@PauCasals Tylko bez inwektyw Mi się nie podoba twój antyantysemityzm Poza tym ż było z małej litery a Piątek nie robił cieszynki więc przez najbliższy miesiąc mamy taryfę ulgową Ale fakt - muszę się pilnować aby w przyszłości używać słów starozakonni albo Eskimosi
@pawelfcb22 A gdzie masz tak napisane ze ma większy podatek dlatego że miał więcej kasy? Gdyby był bardziej obrotny to by założył spółkę i miałby niższy podatek
@Armandi Proszę cię dziecko - chciał wyjść z cienia Messiego Znajdź mi choć jedną pełnoletnią osobę która w to szczerze wierzy Ney będzie legendą? Chyba w klubach nocnych Jego kariera już się kończy - wielu Brazylijczyków miało tak samo Tu przyczyniły się do tego kontuzje - miał za dużo wolnego czasu i nierówno pod kopułą to co się dziwić Stawianie na trio Dembele- Neymar Messi to jak gra w ruletkę bo w decydujących meczach pierwsza dwójka leczyłaby kontuzje a Messi dalej by ciągnął ten wózek sam
@Nieznajomy Nie wiem jaki będzie z niego taktyk ale jednak pojęcie w tym temacie ma Natomiast jeśli chodzi o motywację zawodników to jestem spokojny Jedynie Puyol może być pod tym względem lepszy
@AduŚ07 Ale akurat Xavi ma to coś Pamiętam jak kiedyś w Gran Derbi było zbliżenie na jego oczy gdy wrzucał z autu i przegrywaliśmy i od razu wiedziałem ze wygramy tamten mecz I tak właśnie się stało
@Yoshi94 Nie wiem setki powodów - rozmowa z Raulem czy innymi osobami z Realu, być może czuł że bardziej tam o niego zabiegają niż ludzie z Barcy, może przekonali najpierw ludzi z jego rodziny czy otoczenia i w ten sposób pomału przekonali i jego
"PSG oferuje de Ligtowi pensję w wysokości 20 milionów euro rocznie." Jeśli to prawda to de Ligt byłby ostatnim frajerem gdyby odrzucił taką szansę Tym bardziej że Barcelonę czeka przebudowa składu i to ostatnie lata jej świetności Na razie ciągnie nas Messi ale długo to nie potrwa Tymczasem w PSG jest przecież Mbappe
@Patry10 Jeśli kumasz co to ironia to sam powinieneś ją wyłapać A tak na serio to teraz wiele osób krytykuje Valverde ale żeby przypadkiem nie było tak że po jego odejściu wszyscy zatęsknimy za sukcesami Barcy
@volas Całe szczęście temat Neymara upadł zanim rozwinął się na poważnie Po ostatnich doniesieniach na jego temat chyba nikt poważny nie wyłoży kolosalnej kwoty na tą "tykającą bombę"
"nie chce wracać do Paryża, ponieważ kompletnie nie ma motywacji do rozpoczęcia sezonu w obecnym klubie." Nie ma co - profesjonalne podejście profesjonalnego zawodnika Ten pajac już stacza się po równi pochyłej - współczuję klubowi który ściągnie do siebie to dorosłe dziecko bo jego kariera już się kończy
2
@PauCasals Tylko bez inwektyw Mi się nie podoba twój antyantysemityzm Poza tym ż było z małej litery a Piątek nie robił cieszynki więc przez najbliższy miesiąc mamy taryfę ulgową Ale fakt - muszę się pilnować aby w przyszłości używać słów starozakonni albo Eskimosi
0
@Jasy To są takie żydy na kasę że wcale bym się nie zdziwił jakby poskąpili na doradców
0
@socha Jest wiele artykułów o byłych piłkarzach Barcy więc niby czemu ne mają pisać o tym pajacu? Tym bardziej że mają z tego klikalność
0
@pawelfcb22 A gdzie masz tak napisane ze ma większy podatek dlatego że miał więcej kasy? Gdyby był bardziej obrotny to by założył spółkę i miałby niższy podatek
3
@Armandi Proszę cię dziecko - chciał wyjść z cienia Messiego Znajdź mi choć jedną pełnoletnią osobę która w to szczerze wierzy Ney będzie legendą? Chyba w klubach nocnych Jego kariera już się kończy - wielu Brazylijczyków miało tak samo Tu przyczyniły się do tego kontuzje - miał za dużo wolnego czasu i nierówno pod kopułą to co się dziwić Stawianie na trio Dembele- Neymar Messi to jak gra w ruletkę bo w decydujących meczach pierwsza dwójka leczyłaby kontuzje a Messi dalej by ciągnął ten wózek sam
0
@socha Nie bądź śmieszny Neymar jest po prostu klikalny Gdyby napisali o Douglasie to większość spojrzałaby tylko na tytuł i nie czytała nawet reszty
0
@pawelfcb22 Wróć do szkoły 27,7% od 40 mln to 11 mln Reszta to odsetki
0
@Elvisek Jak posmarują komu trzeba to tak zapewne będzie Przecież tam łapówki to normalka
0
@slayer Smród dotyczy sprawy premii wypłaconej przez Barcę więc o co ci biega?
0
Geniusze biznesu - tak ciężko im było założyć spółkę aby uniknąć podatku
0
@khris Rzecz gustu Dla mnie bluźni każdy kto wspomni o neymarze i Barcelonie To jest wręcz chory pomysł
0
@mindbender84 Zapomniałeś też o jego wybrykach poza boiskiem Brazylijczyk pełną gębą Z niego zawodnika już nie będzie
0
@astralny A teraz sterczy z tą gołą dupą i wymiar sprawiedliwości będzie go dymał Z niego cracka już nie będzie bo właśnie się stacza
2
każdy byle nie ten Moneymar Nawet Cristiano widziałbym chętniej niż tego pajaca
0
@szymon351 Co ty bredzisz Co on niby ma usprawiedliwiać? Zrobił coś złego komuś czy jak?
0
@Nieznajomy Nie wiem jaki będzie z niego taktyk ale jednak pojęcie w tym temacie ma Natomiast jeśli chodzi o motywację zawodników to jestem spokojny Jedynie Puyol może być pod tym względem lepszy
0
@AduŚ07 Ale akurat Xavi ma to coś Pamiętam jak kiedyś w Gran Derbi było zbliżenie na jego oczy gdy wrzucał z autu i przegrywaliśmy i od razu wiedziałem ze wygramy tamten mecz I tak właśnie się stało
0
@Yoshi94 Nie wiem setki powodów - rozmowa z Raulem czy innymi osobami z Realu, być może czuł że bardziej tam o niego zabiegają niż ludzie z Barcy, może przekonali najpierw ludzi z jego rodziny czy otoczenia i w ten sposób pomału przekonali i jego
0
@tbas Rozmawiałeś z nim że znasz powody jego decyzji?
0
@marek1262 Dokładnie Gdyby np poszedł do Chin albo Kataru za kasę to można by było go krytykować ale PSG to jednak nie to samo
0
"PSG oferuje de Ligtowi pensję w wysokości 20 milionów euro rocznie." Jeśli to prawda to de Ligt byłby ostatnim frajerem gdyby odrzucił taką szansę Tym bardziej że Barcelonę czeka przebudowa składu i to ostatnie lata jej świetności Na razie ciągnie nas Messi ale długo to nie potrwa Tymczasem w PSG jest przecież Mbappe
0
@MichalZZZ Może coś być na rzeczy Nie wiem jak Valverde ale Ivan to trochę ciepły jednak jest bo kiedyś w Sevilli pocałował w usta faceta
1
@bary Jeszcze zatęsknisz za mistrzostwem Hiszpanii skoro to jest dla ciebie nieudany sezon Sezon to zawalili w Madrycie
0
@Szogunisko Nie jestem jego obrońcą bo jak na razie bronią go wyniki więc nie potrzebuje żadnych obrońców
0
@Patry10 Jeśli kumasz co to ironia to sam powinieneś ją wyłapać A tak na serio to teraz wiele osób krytykuje Valverde ale żeby przypadkiem nie było tak że po jego odejściu wszyscy zatęsknimy za sukcesami Barcy
1
@Patry10 Napisała osoba która ma niezwykłe dokonania trenerskie Sorry Przypomnij mi swoje nazwisko?
0
@volas Całe szczęście temat Neymara upadł zanim rozwinął się na poważnie Po ostatnich doniesieniach na jego temat chyba nikt poważny nie wyłoży kolosalnej kwoty na tą "tykającą bombę"
0
"nie chce wracać do Paryża, ponieważ kompletnie nie ma motywacji do rozpoczęcia sezonu w obecnym klubie." Nie ma co - profesjonalne podejście profesjonalnego zawodnika Ten pajac już stacza się po równi pochyłej - współczuję klubowi który ściągnie do siebie to dorosłe dziecko bo jego kariera już się kończy
1
@danio1899 Jak już ma być ktoś z PSG to tylko i wyłącznie Mbappe Neymar i tak zaraz zakończy karierę bo mu sodówa co chwilę odbija
4
Dajcie spokój de Ligtowi - facet mówi tylko to co każe/pozwoli mu powiedzieć jego agent Trzeba być deklem aby się temu dziwić albo to potępiać