1

@Deathwing112 A to dopiero grudzień się zaczął.... Kapryśna ta pogoda w Hiszpanii. Najpierw przymroziło Barcelonę,teraz Madryt.

1

@blakkudium Hajto i Wałdoch.

1

@Sulimo Fajnie by było.

1

Widzę,że Real przegrał. I okej.

0

@BorzyKrzys Ale co tak?

1

Ci japońscy skoczkowie to w sezonie rezydują gdzieś w Europie,co nie? Czy fruwają w te i z powrotem?

0

@RosjaninBut Aj tam. Gadające głowy znowu straszą. Kurczę gdyby tak słuchać tych prognoz od 2020 roku i brac je do głowy to by człowiek za schronu najlepiej nie wychodził.

1

@FcPortoFan1999 Ja akurat podjechałem tylko odebrać auto znajomego,bo zadzwonił że go zatrzymali i się dowiedział że nie ma prawka i ze potrzebuje kierowcy który odjedzie jego autem. Podchodzę podpisac kwity,oni pytają o PESEL i mówią mi,że też mam zatrzymane uprawnienia. Mało ze śmiechu tam nie padliśmy wszyscy.

0

@BojanKriKicz Ciekawostka - w takim przypadku nawet nie moga nałożyć mandatu za prędkość. Xd

3

Najgorzej jak policja cię uświadomi,że od 11 lat jeździsz z zatrzymanymi uprawnieniami nawet o tym nie wiedząc. Xd.

0

@FCB_dimiC No niestety tak jest.

0

@mrboom Nie wiem czy ci politycy mają czy nie mają (niektórzy wprost to przyznają,ale co do reszty to nie wiem). Zresztą ja też praktycznie nie mam o tym pojęcia,no ale jednak. Ludzie traktują to ogólnie jako oszustwo.

8

Wczoraj miałem spotkanie rodzinne i powiem wam,że ręce opadają jak ci politycy robia ludziom wodę z mózgu w sprawie kryptowalut

1

@pluszek "Żona już zaczyna sprzątać" xddd

0

@Ojciec5tkidzieci Ludzie giganci którzy zamieszkiwali Ziemię przed potopem

4

@Axoon Portugalia zbyt mały kraj. Taki finał Chiny - Indie to byłoby coś.

0

@mrboom No spoko - no to niech sobie w tych szacunkach mnie sobie uwzględnią.

0

@mrboom Pytam czysto technicznie - w jaki sposób ktokolwiek ma wiedzieć, że ja to u siebie włączę? To nie jest tak, że oni oglądalność mierzą na podstawie urządzeń, które są zainstalowane w losowej grupie badawczej?

2

@macio_944 Niepotrzebnie mieszasz w te kwestie Cristiano, ale tak poza tym to aż parskłem jak to zobaczyłem. Pokojowa nagroda FIFY - tego kurła nawet Monty Python by nie wymyślił. No kuriozum do kwadratu. Dajcie spokój ludzie - żenada wybiła poza skalę normalnie.

4

@Bzyczekk Dla Europy to jest Euro a tu jest mundial,gdzie Europa i tak ma dużo miejsc.

4

@Sysia11 Bo oni dużo balują i potrzebują więcej odpoczynku.

0

Grupy A D I oraz L to grupy śmierci.

1

Grupa J - Jordan? Michael?

0

@draxidox "Wszyscy, którzy go tutaj hejtują zarówno też nie mają problemu, jak ktoś kradnie". Jeszcze dopisz, że to ruskie onuce, że jeżdżą po pijaku, że jedzą sernik z rodzynkami czy co tam jeszcze....

1

@PatrychoO Będzie po zakończeniu mundialu. Trochę cierpliwości.

1

@Safrani Marcelona.

7

No i elegancko jeśli to prawda. Przecież to nie jest piłkarz który jest gwarancją na jakies super liczby w sezonie. Ot taki drugi Ferran Torres.

0

@Kessie Szkoda tylko,że patrzysz na to zdjęcie i czujesz ten ohydny smród fajek.

2

@Konradowskyy No i spoko. Ty tak to widzisz i gitara. Pytałeś m.in. o moją opinię, to ją znasz..
Co jeszcze mogę dodać tak ogólnie do tej sprawy,to generalnie gardzę takimi metodami. Nawet gdyby to dotyczyło innych ważkich i istotnych spraw. Nagrywanie ludzi i wrzucanie bez ich zgody takich nagrań to dla mnie bezprawie i tyle.

2

@Konradowskyy Ech - tak czułem, że niepotrzebnie wprowadzam ten element do tej dyskusji, bo zostanie to tak odczytane. Gdzie tak napisałem, ze chcę tego u nas? Bardziej chodziło mi o to, że naprawdę u nas nie ma z tym podobnych problemów. Ale nawet jeśli by były, to i tak da się z tym żyć. Zresztą nie ma sensu tego ciągnąć - pytałeś o opinię na temat tego typa, to ja wyraziłem - dwa razy tak dobitnie, że aż te komentarze usunięto. A to, że będziemy się teraz przerzucać kolejnymi argumentami to i tak się do zmiany zdania nie przekonamy.
Kij w oko podobnym typom i na tym zakończmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?