2

@PauCasals Tylko bez inwektyw Mi się nie podoba twój antyantysemityzm Poza tym ż było z małej litery a Piątek nie robił cieszynki więc przez najbliższy miesiąc mamy taryfę ulgową Ale fakt - muszę się pilnować aby w przyszłości używać słów starozakonni albo Eskimosi

0

@Jasy To są takie żydy na kasę że wcale bym się nie zdziwił jakby poskąpili na doradców

0

@socha Jest wiele artykułów o byłych piłkarzach Barcy więc niby czemu ne mają pisać o tym pajacu? Tym bardziej że mają z tego klikalność

0

@pawelfcb22 A gdzie masz tak napisane ze ma większy podatek dlatego że miał więcej kasy? Gdyby był bardziej obrotny to by założył spółkę i miałby niższy podatek

3

@Armandi Proszę cię dziecko - chciał wyjść z cienia Messiego Znajdź mi choć jedną pełnoletnią osobę która w to szczerze wierzy Ney będzie legendą? Chyba w klubach nocnych Jego kariera już się kończy - wielu Brazylijczyków miało tak samo Tu przyczyniły się do tego kontuzje - miał za dużo wolnego czasu i nierówno pod kopułą to co się dziwić Stawianie na trio Dembele- Neymar Messi to jak gra w ruletkę bo w decydujących meczach pierwsza dwójka leczyłaby kontuzje a Messi dalej by ciągnął ten wózek sam

0

@socha Nie bądź śmieszny Neymar jest po prostu klikalny Gdyby napisali o Douglasie to większość spojrzałaby tylko na tytuł i nie czytała nawet reszty

0

@pawelfcb22 Wróć do szkoły 27,7% od 40 mln to 11 mln Reszta to odsetki

0

@Elvisek Jak posmarują komu trzeba to tak zapewne będzie Przecież tam łapówki to normalka

0

@slayer Smród dotyczy sprawy premii wypłaconej przez Barcę więc o co ci biega?

0

Geniusze biznesu - tak ciężko im było założyć spółkę aby uniknąć podatku

0

@khris Rzecz gustu Dla mnie bluźni każdy kto wspomni o neymarze i Barcelonie To jest wręcz chory pomysł

0

@mindbender84 Zapomniałeś też o jego wybrykach poza boiskiem Brazylijczyk pełną gębą Z niego zawodnika już nie będzie

0

@astralny A teraz sterczy z tą gołą dupą i wymiar sprawiedliwości będzie go dymał Z niego cracka już nie będzie bo właśnie się stacza

2

każdy byle nie ten Moneymar Nawet Cristiano widziałbym chętniej niż tego pajaca

0

@szymon351 Co ty bredzisz Co on niby ma usprawiedliwiać? Zrobił coś złego komuś czy jak?

0

@Nieznajomy Nie wiem jaki będzie z niego taktyk ale jednak pojęcie w tym temacie ma Natomiast jeśli chodzi o motywację zawodników to jestem spokojny Jedynie Puyol może być pod tym względem lepszy

0

@AduŚ07 Ale akurat Xavi ma to coś Pamiętam jak kiedyś w Gran Derbi było zbliżenie na jego oczy gdy wrzucał z autu i przegrywaliśmy i od razu wiedziałem ze wygramy tamten mecz I tak właśnie się stało

0

@Yoshi94 Nie wiem setki powodów - rozmowa z Raulem czy innymi osobami z Realu, być może czuł że bardziej tam o niego zabiegają niż ludzie z Barcy, może przekonali najpierw ludzi z jego rodziny czy otoczenia i w ten sposób pomału przekonali i jego

0

@tbas Rozmawiałeś z nim że znasz powody jego decyzji?

0

@marek1262 Dokładnie Gdyby np poszedł do Chin albo Kataru za kasę to można by było go krytykować ale PSG to jednak nie to samo

0

"PSG oferuje de Ligtowi pensję w wysokości 20 milionów euro rocznie." Jeśli to prawda to de Ligt byłby ostatnim frajerem gdyby odrzucił taką szansę Tym bardziej że Barcelonę czeka przebudowa składu i to ostatnie lata jej świetności Na razie ciągnie nas Messi ale długo to nie potrwa Tymczasem w PSG jest przecież Mbappe

0

@MichalZZZ Może coś być na rzeczy Nie wiem jak Valverde ale Ivan to trochę ciepły jednak jest bo kiedyś w Sevilli pocałował w usta faceta

1

@bary Jeszcze zatęsknisz za mistrzostwem Hiszpanii skoro to jest dla ciebie nieudany sezon Sezon to zawalili w Madrycie

0

@Szogunisko Nie jestem jego obrońcą bo jak na razie bronią go wyniki więc nie potrzebuje żadnych obrońców

0

@Patry10 Jeśli kumasz co to ironia to sam powinieneś ją wyłapać A tak na serio to teraz wiele osób krytykuje Valverde ale żeby przypadkiem nie było tak że po jego odejściu wszyscy zatęsknimy za sukcesami Barcy

1

@Patry10 Napisała osoba która ma niezwykłe dokonania trenerskie Sorry Przypomnij mi swoje nazwisko?

0

@volas Całe szczęście temat Neymara upadł zanim rozwinął się na poważnie Po ostatnich doniesieniach na jego temat chyba nikt poważny nie wyłoży kolosalnej kwoty na tą "tykającą bombę"

0

"nie chce wracać do Paryża, ponieważ kompletnie nie ma motywacji do rozpoczęcia sezonu w obecnym klubie." Nie ma co - profesjonalne podejście profesjonalnego zawodnika Ten pajac już stacza się po równi pochyłej - współczuję klubowi który ściągnie do siebie to dorosłe dziecko bo jego kariera już się kończy

1

@danio1899 Jak już ma być ktoś z PSG to tylko i wyłącznie Mbappe Neymar i tak zaraz zakończy karierę bo mu sodówa co chwilę odbija

4

Dajcie spokój de Ligtowi - facet mówi tylko to co każe/pozwoli mu powiedzieć jego agent Trzeba być deklem aby się temu dziwić albo to potępiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?