0

Dziwna decyzja bo przesyt rozgrywek wcale nie wpłynie na zyski

0

@t0my Trenerski szrot na przeczekanie Lepiej już niech Valverde zostanie do końca sezonu a od nowego mógłby zacząć Xavi

0

Komentarz usunięty

20

@cybo Dokładnie Niech chłopak jedzie i zdobywa doświadczenie turniejowe A jak wróci to niech na spokojnie łapie każdą minutę gry jaka mu się trafi On ma dopiero 16 lat Niech się spokojnie i powoli rozwija

0

@jołmen Aha a ty byś go trzymał do końca a po 5-6 takich meczach byłbyś zdziwiony że dostał kontuzji i nie zagra do końca roku

0

Oby Rakitić i Busquets w końcu wrócili do składu na dobre Ostatnie eksperymenty w składzie pokazały jasno jaką rolę pełnią w tym zespole

1

@TenJeden Mieli tam kolonie i ciągnęli zyski to teraz przyszedł czas na zapłatę

0

@kolagadawid Wbij sobie nazwisko korespondenta który wykonał powyższe zdjęcie i bez problemu znajdziesz kilka zdjęć

1

@cules100pro Niekoniecznie w kolorze ale polecam wizytę w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku Rewelacyjna wystawa - cały dzień spędzony w innym świecie

0

@Grzesior667 Raczej z niedoszłym transferem a z nie z nieudanym

0

Czyli co - zamierzają na nim jak najlepiej wyszkolić swoich lekarzy klubowych? To przypadki Vermealena i Rafinhi to za mało?

0

@voytoos1989 Jeśli tak to pojmujesz to taki futbol istniał maksymalnie do roku 1990 Potem niestety kasa już rządziła tym sportem

0

@voytoos1989 Ale Mbappe tylko wypożyczyli a zapłacili dopiero za rok Zresztą Barca z Paulinho też coś takiego zastosowała

0

@El dominatore W sumie nie ma się czemu dziwić Dopóki maja rozsądnego agenta który ich prowadzi za rękę i nie tylko kieruje karierą ale tez lokuje część ich kasy to wszystko idzie dobrze Ale jak trafią na kogoś kto tylko zbiera prowizje i patrzy na swój zysk to nic dziwnego Do tego nieraz trafiają na kobiety które są z nimi tylko dla kasy A potem się budzą pewnego dnia i się dziwią że konto puste

0

@sebasek99 Ale taki niewolnik który nawet "dobrowolnie" oddałby się w tą niewolę nie mógłby z dnia na dzień zmienić swego statusu A kontrakt można zerwać w każdej chwili

0

@El dominatore Ale to porównanie nie ma najmniejszego sensu w przypadku zawodowych piłkarzy a już zwłaszcza tych z topu Taki Neymar w ciągu roku zarobi tyle kasy ze gdyby rzucił piłkę z dnia na dzień to i tak nie musiałby robić nic do końca życia

0

@voytoos1989 A co w ogóle znaczy hasło "prawdziwy football"? Sądzę że każdy ma własne określenie tego pojęcia

7

@El dominatore "Każdy kto podpisuje kontrakt jest swego rodzaju niewolnikiem" Niewolnik nie dostaje niczego do podpisania tylko jak sama nazwa mówi jest zniewolony i pozbawiony własnej woli Porównywanie sytuacji sportowców do sytuacji niewolników jest czystym absurdem

0

@KaroLOCO Jak widać polski język jest na tyle mało precyzyjny że można zrozumieć to dwojako A że już wcześniej pojawiały się doniesienia ze Celta nie chce opłacać całej pensji Rafinhi to byłem pewny że będą płacić 1,5 mln euro a resztę Barca Zwracam honor Januszom biznesu

2

@PJ777 Ależ odciążyli o 1,5 mln euro To już wolałbym aby stracili te 1,5 mln euro i mielibyśmy solidnego zmiennika w razie kłopotów

1

"Galisyjski klub przejmie na siebie opłacenie pensji pomocnika i zmiennych do kwoty 1,5 miliona euro" Czyli Celta płaci mu 1,5 mln euro a resztę Barca? Jak zwykle nasi Janusze biznesu się popisali

0

@oZinho Nie przesadzaj - juz spokorniał i jak zobaczył że nie ma wyjścia to inaczej śpiewa Co do pensji to chyba się nie zmieniła więc skoro wcześniej nie była problemem to nadal nim nie będzie Jedyny problem to może być nastawienie kibiców i na tym tle mogą wynikać kolejne konflikty

0

@Fifty Jaki niby mają problem z Neymarem?

0

@MACIEK 22 Ale my nawet nie wiemy o jakich i o ilu piłkarzach jest tak naprawdę mowa Większość doniesień jest wyssana z palca Mogę uwierzyć że chcą w to włączyć Rakiticia, Dembele po jego wyskokach czy wcześniej Coutinho ale nie więcej

0

@a6willow Nie - to raczej nierealne bo w każdym kraju są różne rozgrywki - przykładowo w Anglii są bodajże 2 rozgrywki pucharowe i jakoś muszą to upchnąć - do tego są ligi 34 i 38 zespołowe czy choćby inny klimat więc po co iść tak daleko Wystarczy aby prawo do rejestrowania zawodników istniało tylko do dnia startu pierwszej kolejki ligowej i tyle

2

Z tym okienkiem to racja prawo rejestrowania nowych zawodników powinno istnieć tylko do startu rozgrywek Tak jak w Anglii

0

@edu A o co dokładnie chodzi z tym Icardim?

0

@MACIEK 22 O co ci chodzi? To jasne że była rozmowa o jakichś piłkarzach ale to co podają media a zwłaszcza niektóre nazwiska to zakrawa na absurd Codziennie podobno oferujemy im kogoś innego Przecież to jest śmieszne

0

@MACIEK 22 Nie sądzę że to co piszą media pokrywa się z prawdą Tym bardziej że codziennie piszą o innych zawodnikach Niedługo będą pisac ze Barca chce w ta operację włączyć Ardę Turana bo im sie już nazwiska kończą

0

@MACIEK 22 Po prostu negocjują ale skąd niby wiadomo czy gadają o jakichś zawodnikach Barcy a jeśli tak to o jakich?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?