2

@Kgorecki2500 Niby prezydent jednego z największych państw na świecie a jednak pupilek na smyczy zbrodniarza wojennego, dosyć wymowne

2

@maroon Granice przekroczył putler rozpętując wojnę

2

@DariaFCB ja tam często śmigam po żabkach i na ostatnie lata może raz czy dwa się zdarzyło żeby ktoś mi nie odpowiedział. xD

Zresztą, pierwsze wymagajmy od siebie - nie od innych

2



Jak już żabka idzie w taką stronę i traktuje swoich klientów jak dzbanów to mogli chociaż skupić się na zwrotach grzecznościowych w imię edukacji ludzi z dziedziny kultury osobistej.

Myślę, że to bardziej by się przydało :|

7

@macio_944 Wiesz, że jest źle kiedy Najman cię zaczyna złomować.

0

@kuz Za Lewusem właśnie potężnie przemawia fakt, że walczył o transfer z potężnego Bayernu do rozbitej Barcy i niejako dał sygnał, że żyjemy. Dodatkowo wiele goli i dołożył spora cegiełkę do trofeów.
Ciężki temat, mimo wszystko chyba postawiłbym na Lewusa bo jednak szrama Neymara, który dał nogę kiedy tylko poczuł dolary szejka za duża

0



Całkiem, całkiem. Ciekawe jak ostatecznie się przyjmie transfer Lewusa bo to, że ludzie z czasem bardziej docenią to co zrobił dla Barcy jest imo pewne.

0

@TR3YWAY czasy na taką miłość paskudne ale myślę, ze całkowicie nie wyginęła jednak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DTMisTheBest ale browary do śniadania łoić? nieźle xD

0

@chavez Przypominasz sobie sytuację gdzie piłkarz który grał słabiej był otwarcie krytykowany przez klub/piłkarzy?

3

@Karol145 z drugiej strony jakies 99% ludzi wstawia posty Brauna zeby je wypunktować/wyśmiać - jest to swego rodzaju sposób walki z rosyjska propaganda bo ma na celu uświadomienie ludzi.

7

@Derean Teoretycznie idealnie odnalazłby sie w naszym wylewowym bloku defensywnym xD

1

@ZwyklyCuler48 jedna z tych rzeczy która jest pewna w życiu jak podatki czy śmierć

1

@LAMC_10 Konkurencja nie zawiesiła za wysoko poprzeczki xD

1

@LOPEZ16 Nie przesadzaj z tym wybuchem formy - Barca ma lepsze wyniki ale jeszcze dużo brakuje żeby to tak nazwać xD

15

@LeszekFCB Klasyk młodej kobiety. Teraz taki się nudzi a po 30 wielce prawdopodobne, że za takiego faceta oddałaby nerke xD

0

@mekston czyli nawet tutaj narracja madryciakow sie sypie (przynajmniej częściowo)

2

@Encore W sumie to można się spierać bo z tego co pamiętam Leo ma wyższa średnią goli na mecz
@Danny Gaucho czy źle pamiętam? :|

0

@Filipem Wszystko przez to, ze selekcjoner Hiszpanii nie rotuje Yamalem.

5

@DrDNA w sumie co to zmienia?

0

@draxidox glos to ma dosnosny

1

@Szczygiel06 w swojej kategorii topka, ale to trzeba lubić extraction shootery

8

@AmigoBlancos Mysle, ze jak postrzela na mundialu i Portugalia wygra to ma chłop szanse na ZP.

7



Nie sądziłem, że dożyje czasów kiedy Mentzen skomplementuje działanie PiS, PO, SLD, PSL, Gazety Wyborczej i TVN. ;p

18



Siedzisz sobie, szamiesz kebsa na ostrym, próbujesz normalnie żyć a tu obok dron rozpierdziela Ci przystanek

Rękami i nogami podpisuje się pod apelem Gali

0

@Hosh trochę tak xD

2



w sumie patologia, ze mozna na tym taki hajs trzepac xD

0

@Szczygiel06 taktyk

8



Jedni trologdyci pobazgrali prywatny murek, drugim się to nie spodobało i go zniszczyli. xD od razu pod mieszkania takich baranów śmieciarka powinna przyjeżdżać i adios

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?