@Reviven Przecież w tym sezonie osiągnął lepszy wynik sportowy niż w zeszłym. W lidze możemy mieć na koniec raptem 3 punkty mniej niż wtedy, a do tego ugraliśmy lepszy wynik w LM. Więc dlaczego miałby w grudniu polecieć za wyniki sportowe?
Jeśli naprawdę Xavi odejdzie to błagam niech to będzie Marquez a nie żaden Flick czy kto inny. Ale jeśli naprawdę zwolnią Xaviego po tych wynikach jakie tu zrobił z dzieciakami w składzie, to ja naprawdę stracę wiarę w ten klub,a zwłaszcza w jego władze.
@jakub1906 Weź już przestań płakać. Czepiać się o wygląd to jest naprawdę żenujące. Na Eurowizji chłop z gołą dupą może sobie latać,ale to wygląd Luny stanowi problem?
To uwłacza godności człowieka,że musi się tłumaczyć z takich słów. Przeciez nic takiego nie powiedział. Po mojemu to Laporta ma ostatnio nienajlepszą prasę,więc usiłuje odwrócić uwagę od siebie. To jest chore.
@John_Doe Dopóki takie rozwiązania nie sa narzucane ustawowo to nie rozumiem co to komu z zewnątrz przeszkadza. Jeśli pracodawca uważa,że jest to korzystne dla jego firmy to "wolnoć Tomku w swoim domku". A jesli ktoś tam czuje się poszkodowany,to niech walczy o swoje.
Jesli faktycznie Xavi miałby wylecieć za te słowa prawdy,to ciekaw jestem jaki trener by się zgodził go zastąpić w takiej sytuacji. Przeciez nie powiedział nic odkrywczego - każdy kibic nawet średnio interesujący się piłką zdaje sobie z tego sprawę.
@marcin62 W takiej sondzie to powinny byc np. pytania o to czy ktos w jakis sposób przygotowuje się do potencjalnej wojny. Czy przygotowuje się na wyjazd, robi jakieś szkolenia, zapasy produktów czy żyje tak jak dotychczas. To dałoby lepszy obraz niż takie pytania jak kto się zachowa w kryzysowej sytuacji.
@MichuZ44 Nie każdy musi walczyć. Była też odpowiedź dotycząca pomocy. Ale tak naprawdę to takie sondaże są bez sensu,bo dopiero kryzys to zweryfikuje i każdy może zmienić zdanie - ci co deklarują walkę moga pierwsi uciec i odwrotnie - ci którzy deklarują ucieczkę mogą pomagać.
@Kazragore Bzdury. Nawet rolnicy walczyli aby to zablokować,bo przetarg wygrała inna zagraniczna firma a kontrolę nad tym powinien sprawować polski podmiot.
1
@Herato No niestety Xabi Alonso póki co ma równie mocne wejście
2
@PatrykBarca Dokładnie. Laporta się zbulwersował za kilka słów prawdy Fonta i Xaviego i robi teatrzyk aby odwrócić uwagę od problemu.
0
@Kazragore Jaki niby jest problem w wyglądzie Luny? Albo tej kobiety co ma grać Julię? Bo nie pasuje do twoich kanonów urody?
0
@SuperPatsonFCB Wy grillowaliście. Ja nigdy na Xaviego złego słowa nie powiedziałem. Barcę musi trenować nasz człowiek a nie ktoś z zewnątrz.
0
@Reviven Przecież w tym sezonie osiągnął lepszy wynik sportowy niż w zeszłym. W lidze możemy mieć na koniec raptem 3 punkty mniej niż wtedy, a do tego ugraliśmy lepszy wynik w LM. Więc dlaczego miałby w grudniu polecieć za wyniki sportowe?
0
Jeśli naprawdę Xavi odejdzie to błagam niech to będzie Marquez a nie żaden Flick czy kto inny. Ale jeśli naprawdę zwolnią Xaviego po tych wynikach jakie tu zrobił z dzieciakami w składzie, to ja naprawdę stracę wiarę w ten klub,a zwłaszcza w jego władze.
0
@SuperPatsonFCB Już nie mówiąc o tym co osiągnęła w LM.
0
@Faro Dokładnie. I teraz próbuje odwrócić uwagę od siebie.
1
@jakub1906 Weź już przestań płakać. Czepiać się o wygląd to jest naprawdę żenujące. Na Eurowizji chłop z gołą dupą może sobie latać,ale to wygląd Luny stanowi problem?
19
To uwłacza godności człowieka,że musi się tłumaczyć z takich słów. Przeciez nic takiego nie powiedział. Po mojemu to Laporta ma ostatnio nienajlepszą prasę,więc usiłuje odwrócić uwagę od siebie. To jest chore.
1
@John_Doe Tu się zgodzę. Jesli chodzi o samo wyróżnienie to faktycznie trochę groteskowe.
3
@John_Doe Dopóki takie rozwiązania nie sa narzucane ustawowo to nie rozumiem co to komu z zewnątrz przeszkadza. Jeśli pracodawca uważa,że jest to korzystne dla jego firmy to "wolnoć Tomku w swoim domku". A jesli ktoś tam czuje się poszkodowany,to niech walczy o swoje.
3
Jesli faktycznie Xavi miałby wylecieć za te słowa prawdy,to ciekaw jestem jaki trener by się zgodził go zastąpić w takiej sytuacji. Przeciez nie powiedział nic odkrywczego - każdy kibic nawet średnio interesujący się piłką zdaje sobie z tego sprawę.
0
Mame Dyskryminują elgiebety w wojsku - https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/wojsko-polskie-nie-dla-kazdego-takich-osob-mon-nie-chce,544389.html
0
@marcin62 W takiej sondzie to powinny byc np. pytania o to czy ktos w jakis sposób przygotowuje się do potencjalnej wojny. Czy przygotowuje się na wyjazd, robi jakieś szkolenia, zapasy produktów czy żyje tak jak dotychczas. To dałoby lepszy obraz niż takie pytania jak kto się zachowa w kryzysowej sytuacji.
12
@Emhyr Poczekajmy na głos @Comentateiro . Nikt inny nie żył w tak zamierzchłych czasach.
1
@Arden Greta - doprowadź tego Tebasa do pionu i wybij mu z głowy te idiotyczne pomysły.
0
@kazbychu No i? Akurat z tego artykułu to znam te daty,bo sam go wrzucałem w innej dyskusji przed chwilą.
0
@Emhyr Ronaldinho.........
0
@kazbychu Trochę mieszasz fakty. Przetarg faktycznie został rozpisany w 2022, rozstrzygnięty chyba w 2023,ale unieważniony dopiero teraz.
0
@Kgorecki2500 Głosowanie na POPIS.
2
@MichuZ44 Nie każdy musi walczyć. Była też odpowiedź dotycząca pomocy. Ale tak naprawdę to takie sondaże są bez sensu,bo dopiero kryzys to zweryfikuje i każdy może zmienić zdanie - ci co deklarują walkę moga pierwsi uciec i odwrotnie - ci którzy deklarują ucieczkę mogą pomagać.
1
@Kazragore Bzdury. Nawet rolnicy walczyli aby to zablokować,bo przetarg wygrała inna zagraniczna firma a kontrolę nad tym powinien sprawować polski podmiot.
2
@jacobFCB Bzdury - bardzo dobrze że unieważnili, zresztą po protestach rolników w tej sprawie. Pamiętam,że Ardanowski też przestrzegał aby nie oddawać tego w obce ręce.
https://www.topagrar.pl/articles/rynek-rzepaku/przetarg-na-dzierzawe-terminalu-zbozowego-w-gdyni-uniewazniony-2509063
0
@Sulimo W pełni się z tym zgadzam.
0
@tristan87 Po tym co odwalił z Bayernem to nic dziwnego.
1
@NeroTFP1 ,"Seba - ale na pały to nie zadzwonisz. Spękasz..."
-"Ja nie zadzwonię? Potrzymaj piwo...."
0
@tristan87 Zapytaj Ryszarda.
0
@Kgorecki2500 Znamienne jak wiele procent ludzi wybrało że nie ma żadnej partii/ugrupowania która im odpowiada.
0
@Kamiloza91 Jeden z moich ulubionych graczy. Nie mogę się doczekać jego duetu z Lewandowskim.