masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
"...Zawsze ciężko jest strzelić bramkę zespołowi, który się tak zamyka”.
Człowieku Ty przyszedłeś do Barcy by to zmienić a nie powielać błędy poprzedników! Nie masz recepty to odejdź razem z tym pieprz... zarządem. Barcelonie ratuje d... tylko Messi i Neymar a reszta co w tym klubie robi? Nie mam pretensji też do Bravo Mathieu czy Mascherano. Reszta od początku sezonu do dzisiaj gra falami albo w ogóle pokazuje drewno. Ławką w ogóle nie straszymy. Nawet nie ma po co robić zmiane bo nic to nie da
0
Ostatni dobry mecz na wyjeździe na swoim poziomie Barca zagrała 21. września w meczu z Levante!
4
I od wielu wielu... meczy problemem jest skuteczność. Kiedy mamy okazje super dogodną w meczu to strzelamy w bramkarza albo na pustą nie trafiamy. Real może zagrać słabo ale takie sytuacje wykorzystuje i to jest ta różnica
0
Niech ktoś znajdzie mi zawodnika poza Messim i Neymarem który wziąłby barki na siebie
0
Czekamy na 2016 rok bo z tym zarządem nie wygrywamy nic
2
Taktyka tylko jedna. Messi Messi Messi. Statystyki nie kłamią. 13 goli Messiego i 11 Neymara a przecież dzisiaj go nie było. Dalej jest Rakitic z 3 golami! 100mln. wydane jak na razie w błoto bo jak widze Rakiticia który nie wiadomo co robi na tym boisku i Suareza który ma problem trafić w piłke czy wygrać pojedynek jeden na jeden to ja wybucham śmiechem
0
no i Mascherano nie ma
0
Dokładnie. Suareza już by też sprzedawali
0
Pokazał jakiś tam gest i odrazu że do Ronaldo. Ludzie nieźle mają kompleksy.
0
To też między innymi piłkarze prowokują do wyzwisk, symulując grając na czas, brutalnie faulując. O sędziach nie wspomne. Jak dla mnie tego się nie da wyeliminować bo niby jak? Monitoring będzie śledził każdego kibica? Totalną głupotą byłoby karać za to klub
1
Przestań pierd... i zmień dilera. Nikt już w te bajki nie uwierzy
0
znowu czerwona dla sędziego. Standard. Barcelona ma pecha do sędziów na prawde. Widzą spalone ktrórych nie ma. Porównajcie sobie ilość karnych dla nas a innych drużyn o realu nie wspomne
0
A i nie trzeba symulować ani przeciwnik nie musi dawać prezentów by strzelić hat-tricka
0
Trzeba mu klej kupić do butów
1
Messi Messi Messi. 3 takie pozytywy czyli bardzo dobra gra Messiego, gol z rzutu rożnego i wykorzystanie swoich sytuacji.
A minusy to oczywiście Busquets. Co on musi zrobić by usiadł na ławke? Pique posadził pare meczy na trybuny to z nim powinno być podobnie. Miał 3 poważne straty z czego jedna zakończyła się golem. Mota się niesamowicie
1
Który to już karny realu w tym sezonie?
1
Dla mnie Zubi i prezydent działają na szkode klubu. To jest nienormalnie by taki klub jak Barcelona pozwoliła sobie na na sprowadzenie tej klasy zawodnika a dodatkowo kupiła zawodnika który w dotychczasowej karierze w sumie ponad rok leczył rożnego rodzaju kontuzje! Trzeba czekać do 2016 bo Ci ludzie bez honoru do dymisji się nie podadzą
1
Już można powiedzieć na miliard procent że Montoya odchodzi. Konflikt jest na bank bo nie wierze żeby on nie starał się na treningach
1
Piłkarz typu Douglas to sobie może grać co najwyżej w lidze portugalskiej a nie w Hiszpanii i to w takim klubie jak Barcelona
0
Bravo zagrał najlepszy mecz w tym sezonie
0
Ciekawe czy Montoya zagra w środe :D jeśli nie tzn. że nie forma decyduje a konflikt między piłkarzem a trenerem
0
Zgadzam się i kto wie czy tam grać nie będzie. Alves i Montoya odejdą. Adriano sezonu bez kontuzji nie ma a Duglas... przemilcze
0
Całe szczęście że wygraliśmy bo przez sędziego mogliśmy mieć większą strate. Czepiamy się arbitrów w polskiej lidze ale to co robią w Hiszpanii to kpina! Po raz kolejny irytuje mnie marnowanie sytuacji 100%. Suarez z Apoelem zmarnował 3 setki a wczoraj to już była masakra. Nie rozumiem jak mając przed sobą bramke celuje się w bramkarza i potem jeszcze pusta bramka. To samo Neymar gdzie przy główce strzelił bramkarzowi w klate ale na szczęście Busi dobił! Bramka ma ponad 7 metrów szerokości a oni strzelają na zasadzie byle oddać ten strzał. Piłkarzowi za 80mln. euro po prostu nie przystaje na coś takiego. Problem Barcy jest właśnie skuteczność
1
LE jak zostawi Messiego na skrzydle i Mascherano na DP to będzie dobrze. Taką gre chce się oglądać zawsze
0
wiem że grał w 10. Apoel ale chodziło mi o gre od czerwieni Rafinhi do czerwieni gracza Apoelu
1
Superowy mecz. Biegali biegali i biegali! Po czerwonej Rafinhi w ogóle nie było widać że Barca w 10. gra
3
Bardo dobra pierwsza połowa Barcy. Messi biega i biega. Jest wysoki pressing i próbowanie każdej akcji! Suarez mógł mieć już hat-tricka
0
Po takim newsie nasuwa się jedno: Zubi wypie...!
0
Padłem ze śmiechu! Większość kibiców pisało że tak właśnie będzie. Wyleczony z kontuzji a następnego dnia ma następną
0
Oby nie było tak że zagra i zaraz zejdzie bo poczuje ból! Oby!