masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieje że to koniec szczęścia rywali.
4
W ostatnim tygodniu Barcelona straciła więcej goli z rzutów rożnych niż przez cały sezon.
2
Ile jeszcze tak frajersko będzie Barcelona tracić gole? To jest po prostu niepojęte jak tak łatwo można tracić gole w jednym meczu?! Flashbacki z Atletico.
0
Może jakieś zmiany?
2
Palpitacji serca dostaje za te błędy w środku pola
0
No ile kur... można się myślić we własnym polu karnym?!
2
Martin kolejny mecz kolejna klapa
2
Kompletnie niesprawiedliwa jest ta piłka. Inter 2 strzały 2 gole. Barcelona tylko 2 i traci Kounde
0
Czemu on tego nie strzelał?
0
Nie no kur... kolejny pech! Jprdl kiedy w końcu uśmiechnie się szczęście?!
4
Ferran ładuje pasek strzału jak w fifie
0
Nikt Martinowi nie podaje
0
Ciągle piłka idzie do Interu
0
Olmo i De Jong na razie bardzo słabo
0
No co oni kur... znowu marnują?!
0
Beznadziejny dalej Raphinia
0
No co za pech! Ludzie ile rywale mogą mieć szczęścia?!
0
No w końcu wpadło!
1
2 strzały i 2 gole. Fenomenalna obrona!
0
Kur... mac kolejny rożny i kolejny gol! Co za beznadzieja!
0
Ci jedną sytuację a ten wali obok bramki
0
Ciągle się chami
0
I już się kur... zaczyna marnowanie okazji!
1
Masakra co za autobus
0
Barcelona tak łatwo pozwala na dośrodkowania
0
W najważniejszym momencie się poślizgnął
0
Wiedziałem że tak będzie
0
Czuje autobus a gre z kontry Interu
1
Z tym się zgodzę. Szczęście w nieszczęściu, że przy problemach finansowych Barcelony mogą grać młodzi wychowankowie. Taki Cubarsi czy Yamal graliby ogony, poprzez ciągłe granie zyskują pewność siebie.
1
Stały fragment gry albo piłka za plecy. Tak się obawiam straconej bramki.
Oby Barcelona wykorzystywała dziś swoje sytuacje.