0

@bartekvisca To może Domek na prerii.

3

Firma Oshee wprowadza nowe opakowania kartonowe na swoje produkty. Ciekawe czy to oznacza nowy trend na rynku,który umożliwi konsumentom unikać opłat kaucyjnych i zmuszać ich do ciągania worów ze śmieciami do sklepów. Mam nadzieję,że inne firmy pójdą w podobnym kierunku

0

@bartekvisca Doktor Queen.

0

@Kazragore Niby tak,ale wystarczy że jedna osoba ich kiedyś rozpozna i to się w moment rozniesie po okolicy.

1

@Bolton Ech. Kilka sekund włączyłem i ubolewam serdecznie nad kondycją psychiczna ludzi którzy myśleli nad słowami. Żenada totalna

8

@esem91 Mogła zaczekać aż Sikorski skończy i jasno powiedział,że wtedy będzie czas na pytania i dyskusję. Sławek to pewnie by uciekł na hulajnodze w takiej sytuacji

0

@esem91 Skurczybyki wszystkich nas sprzedadzą Niemcom.

2

@Luciano99 Nie lepiej "Żył po Lucku"?

1

@Bolton No cóż - taki rozkład sił.

1

@Bolton Lecornu postawił swoje warunki i uzyskał to co chciał

3

@Pedri16Future No wiesz - pewnie grała kartą biednej, zniewolonej, zmanipulowanej ofiary tego recydywisty.

0

@JimMorrisonFCB Rynki to reagują na byle pierdnięcie. Jesli to się utrzyma długofalowo to wtedy można wyciągać jakieś wnioski.

0

@FcPortoFan1999 Już chyba nie - oby w rewanżu lepiej im poszło

0

@FcPortoFan1999 Dobrze by było aby Islandia 3 punkty dzisiaj wywalczyła. edit - no i huk - strzelili dziady

2

@FcPortoFan1999 No i bardzo dobrze. Do boju wyspiarze.

0

@TR3YWAY Robiłem dekady temu - z wady -3,5 zrobiło mi się -0,5. Okularów co prawda używam ale tylko do kompa i telewizora. Ogólnie widzę i bez nich ale jak dłużej oglądam bez to mnie potem oczy bolą. Z tego co pamiętam to trzeba odpowiedni wiek mieć do tego, aby oko przestało się już rozwijać.

2

@RozowaPantera I tego się trzymajmy - wierzmy tylko w to co nam rozum i doświadczenie podpowiada, a nie w jakieś wydumane teorie.

2

@DragonxNF Oj tak - jest klimat. W ogóle Karika mi podpasował - prawie wszystkie jego książki przeczytałem.

0

@BHAFCB No to faktycznie jest moc. I jaki wynik?

1

@kanver_ O totototo. Piękna historia by to była i doskonałe zwieńczenie dekad rywalizacji tej dwójki.

1

@fcbarcafan19 Doskonały materiał na test tego co wpływa na charakter człowieka - geny czy wychowanie. Teraz powinni je umiescić w różnych środowiskach i porównać efekty

1

@misterio Skóra się wyciera i człowiek umiera.

3

@Popitek12 Chyba nie mogą być z jednego kontynentu wszyscy.

1

@PatrychoO To tez całkiem sympatycznie. Ja po tym snie to się trochę bałem zasnąć na drugi dzień i tego,ze odwiedzi mnie Rafał albo Donald. Ale na razie (odpukać) to nie nastapiło...

0

@BHAFCB A kto tam teraz w tym ataku gra?

2

@Lionel_Messi10 Zamienić Maradonę z Kempesem i tak widzę top 3 wszechczasów Argentyny.

0

@D10SLEO No i elegancko. Nie wyobrażam sobie co bym zrobił gdybym przez przypadek popełnił pomyłkę i sięgnął po te śmiecie. Chyba bym się własną pięścią zabił.

1

@PatrychoO Jaki z niego koleś? Mi się ostatnio śniło,że Nawrocki mnie odwiedził i bardzo sympatyczny z niego człowiek.

1

@Andi18 Daj spokój. Jesli już szukać kogoś takiego to Anna Bryłka wyrasta na taką postać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?