marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Niby prezydent jednego z największych państw na świecie a jednak pupilek na smyczy zbrodniarza wojennego, dosyć wymowne
2
@maroon Granice przekroczył putler rozpętując wojnę
2
@DariaFCB ja tam często śmigam po żabkach i na ostatnie lata może raz czy dwa się zdarzyło żeby ktoś mi nie odpowiedział. xD
Zresztą, pierwsze wymagajmy od siebie - nie od innych
2
Jak już żabka idzie w taką stronę i traktuje swoich klientów jak dzbanów to mogli chociaż skupić się na zwrotach grzecznościowych w imię edukacji ludzi z dziedziny kultury osobistej.
Myślę, że to bardziej by się przydało :|
7
@macio_944 Wiesz, że jest źle kiedy Najman cię zaczyna złomować.
0
@kuz Za Lewusem właśnie potężnie przemawia fakt, że walczył o transfer z potężnego Bayernu do rozbitej Barcy i niejako dał sygnał, że żyjemy. Dodatkowo wiele goli i dołożył spora cegiełkę do trofeów.
Ciężki temat, mimo wszystko chyba postawiłbym na Lewusa bo jednak szrama Neymara, który dał nogę kiedy tylko poczuł dolary szejka za duża
0
Całkiem, całkiem. Ciekawe jak ostatecznie się przyjmie transfer Lewusa bo to, że ludzie z czasem bardziej docenią to co zrobił dla Barcy jest imo pewne.
0
@TR3YWAY czasy na taką miłość paskudne ale myślę, ze całkowicie nie wyginęła jednak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DTMisTheBest ale browary do śniadania łoić? nieźle xD
0
@chavez Przypominasz sobie sytuację gdzie piłkarz który grał słabiej był otwarcie krytykowany przez klub/piłkarzy?
3
@Karol145 z drugiej strony jakies 99% ludzi wstawia posty Brauna zeby je wypunktować/wyśmiać - jest to swego rodzaju sposób walki z rosyjska propaganda bo ma na celu uświadomienie ludzi.
7
@Derean Teoretycznie idealnie odnalazłby sie w naszym wylewowym bloku defensywnym xD
1
@ZwyklyCuler48 jedna z tych rzeczy która jest pewna w życiu jak podatki czy śmierć
1
@LAMC_10 Konkurencja nie zawiesiła za wysoko poprzeczki xD
1
@LOPEZ16 Nie przesadzaj z tym wybuchem formy - Barca ma lepsze wyniki ale jeszcze dużo brakuje żeby to tak nazwać xD
15
@LeszekFCB Klasyk młodej kobiety. Teraz taki się nudzi a po 30 wielce prawdopodobne, że za takiego faceta oddałaby nerke xD
0
@mekston czyli nawet tutaj narracja madryciakow sie sypie (przynajmniej częściowo)
2
@Encore W sumie to można się spierać bo z tego co pamiętam Leo ma wyższa średnią goli na mecz
@Danny Gaucho czy źle pamiętam? :|
0
@Filipem Wszystko przez to, ze selekcjoner Hiszpanii nie rotuje Yamalem.
5
@DrDNA w sumie co to zmienia?
0
@draxidox glos to ma dosnosny
1
@Szczygiel06 w swojej kategorii topka, ale to trzeba lubić extraction shootery
8
@AmigoBlancos Mysle, ze jak postrzela na mundialu i Portugalia wygra to ma chłop szanse na ZP.
7
Nie sądziłem, że dożyje czasów kiedy Mentzen skomplementuje działanie PiS, PO, SLD, PSL, Gazety Wyborczej i TVN. ;p
18
Siedzisz sobie, szamiesz kebsa na ostrym, próbujesz normalnie żyć a tu obok dron rozpierdziela Ci przystanek
Rękami i nogami podpisuje się pod apelem Gali
0
@Hosh trochę tak xD
2
w sumie patologia, ze mozna na tym taki hajs trzepac xD
0
@Szczygiel06 taktyk
8
Jedni trologdyci pobazgrali prywatny murek, drugim się to nie spodobało i go zniszczyli. xD od razu pod mieszkania takich baranów śmieciarka powinna przyjeżdżać i adios