Firma Oshee wprowadza nowe opakowania kartonowe na swoje produkty. Ciekawe czy to oznacza nowy trend na rynku,który umożliwi konsumentom unikać opłat kaucyjnych i zmuszać ich do ciągania worów ze śmieciami do sklepów. Mam nadzieję,że inne firmy pójdą w podobnym kierunku
@esem91 Mogła zaczekać aż Sikorski skończy i jasno powiedział,że wtedy będzie czas na pytania i dyskusję. Sławek to pewnie by uciekł na hulajnodze w takiej sytuacji
@TR3YWAY Robiłem dekady temu - z wady -3,5 zrobiło mi się -0,5. Okularów co prawda używam ale tylko do kompa i telewizora. Ogólnie widzę i bez nich ale jak dłużej oglądam bez to mnie potem oczy bolą. Z tego co pamiętam to trzeba odpowiedni wiek mieć do tego, aby oko przestało się już rozwijać.
@fcbarcafan19 Doskonały materiał na test tego co wpływa na charakter człowieka - geny czy wychowanie. Teraz powinni je umiescić w różnych środowiskach i porównać efekty
@PatrychoO To tez całkiem sympatycznie. Ja po tym snie to się trochę bałem zasnąć na drugi dzień i tego,ze odwiedzi mnie Rafał albo Donald. Ale na razie (odpukać) to nie nastapiło...
@D10SLEO No i elegancko. Nie wyobrażam sobie co bym zrobił gdybym przez przypadek popełnił pomyłkę i sięgnął po te śmiecie. Chyba bym się własną pięścią zabił.
0
@bartekvisca To może Domek na prerii.
3
Firma Oshee wprowadza nowe opakowania kartonowe na swoje produkty. Ciekawe czy to oznacza nowy trend na rynku,który umożliwi konsumentom unikać opłat kaucyjnych i zmuszać ich do ciągania worów ze śmieciami do sklepów. Mam nadzieję,że inne firmy pójdą w podobnym kierunku
0
@bartekvisca Doktor Queen.
0
@Kazragore Niby tak,ale wystarczy że jedna osoba ich kiedyś rozpozna i to się w moment rozniesie po okolicy.
1
@Bolton Ech. Kilka sekund włączyłem i ubolewam serdecznie nad kondycją psychiczna ludzi którzy myśleli nad słowami. Żenada totalna
8
@esem91 Mogła zaczekać aż Sikorski skończy i jasno powiedział,że wtedy będzie czas na pytania i dyskusję. Sławek to pewnie by uciekł na hulajnodze w takiej sytuacji
0
@esem91 Skurczybyki wszystkich nas sprzedadzą Niemcom.
2
@Luciano99 Nie lepiej "Żył po Lucku"?
1
@Bolton No cóż - taki rozkład sił.
1
@Bolton Lecornu postawił swoje warunki i uzyskał to co chciał
3
@Pedri16Future No wiesz - pewnie grała kartą biednej, zniewolonej, zmanipulowanej ofiary tego recydywisty.
0
@JimMorrisonFCB Rynki to reagują na byle pierdnięcie. Jesli to się utrzyma długofalowo to wtedy można wyciągać jakieś wnioski.
0
@FcPortoFan1999 Już chyba nie - oby w rewanżu lepiej im poszło
0
@FcPortoFan1999 Dobrze by było aby Islandia 3 punkty dzisiaj wywalczyła. edit - no i huk - strzelili dziady
2
@FcPortoFan1999 No i bardzo dobrze. Do boju wyspiarze.
0
@TR3YWAY Robiłem dekady temu - z wady -3,5 zrobiło mi się -0,5. Okularów co prawda używam ale tylko do kompa i telewizora. Ogólnie widzę i bez nich ale jak dłużej oglądam bez to mnie potem oczy bolą. Z tego co pamiętam to trzeba odpowiedni wiek mieć do tego, aby oko przestało się już rozwijać.
2
@RozowaPantera I tego się trzymajmy - wierzmy tylko w to co nam rozum i doświadczenie podpowiada, a nie w jakieś wydumane teorie.
2
@DragonxNF Oj tak - jest klimat. W ogóle Karika mi podpasował - prawie wszystkie jego książki przeczytałem.
3
@DragonxNF Podrzucam kilka tytułów
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5074763/szczelina
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5089110/strach
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4844740/terapia
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4878184/odprysk
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/3749532/odcieci
No i jako że jest to forum kibiców Barcy to nie moze zabraknąć tego -
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/49335/marina
0
@BHAFCB No to faktycznie jest moc. I jaki wynik?
1
@kanver_ O totototo. Piękna historia by to była i doskonałe zwieńczenie dekad rywalizacji tej dwójki.
1
@fcbarcafan19 Doskonały materiał na test tego co wpływa na charakter człowieka - geny czy wychowanie. Teraz powinni je umiescić w różnych środowiskach i porównać efekty
1
@misterio Skóra się wyciera i człowiek umiera.
3
@Popitek12 Chyba nie mogą być z jednego kontynentu wszyscy.
1
@PatrychoO To tez całkiem sympatycznie. Ja po tym snie to się trochę bałem zasnąć na drugi dzień i tego,ze odwiedzi mnie Rafał albo Donald. Ale na razie (odpukać) to nie nastapiło...
0
@BHAFCB A kto tam teraz w tym ataku gra?
2
@Lionel_Messi10 Zamienić Maradonę z Kempesem i tak widzę top 3 wszechczasów Argentyny.
0
@D10SLEO No i elegancko. Nie wyobrażam sobie co bym zrobił gdybym przez przypadek popełnił pomyłkę i sięgnął po te śmiecie. Chyba bym się własną pięścią zabił.
1
@PatrychoO Jaki z niego koleś? Mi się ostatnio śniło,że Nawrocki mnie odwiedził i bardzo sympatyczny z niego człowiek.
1
@Andi18 Daj spokój. Jesli już szukać kogoś takiego to Anna Bryłka wyrasta na taką postać.