0

Mam nadzieje że to koniec szczęścia rywali.

4

W ostatnim tygodniu Barcelona straciła więcej goli z rzutów rożnych niż przez cały sezon.

2

Ile jeszcze tak frajersko będzie Barcelona tracić gole? To jest po prostu niepojęte jak tak łatwo można tracić gole w jednym meczu?! Flashbacki z Atletico.

0

Może jakieś zmiany?

2

Palpitacji serca dostaje za te błędy w środku pola

0

No ile kur... można się myślić we własnym polu karnym?!

2

Martin kolejny mecz kolejna klapa

2

Kompletnie niesprawiedliwa jest ta piłka. Inter 2 strzały 2 gole. Barcelona tylko 2 i traci Kounde

0

Czemu on tego nie strzelał?

0

Nie no kur... kolejny pech! Jprdl kiedy w końcu uśmiechnie się szczęście?!

4

Ferran ładuje pasek strzału jak w fifie

0

Nikt Martinowi nie podaje

0

Ciągle piłka idzie do Interu

0

Olmo i De Jong na razie bardzo słabo

0

No co oni kur... znowu marnują?!

0

Beznadziejny dalej Raphinia

0

No co za pech! Ludzie ile rywale mogą mieć szczęścia?!

0

No w końcu wpadło!

1

2 strzały i 2 gole. Fenomenalna obrona!

0

Kur... mac kolejny rożny i kolejny gol! Co za beznadzieja!

0

Ci jedną sytuację a ten wali obok bramki

0

Ciągle się chami

0

I już się kur... zaczyna marnowanie okazji!

1

Masakra co za autobus

0

Barcelona tak łatwo pozwala na dośrodkowania

0

W najważniejszym momencie się poślizgnął

0

Wiedziałem że tak będzie

0

Czuje autobus a gre z kontry Interu

1

Z tym się zgodzę. Szczęście w nieszczęściu, że przy problemach finansowych Barcelony mogą grać młodzi wychowankowie. Taki Cubarsi czy Yamal graliby ogony, poprzez ciągłe granie zyskują pewność siebie.

1

Stały fragment gry albo piłka za plecy. Tak się obawiam straconej bramki.
Oby Barcelona wykorzystywała dziś swoje sytuacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?