@Jaca27 U was to chociaż są limity U nas w małym miasteczku w ogóle zawiesili komunikację miejską i teraz ludzie sami się organizują i jeżdżą jednym samochodem do pracy W chuj logiczne z punktu zachowania odległości było to zawieszenie komunikacji skoro teraz jedzie po 5 osób w jednym samochodzie a mogłoby jechać 10 osób w autobusie
@Theodore_Bagwell Dokładnie tak jak Stoiczkow napisał Generalnie możesz ale jak trafisz na mendę to do wszystkiego się przyczepi Dlatego lepiej się przygotuj co masz powiedzieć - najlepiej gdy samochód służy ci do pracy albo nim dojeżdżasz do pracy
@VEB! Barca! Dlatego też piszę jak ja to widzę Sam możesz jechać bez żadnego ale Jedyne wątpliwości kogoś kto zechce się przyczepić może wzbudzić fakt wspólnej jazdy tych dodatkowych osób - może warto wówczas powiedzieć że to ma być sprzęt kupiony na spółkę? Z drugiej strony nie dajmy się zwariować Do czego to doprowadzili że człowiek który chce tylko wykonywać swoją pracę musi się obawiać aby nie zostać ukaranym A już zupełny paradoks to fakt że na takiej Białorusi jest dziś pod tym względem lepiej jak u nas
@MESSIah16 A czy to ma być jakiś przepis czy zasada dotycząca wszystkich bez wyjątku? Jak dwie osoby się na to umówią i im to pasuje to w czym problem? Jeśli zaś dwie osoby mają na ten temat skrajnie odmienne zdania to może warto się zastanowić czy taki związek ma sens? Dziwne pytanie - internet to nie jest jakaś wyrocznia w której są gotowe odpowiedzi na wszystkie pytania a podejście do sprawy o którą pytasz jest tak indywidualne że ciężko się do tego odnieść
@VEB! Barca! Generalnie możecie bo jest taki wyjątek jasno zapisany ale wszystko zależy od tego na jaką mendę trafisz podczas ewentualnej kontroli A z własnego doświadczenia to wiem że jeśli masz obce rejestracje to jesteś pierwszy do kontroli A co do zachowania mendy to może mu się nie spodobać że jadą 3 osoby mimo że wiadomo że to normalna procedura przy zakupie używanych sprzętów że nie jedzie się samemu
@Koors Pewnie że grubo bo zanim oddadzą niesłusznie i bezprawnie odebrane pieniądze mogą minąć lata Wiadomo że każdy sąd obali te zarzuty ale może to się okazać pyrrusowym zwycięstwem
@Danny Gaucho Paragwaj to piłkarska porażka Nigdy nie lubiłem ich stylu gry No i piłkarzy choć pewnie dlatego ze najbardziej znani czyli Pizarro, Roque i Nelson Valdez grali w Bundeslidze a to dla mnie najbardziej znienawidzona liga na świecie
@usztafik Jeśli chodzi o fabułę i losy bohaterów to owszem - w tym aspekcie autor ma sporo do poprawienia Jeśli jednak chodzi o scenariusz zdarzeń i aspekty braku elektryczności to jest to wizja dość realistyczna bo masy rzeczy nawet sobie wielu z nas nie wyobraża Mnie na przykład najbardziej zaszokowało to jak wyglądałby powrót do normalności i jak trudny byłby to proces
Rozpoczynam nową serię z książkami. Na pierwszy rzut idzie książka zgodna z duchem czasu. Europejska gospodarka stoi, ludzie siedzą pozamykani w domach czy może być coś gorszego? Czy w obecnej sytuacji mogłaby nastąpić sytuacja w której powrót do normalności byłby tysiąckroć trudniejszy niż obecnie to sobie wyobrażamy? Owszem. I nie trzeba zamykać gospodarki na tygodnie/miesiące. Wystarczy odciąć Europę na kilka dni od prądu. Totalny Blackout. I taki jest właśnie tytuł książki którą dziś polecam - "Blackout" Marca Elsberga. Autor snuje przed nami wizję katastrofy która może nastąpić bez ostrzeżenia i dotknąć każdego bez wyjątku na naszym kontynencie. W książce zostały opisane takie konsekwencje braku prądu o jakich nam się nawet nie śniło. Autor naprawdę się przyłożył aby uzmysłowić nam nasze totalne uzależnienie od elektryczności. Fabularnie trochę może to kuleje a relacje miedzy bohaterami oraz dialogi pozostawiają trochę do życzenia ale nie to jest najważniejsze w tej książce. Zaręczam wam, że jeśli ją przeczytacie to na pewno szybko nie wypadnie z waszej pamięci a dodatkowy argument na sięgnięcie po tą pozycję w obecnej sytuacji jest taki, że możecie porównać wizję autora z zachowaniami ludzi i władz które dziś na własne oczy mamy okazję zaobserwować.
@PanPatrykk Hej Braun jest czasem odklejony od rzeczywistości ale nie znam wypowiedzi w której chciał wsadzać ciepłych do więzienia Pamiętam za to jak mówił że trzeba by ich batożyć ale to była tylko dosadna odpowiedź na postulaty waginosceptyków gdy chcieli za coś tam karać heteryków W czym Bosak jest lepszy od Dudy i Kidawy? Choćby w tym że nikt go z tylnego siedzenia nie pociąga za sznurki tak jak tą dwójkę
@FC1899Barca Po co cytować takie dno intelektualne? Masturbacja przeszkadzała jej w religii więc dokonała apostazji I pal licho- wisi mi to ale po jaka cholerę rozgłaszać to wszem i wobec i się tym szczycić?
@nioton Tylko że każde kolejne ograniczenie oznacza koszt który ktoś poniesie Jak nie teraz to w przyszłości Zresztą już widać że odczuli to w budżecie bo zapowiadają zniesienia obostrzeń
@Jordi10 Zgadza się - pierwsza i druga seria Rewelacja Do tych filmów z chęcią można wracać Na całą resztę jego twórczości spuśćmy jednak zasłonę milczenia
@Piotr89Sand Pożyjemy zobaczymy - jednak nie mam żadnych wątpliwości że wyjdą z tej sytuacji najlepiej z całej Europy Jak na razie bez prawie żadnych obostrzeń ta śmiertelność nie jest jakaś porażająca
@IronSanHybrid Jak to Mentzen kiedyś go podsumował Nie co do słowa ale w tym mniej więcej sensie "Kaczyński spytany w jakimś wywiadzie kim marzył zostać gdy był dzieckiem odpowiedział że zawsze chciał kierować partią Tylko trzeba pamiętać o tym że gdy on był dzieckiem była tylko jedna partia Socjalistyczna Więc nie dziwmy się kierunkowi w jakim podążają rządy jego partii" Jak widać nie tylko kierunek rządów pozostał mu z dzieciństwa Kult pierwszego sekretarza też wszedł mu w krew
@Shapiro Polska to jest taki kraj w którym niby nie można a jednak można Nie można odmawiać przyjmowania gotówki - a jednak można Nie można zmieniać kodeksu wyborczego w ciągu 6 m-cy przed wyborami - a jednak można Nie można odwiedzać cmentarzy i organizować zgromadzeń - a jednak można Ot taki kraj paradoksów
@barcelonaLM Po nieudanej randce Strefy Euro z Grecją nie ma już tam takiego hype'u na to aby na siłę wciągać kolejne zwłaszcza nieprzygotowane kraje do tej strefy Ciekawe czy w ogóle cała UE utrzyma się w obecnym kształcie w tym kryzysie i może w reszcie nastąpi odwrót z tego kierunku w którym obecnie zmierza i będziemy mieli powrót do korzeni
@jedrek7000 Ale komunę to ty szanuj Zamiast robić z siebie pośmiewisko i we dwóch mieć problemy aby obezwładnić typa to już lola by była w użyciu a siniaki by przez miesiąc z pleców, tyłka i nóg schodziły
@XaviHeart Ja tam bym się nie starał oceniać po takim wyrywkowym fragmencie nagrania Nawet jeśli większość takich szczyli w policji zasługuje na krytykę i ponowny kurs to jednak może to być wyrwane z kontekstu
0
@contowsky Racja - zwłaszcza gdy teraz wszyscy będą zamaskowani
0
@puyol_presidend5 Są kalorie i kalorie Wódka ma w 100 g 230 kcal a mimo to jak będziesz ją pił litrami a nic nie jadł to i tak nie przytyjesz
3
@Jaca27 U was to chociaż są limity U nas w małym miasteczku w ogóle zawiesili komunikację miejską i teraz ludzie sami się organizują i jeżdżą jednym samochodem do pracy W chuj logiczne z punktu zachowania odległości było to zawieszenie komunikacji skoro teraz jedzie po 5 osób w jednym samochodzie a mogłoby jechać 10 osób w autobusie
0
@Theodore_Bagwell Dokładnie tak jak Stoiczkow napisał Generalnie możesz ale jak trafisz na mendę to do wszystkiego się przyczepi Dlatego lepiej się przygotuj co masz powiedzieć - najlepiej gdy samochód służy ci do pracy albo nim dojeżdżasz do pracy
0
Komentarz usunięty
1
@VEB! Barca! Dlatego też piszę jak ja to widzę Sam możesz jechać bez żadnego ale Jedyne wątpliwości kogoś kto zechce się przyczepić może wzbudzić fakt wspólnej jazdy tych dodatkowych osób - może warto wówczas powiedzieć że to ma być sprzęt kupiony na spółkę? Z drugiej strony nie dajmy się zwariować Do czego to doprowadzili że człowiek który chce tylko wykonywać swoją pracę musi się obawiać aby nie zostać ukaranym A już zupełny paradoks to fakt że na takiej Białorusi jest dziś pod tym względem lepiej jak u nas
1
@MESSIah16 A czy to ma być jakiś przepis czy zasada dotycząca wszystkich bez wyjątku? Jak dwie osoby się na to umówią i im to pasuje to w czym problem? Jeśli zaś dwie osoby mają na ten temat skrajnie odmienne zdania to może warto się zastanowić czy taki związek ma sens? Dziwne pytanie - internet to nie jest jakaś wyrocznia w której są gotowe odpowiedzi na wszystkie pytania a podejście do sprawy o którą pytasz jest tak indywidualne że ciężko się do tego odnieść
0
@Gitarkafcb Cristiano i Axel Witsel No i małpiszon Pepe Reszta to olewka No chyba że Joachim Loew z trenerów za całokształt
1
@VEB! Barca! Generalnie możecie bo jest taki wyjątek jasno zapisany ale wszystko zależy od tego na jaką mendę trafisz podczas ewentualnej kontroli A z własnego doświadczenia to wiem że jeśli masz obce rejestracje to jesteś pierwszy do kontroli A co do zachowania mendy to może mu się nie spodobać że jadą 3 osoby mimo że wiadomo że to normalna procedura przy zakupie używanych sprzętów że nie jedzie się samemu
0
@barcafan9512 I prawidłowo Łukaszenka okazuje się jednym z niewielu przywódców który ma jaja Kto by pomyślał ze dożyjemy takich czasów ?
0
@Koors Pewnie że grubo bo zanim oddadzą niesłusznie i bezprawnie odebrane pieniądze mogą minąć lata Wiadomo że każdy sąd obali te zarzuty ale może to się okazać pyrrusowym zwycięstwem
0
@NemeZis93 Przecież suszę w Polsce już mamy A do tego dochodzą przymrozki które już uszkodziły sporo roślin wybitych z rytmu przez tą anormalną zimę
1
@Danny Gaucho Paragwaj to piłkarska porażka Nigdy nie lubiłem ich stylu gry No i piłkarzy choć pewnie dlatego ze najbardziej znani czyli Pizarro, Roque i Nelson Valdez grali w Bundeslidze a to dla mnie najbardziej znienawidzona liga na świecie
0
@Katalończyk 99 A sądzisz że tylko kwestia narodowości? Buców, mendy i parapety znajdziesz bez kłopotu w każdej nacji na świecie
0
@usztafik Jeśli chodzi o fabułę i losy bohaterów to owszem - w tym aspekcie autor ma sporo do poprawienia Jeśli jednak chodzi o scenariusz zdarzeń i aspekty braku elektryczności to jest to wizja dość realistyczna bo masy rzeczy nawet sobie wielu z nas nie wyobraża Mnie na przykład najbardziej zaszokowało to jak wyglądałby powrót do normalności i jak trudny byłby to proces
0
@Colon Ano czytamy A warto - "bo byle czego się nie pisze"
0
Rozpoczynam nową serię z książkami. Na pierwszy rzut idzie książka zgodna z duchem czasu. Europejska gospodarka stoi, ludzie siedzą pozamykani w domach czy może być coś gorszego? Czy w obecnej sytuacji mogłaby nastąpić sytuacja w której powrót do normalności byłby tysiąckroć trudniejszy niż obecnie to sobie wyobrażamy? Owszem. I nie trzeba zamykać gospodarki na tygodnie/miesiące. Wystarczy odciąć Europę na kilka dni od prądu. Totalny Blackout. I taki jest właśnie tytuł książki którą dziś polecam - "Blackout" Marca Elsberga. Autor snuje przed nami wizję katastrofy która może nastąpić bez ostrzeżenia i dotknąć każdego bez wyjątku na naszym kontynencie. W książce zostały opisane takie konsekwencje braku prądu o jakich nam się nawet nie śniło. Autor naprawdę się przyłożył aby uzmysłowić nam nasze totalne uzależnienie od elektryczności. Fabularnie trochę może to kuleje a relacje miedzy bohaterami oraz dialogi pozostawiają trochę do życzenia ale nie to jest najważniejsze w tej książce. Zaręczam wam, że jeśli ją przeczytacie to na pewno szybko nie wypadnie z waszej pamięci a dodatkowy argument na sięgnięcie po tą pozycję w obecnej sytuacji jest taki, że możecie porównać wizję autora z zachowaniami ludzi i władz które dziś na własne oczy mamy okazję zaobserwować.
0
@PanPatrykk Hej Braun jest czasem odklejony od rzeczywistości ale nie znam wypowiedzi w której chciał wsadzać ciepłych do więzienia Pamiętam za to jak mówił że trzeba by ich batożyć ale to była tylko dosadna odpowiedź na postulaty waginosceptyków gdy chcieli za coś tam karać heteryków W czym Bosak jest lepszy od Dudy i Kidawy? Choćby w tym że nikt go z tylnego siedzenia nie pociąga za sznurki tak jak tą dwójkę
0
@FC1899Barca Po co cytować takie dno intelektualne? Masturbacja przeszkadzała jej w religii więc dokonała apostazji I pal licho- wisi mi to ale po jaka cholerę rozgłaszać to wszem i wobec i się tym szczycić?
0
@msmsms A co ty się udzielasz jak nie znasz realiów? Może on z tymi kuplami pracuje wiec po co miałby ich unikać?
0
@nioton Tylko że każde kolejne ograniczenie oznacza koszt który ktoś poniesie Jak nie teraz to w przyszłości Zresztą już widać że odczuli to w budżecie bo zapowiadają zniesienia obostrzeń
0
@Jordi10 Zgadza się - pierwsza i druga seria Rewelacja Do tych filmów z chęcią można wracać Na całą resztę jego twórczości spuśćmy jednak zasłonę milczenia
0
@Piotr89Sand Pożyjemy zobaczymy - jednak nie mam żadnych wątpliwości że wyjdą z tej sytuacji najlepiej z całej Europy Jak na razie bez prawie żadnych obostrzeń ta śmiertelność nie jest jakaś porażająca
0
@IronSanHybrid Jak to Mentzen kiedyś go podsumował Nie co do słowa ale w tym mniej więcej sensie "Kaczyński spytany w jakimś wywiadzie kim marzył zostać gdy był dzieckiem odpowiedział że zawsze chciał kierować partią Tylko trzeba pamiętać o tym że gdy on był dzieckiem była tylko jedna partia Socjalistyczna Więc nie dziwmy się kierunkowi w jakim podążają rządy jego partii" Jak widać nie tylko kierunek rządów pozostał mu z dzieciństwa Kult pierwszego sekretarza też wszedł mu w krew
1
@Bobo25 I ten cytat z Abstrachuje - "Jestem ustawiony do końca życia - mój stary ma wypożyczalnię kaset video" Hehe
0
@Shapiro Polska to jest taki kraj w którym niby nie można a jednak można Nie można odmawiać przyjmowania gotówki - a jednak można Nie można zmieniać kodeksu wyborczego w ciągu 6 m-cy przed wyborami - a jednak można Nie można odwiedzać cmentarzy i organizować zgromadzeń - a jednak można Ot taki kraj paradoksów
0
@barcelonaLM Po nieudanej randce Strefy Euro z Grecją nie ma już tam takiego hype'u na to aby na siłę wciągać kolejne zwłaszcza nieprzygotowane kraje do tej strefy Ciekawe czy w ogóle cała UE utrzyma się w obecnym kształcie w tym kryzysie i może w reszcie nastąpi odwrót z tego kierunku w którym obecnie zmierza i będziemy mieli powrót do korzeni
0
@jedrek7000 Ale komunę to ty szanuj Zamiast robić z siebie pośmiewisko i we dwóch mieć problemy aby obezwładnić typa to już lola by była w użyciu a siniaki by przez miesiąc z pleców, tyłka i nóg schodziły
0
@XaviHeart Ja tam bym się nie starał oceniać po takim wyrywkowym fragmencie nagrania Nawet jeśli większość takich szczyli w policji zasługuje na krytykę i ponowny kurs to jednak może to być wyrwane z kontekstu
0
@Piotr89Sand Proszę bardzo - Szwecja Można? Można