marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Smacznego.
1
Tutaj nie chodzi o mecz.. tu już rozchodzi się o honor!
xDD
1
Ogolnie można to podsumować trzema słowami:
Janusz Januszowi Januszem. :v
1
>Głosuj przez 2 godziny
>Wysokie prawdopodobieństwo, że wygra inny mecz
XD
16
Mam nadzieje, ze to będzie ostatnie glosowanie z udzialem Barcy/Realu jakie robi TVP.
9
Jakby nie patrzeć nasza społeczność praktycznie w ogóle nie różni się od białych.
W zależności od sytuacji wszędzie dojdzie do inwazji Januszow, a potem wyparcie i twierdzenie, że to Ci drudzy są gorsi. xD
4
Na swój sposób jest to zwyczajnie smutne.
7
Messi wygrał im awans na mundial więc logiczne, że pismaki o nim piszą. :v
1
Domyślam, bo Tacy są zawsze xD A nie zamierzam filtrować X użytkowników, żeby znaleźć post w którym ktoś wypisywał jakieś głupoty. :v
@VickyFCB, sam zagłosowałem na Barce, żeby obejrzeć swoich ulubieńców w dobrej jakości i bez zacinek.. ja tylko nawiązuje do zawziętych "dyskusji" które odbyły się kilka tygodni temu, przy głosowaniu gdzie wygrał mecz Realu.
0
Pewnie, ze możesz głosować na kogo chcesz, przecież żyjesz w demokratycznym kraju (No chyba, ze oddajesz kilkadziesiąt głosów, wtedy jesteś Januszem głosowania xD)
ja kieruje swój post w kierunku tych hipokrytów, którzy śmiali się i obrażali białych za głosowanie na swój mecz, a teraz robią dokładnie to samo.
13
Jeszcze kilka tygodni temu takie wielkie oburzenie było, co Ci biali robią - na taki słaby mecz głosują, incognito i kilkadziesiąt głosów jednego człowieka.. a po kilku tygodniach, kiedy pojawiła się opcja obejrzenia meczu Barcy w TV, jest dokładnie tak samo, tylko od drugiej strony barykady.
szkoda strzępić ryja. :v
19
A tutaj się nie wtrącali głosując na mecz Totków? XDDD
1
Janusz biznesu aktywowany. xD
1
Jaki jest sens w przypominaniu meczu sprzed 7 lat? xD od 2010 sporo się zmieniło w obu ekipach
0
Argentyna nawet z Messim jest sredniakiem. xD
0
I pierwsze miejsca w grupie. No co za wstyd. :v
1
A ja kibicowałem Legii w LM, pomimo, iż nie jestem ich sympatykiem.
0
Dyskusja jak dyskusja, ale wyzywanie od antypolaków czy zdrajców narodu to gruba przesada.
9
Ciekawi mnie ile osób śmiało się z Polaków którzy kibicowali Portugali na EURO, a teraz sami będą kibicować Argentynie.
Zaloze się, że kilku takich "kibiców" znajdzie się nawet na tej stronie. :v
31
Az mi się przypomniało jakie tu dyskusje były, kiedy Polacy kibicowali Portugalii na EURO xD
Teraz będzie powtorka z rozrywki, tylko po drugiej stronie barykady.
0
Tytuł mnie przyciągnął. :P
0
1
Niech Barca się pozwie do sądu. :v
0
Niekoniecznie od najniższego, ale jest to prawdopodobne. Poza tym wiadomo, że Barca gdyby zmieniła ligę, to krótkoterminowo będziemy stratni (No chyba, że wejdziemy z buta i zdmuchniemy nową ligę. :P) tego uniknąć się nie da.
3
Jedno nie wyklucza drugiego :v
4
Dziwią Cię gusta innych ludzi? XD
Gusta i guściki, dla Ciebie OSTRy jest najlepszym raperem, dla kogoś innego Quebonafide. Nie wiem w ogóle po co ta dyskusja. ;v
1
Wszystko spoko, ale z tym "bliżej mu do Popka" to poleciałeś. xD
0
A już byłby następca Douglasa. :v
2
EJ a skad mamy to wiedzieć?
3
No w obecnej chwili jest gorszy, żaden hejt - po prostu stwierdzenie faktu. xD