marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żebyś się nie zdziwił z tym "znacznie tańszy"
5
Wtopa? Głupotą byłoby nie wykupienie Deu za takie grosze, nawet jak mu nie wyjdzie w Barcelonie można go sprzedać z zyskiem.
0
Zapomniałeś o Deulofeu.
0
Miazga w defensywie, dużo gorzej za to wygląda ofensywa, jak przejdzie to prawa strona już chyba do końca "umrze" :V
0
Gomes też na YT też imponuje swoimi umiejętnościami. ;v
0
To pewnie odszedłby za darmo w 2018. :v
0
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/56472/arcydziela-czarnego-kryminalu
Ogólnie prześledź książki Kinga, ma kilka ciekawych perełek.
0
Nie ukrywajmy, młody to on też nie jest, a Barcelonie to chyba odmłodzenie kadry jest potrzebne, a nie jeszcze bardziej inwestowanie w projekt +30. (za 2 lata :v)
0
Pierdzielisz pan głupoty, nie każda panna taka jest, zwykle stereotypy.
1
Mamy już Roberto kolejny obrońca, ale jednak pomocnik nam nie potrzebny :v
0
A więc Vadis w Olympiakos, Legia ma dostać ok. 3 miliony euro.
23
Przecież Ney już dawno odpalił, można mieć pretensje za pierwszy sezon, choć i to jest sprzeczne (Pierwszy sezon, klimatyzacja etc,) Nawet w tym sezonie, kiedy obwinia się go, że mało strzela wykręcił świetne liczby (20 goli + 20 asyst.)
3
A napisał coś takiego?
Ja tam Deathwing112 rozumiem, większość komentarzy o transferach to zwykle kopiuj-wklej, a większość ludzi sieje taki defetyzm, że można pomyśleć że na LR panuje masowa depresja. :v
1
Albo to zwykły troll. Teraz siedzi i śmieje się z tych ludzi, co próbowali zrozumieć te filmiki. xD
Ps. maska z "ptasim dziobem" to cecha charakterystyczna dla lekarzy podczas epidemii dżumy.
No i w sumie jakby się tak zastanowić to "pipkanie" może być kodem morse, ale tutaj tylko sobie tak gadam, bo w ogóle się na tym nie znam. :v
1
Możesz go nie lubić, ale twierdzenie, że Ney nie jest w TOP piłkarzy na świecie świadczy o naprawdę "dużej" wiedzy piłkarskiej. I nie tylko mecz z PSG mu wyszedł, bo ciągnął nas praktycznie przez większość sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
2 topowych pomocników za 60 milionów?
Teraz to mógłbyś za tyle mieć pół takiego Modricia
0
Słowo przeciwko słowu.
3
Ostatnie słowa idealnie opisują twoje zdanie. :v
13
Mnie tam śmieszy gadanie, że Real nam uciekł. Ludzie gadają tak, jakbyśmy przegrali ligę minimum o 10 punktów, co z tego, że o mistrzostwie decydowały 3 punkty. xD
Już nawet nie patrzę na sędziowanie, i ogromne szczęście Realu (szczególnie Ramos w 90 ;))
0
Pamięć ludzka zawodna jest. :P
Ale to nie zmienia faktu, że Real miał kupę szczęścia w tej swojej "dominacji"
5
I tak w ogóle to nie wiem gdzie Real nam odjeżdża, w tym sezonie mieli kupę szczęścia w lidze, a i nam sędziowie nie byli za bardzo przychylni. W LM sprawa też mogłaby inaczej wyglądać, gdyby Vidal strzelił karnego.
0
James chyba miał odejść.
0
I to jest dobra wiadomość! :D
1
Wątpię żeby jakiekolwiek pieniądze przekonały szejka do sprzedaży Marco - kasy mu nie brakuje, a gdyby Marco odszedł to zostałaby dziura której tak łatwo by nie załatał.
1
Leo nigdy nie zastąpimy, im szybciej to zrozumiecie tym lepiej.
Transfery nieudane? Umttiti, Cillesen, Digne, Paco? Gomes pod koniec też całkiem ładnie zaczął grać.
Era wychowanków się skończyła, ale tylko przez zarząd, trzeba zaryzykować i dać szanse takiemu Aleni w przyszłym sezonie.
1
Dziwnie mówić o potencjale przy zawodniku który ma 29 lat.
12
Problem czy nie, ale jakieś info z podziękowaniem dla Masipa powinno być, może i nie grał, ale to dalej był nasz zawodnik i jakieś pożegnanie, chociaż na oficjalnych stronach FCB powinien dostać.
1
Co za fanatyk. xD
Może i mamy mocny skład ale na pewno nie najlepszy, nasza pomoc tak naprawdę w zeszłym sezonie to statyści, w ataku tylko MSN coś mogło ugrać + Paco, ale on się przez większość sezonu rozkręcał. Prawda jest taka, że na obecną chwile m in. Real ma lepszą kadrę, zresztą wyznacznikiem "najlepszej" kadry są trofea które skład przynosi, a w tej kwestii "biali" nas pokonali.
17
Seri - chyba jedyny piłkarz o pasującym profilu, którego Barca mogłaby wyciągnąć.