0

@tadzik447 A to spoko.

0

@PatrykBarca Co znaczy, że go nie ma? Gdzieś tam pewnie jest i coś tam pewnie działa.

0

@tadzik447 No to stanowskim też powinieneś, bo wkroczył w to grono.

0

@tadzik447 A co chcesz od Zandberga?

0

@mordini123 Oto co twierdza eksperci - "V Koreji je české pivo velmi populární, Korejci mají největší spotřebu piva z celé Asie."

4

@DiSBlaDE To podziel mu tę połówkę na 5 i po temacie. Klient nasz pan.

2

@kanver_ A kto tłumaczył? Tłumaczenie Skibniewskiej jest uważane za najlepsze.

1

@mordini123 Przecież nie muszą mieć promili - może chodzić tylko o smak albo o logo.

0

@tomek8756 Przywrócenia prawa pierwszej nocy na początek. Ewentualnie wprowadzić monopol na sprzedaż prezerwatyw wyłącznie w placówkach Poczty Polskiej. To jednocześnie poprawi sytuację tego molocha,oraz pozwoli wprowadzić kontrolę nad przyrostem naturalnym za pomocą utworzonego nieoficjalnie nowego stanowiska pracy "młodszego dziurkarza". A tak na serio to należałoby się najpierw przyjrzeć już istniejącym albo przeprowadzić nowe analizy i badania dotyczące tego problemu i dopiero wtedy podejmować jakiekolwiek decyzje.

1

@L4ngusta Kit. Of course.

0

@gadzian Jak mógł włączyć coś czego mu fabryka nie zamontowała?

0

@Kgorecki2500 A co z tym zdjęciem nie tak?

1

@mordini123 Premier Korei nie reaguje tak jak nasze Słońce Narodu zareagował na "musy alkoholowe"?

1

@Joe_Barbaro Pinto - Mingueza, Puyol, Marquez, Abidal - Edgar Davids,Xavi,Iniesta - Ronaldinho, Henrik Larsson, Villa

1

@Criss18Barca Gdzie wolność słowa w tym kraju?

1

@Kasy Zdecydowanie, bo w systemie pucharowym decyduje dyspozycja dnia, to czy masz pełny skład czy gracze pauzują za kontuzje,kartki itd. A czasem tez błędy sędziowskie. Owszem - w lidze też przy wyrównanej walce pojedyncze mecze moga być decydujące,ale z reguły jest więcej szans aby nadrobić jakieś niesprawiedliwie stracone punkty.

1

@misterio Ja tam będąc rowerzystą czy pieszym mam w nosie ten kodeks i to kto według niego ma pierwszeństwo i stosuję najpierw zasadę,że pierwszeństwo ma większy, a jesli widzę że ten większy mnie przepuści to wchodzę/wjeżdżam. Każdemu polecam

2

0

@PawkoFCB A ja nie wątpię. Podejrzewam,że gdyby zapytać w Polsce losowe kobiety to pewnie 90% by nie wiedziało jak wygląda zarówno on jak i inny piłkarz. Obecnie nie ma takich graczy którzy się przebijają poza bańkę osób interesujących się tym sportem. Cristiano,Messi czy Beckham, może w Polsce Lewandowski -to marki dość popularne przewijające się w reklamach skierowanych do wszystkich,a obecnie skąd maja znać takiego Yamala? Piszesz że jest wszędzie bo akurat ty go widzisz w swojej bańce informacyjnej.

0

@Michal03 Tradycyjnie - 50% szans - albo przyjdzie albo nie przyjdzie.

3

@Vampir707 Może i w pierwszej turze na niego zagłosuję, bo wydaje się jedynym kandydatem na jakimś poziomie

2

@NeroTFP1 Ja myslałem że on tam jakis mały dyktafonik trzyma

2

@SelloutCrowd Wystarczyłoby dać Sikorskiego to nie trzeba by było głosować przeciw.

1

@Basta11 O kurczę. Ależ obrót sytuacji. Myślę,że po czymś takim to nabraliście przez ten krótki czas tyle życiowego doświadczenia które niektórzy zbierają i przez dekady. Powodzenia i cieszcie się teraz na spokojnie tymi chwilami jej dorastania, bo one szybko mijają bezpowrotnie.

0

@Ghostface Akurat flagę Słowenii można pomylić z kilkoma innymi flagami - mi na przykład się to zdarza w różnych quizach. Fakt, że jak już podał stolicę no to powinna skojarzyć.

0

@ketrab321 A pytasz dzika czy sra w lesie?

0

@Cvzx Bardzo dobrze powiedziała.

1

@JimMorrisonFCB Zdecydowanie.

2

@kubix05 "Stówą panie kustosz..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?