.

7

Messi wygrał im awans na mundial więc logiczne, że pismaki o nim piszą. :v

1

Domyślam, bo Tacy są zawsze xD A nie zamierzam filtrować X użytkowników, żeby znaleźć post w którym ktoś wypisywał jakieś głupoty. :v
@VickyFCB, sam zagłosowałem na Barce, żeby obejrzeć swoich ulubieńców w dobrej jakości i bez zacinek.. ja tylko nawiązuje do zawziętych "dyskusji" które odbyły się kilka tygodni temu, przy głosowaniu gdzie wygrał mecz Realu.

0

Pewnie, ze możesz głosować na kogo chcesz, przecież żyjesz w demokratycznym kraju (No chyba, ze oddajesz kilkadziesiąt głosów, wtedy jesteś Januszem głosowania xD)

ja kieruje swój post w kierunku tych hipokrytów, którzy śmiali się i obrażali białych za głosowanie na swój mecz, a teraz robią dokładnie to samo.

13

Jeszcze kilka tygodni temu takie wielkie oburzenie było, co Ci biali robią - na taki słaby mecz głosują, incognito i kilkadziesiąt głosów jednego człowieka.. a po kilku tygodniach, kiedy pojawiła się opcja obejrzenia meczu Barcy w TV, jest dokładnie tak samo, tylko od drugiej strony barykady.

szkoda strzępić ryja. :v

19

A tutaj się nie wtrącali głosując na mecz Totków? XDDD

1

Janusz biznesu aktywowany. xD

1

Jaki jest sens w przypominaniu meczu sprzed 7 lat? xD od 2010 sporo się zmieniło w obu ekipach

0

Argentyna nawet z Messim jest sredniakiem. xD

0

I pierwsze miejsca w grupie. No co za wstyd. :v

1

A ja kibicowałem Legii w LM, pomimo, iż nie jestem ich sympatykiem.

0

Dyskusja jak dyskusja, ale wyzywanie od antypolaków czy zdrajców narodu to gruba przesada.

9

Ciekawi mnie ile osób śmiało się z Polaków którzy kibicowali Portugali na EURO, a teraz sami będą kibicować Argentynie.
Zaloze się, że kilku takich "kibiców" znajdzie się nawet na tej stronie. :v

31

Az mi się przypomniało jakie tu dyskusje były, kiedy Polacy kibicowali Portugalii na EURO xD

Teraz będzie powtorka z rozrywki, tylko po drugiej stronie barykady.

0

Tytuł mnie przyciągnął. :P

0

Może ktoś wytłumaczyć o co właściwie chodzi temu jutuberowi? Czy dla niego ludzie ciągle powinni jechać poboczem, bo za X minut może pojechać karetka? XD

1

Niech Barca się pozwie do sądu. :v

0

Niekoniecznie od najniższego, ale jest to prawdopodobne. Poza tym wiadomo, że Barca gdyby zmieniła ligę, to krótkoterminowo będziemy stratni (No chyba, że wejdziemy z buta i zdmuchniemy nową ligę. :P) tego uniknąć się nie da.

3

Jedno nie wyklucza drugiego :v

4

Dziwią Cię gusta innych ludzi? XD

Gusta i guściki, dla Ciebie OSTRy jest najlepszym raperem, dla kogoś innego Quebonafide. Nie wiem w ogóle po co ta dyskusja. ;v

1

Wszystko spoko, ale z tym "bliżej mu do Popka" to poleciałeś. xD

0

A już byłby następca Douglasa. :v

2

EJ a skad mamy to wiedzieć?

3

No w obecnej chwili jest gorszy, żaden hejt - po prostu stwierdzenie faktu. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?