@patry295 Idzie z pieniędzy podatników bo jest nim każdy człowiek na tym nienajlepszym ze światów, ale nie idzie z podatków. Choć częściowo na pewno też.
@Piorun No i wypróbuj jak się nimi jeździ. Co do Subaru to znajomi którzy nimi jeżdżą bardzo sobie chwalą. I nie chcą zmieniać. Subaru odróżnia się od innych aut i jak komuś podpasuje to nie chce innego auta.
@Borneo Absolutnie nic. Przecież napisałem , że to pozytywna informacja. Jak już zakończą ten proces to na spokojnie będzie można rozważyć możliwość zaszczepienia.
@Bartula Jasne - kiedy zamierzam popukać się w głowę na myśl o jakimś transferze to od razu przychodzi mi na myśl Paulinho i to jak wówczas zamknął usta mi oraz wielu innym osobom.
0
@AntekGriezmann To nie on. On chyba w ogóle nie strzelał na Euro.
0
@ptrx Otóż nie.
0
@AntekGriezmann Niestety nie Ale brzmienie nazwiska praktycznie identyczne.
0
@patry295 Idzie z pieniędzy podatników bo jest nim każdy człowiek na tym nienajlepszym ze światów, ale nie idzie z podatków. Choć częściowo na pewno też.
1
@AntekGriezmann Chodzi o Euro które nie było rozgrywane w jednym kraju.
0
@Pawel13sz Nie brał w klubach na B. Nie chodzi o ostatnie Euro.
0
@AntekGriezmann To nie on. Ale 4 bramki pasują.
1
@Piorun No i wypróbuj jak się nimi jeździ. Co do Subaru to znajomi którzy nimi jeżdżą bardzo sobie chwalą. I nie chcą zmieniać. Subaru odróżnia się od innych aut i jak komuś podpasuje to nie chce innego auta.
0
@Tridente2015 To nie on
1
@ptrx To pewnie stary Lotka.
0
@ptrx Messi na Euro?
0
Co to za piłkarz? W swojej karierze grał poza jednym wyjątkiem w klubach na literę B i zabrakło mu jednej bramki aby zostać królem strzelców na Euro?
1
@ptrx Dobrze, że rozdajecie te talony, a nie magulon.
0
@AntekGriezmann To szczerze już nie wiem o jaki klub chodzi
0
@paweldunajecfcb 1900- człowiek legenda. Film przez duże F.
3
@AntekGriezmann Z tym Depayem to trochę utrudniłeś. Gdyby nie on to strzelałbym, że chodzi o Barcę, ale on ponoć nie jest zarejestrowany do rozgrywek.
0
@Kusco15 Jak nie czytają La Rambli to mogą się nigdy nie dowiedzieć.
0
@Shapiro Najbardziej kiedyś podobał mi się jej numer Try. Dawno go nie słyszałem. Ciekawe czy przetrwał próbę czasu.
0
@Piorun Weź najpierw zrób listę z tych samochodów które cię interesują a potem się nimi przejedź, bo to najważniejsze abyś się dobrze w nim czuł.
0
Na TVP Historia młody Jakimowicz z czasów gdy jeszcze nie całował po rękach Antoniego.
0
@Kgorecki2500 Faza grupowa zimą w Arabii, faza pucharowa latem we Włoszech.
0
@Borneo Absolutnie nic. Przecież napisałem , że to pozytywna informacja. Jak już zakończą ten proces to na spokojnie będzie można rozważyć możliwość zaszczepienia.
0
@Janas11224 Po co czytasz takie rzeczy? Nie wiesz,że to grozi rakiem mózgu?
0
@Homeopata8989 A jest tam dla niego miejsce?
0
@Kz1234 Pewnie chodzi o Neymara.
0
@Persyfl Bez odbioru.
0
@Borneo Sam przecież napisałeś, że mają je ulepszyć aby wykluczyć przypadki zakrzepicy.
0
@tomek8756 A skąd mamy wiedzieć skoro nie podpisali? Jakiś fan chyba. Poza tym fajne widoki w tle.
0
@Borneo Pozytywne informacje. Jak skończy się faza badań to będzie można na spokojnie rozważyć możliwość zaszczepienia.
2
@Bartula Jasne - kiedy zamierzam popukać się w głowę na myśl o jakimś transferze to od razu przychodzi mi na myśl Paulinho i to jak wówczas zamknął usta mi oraz wielu innym osobom.