0

i co mówiłem? :) Betis jest sam sobie winien

0

Takie wypowiedzi mi się podobają

0

i znowu Betis marnuje. Jeszcze na własne życzenie to przegra

0

ale gracz PSG z Ajaccio się zderzył. Masakra!

0

Pressing Leo to coś rzadko spotykanego. Miał przecież odbiór po którym padła bramka to było coś cudownego

0

Jakim cudem jeszcze Betis nie prowadzi?

0

Betis ma pecha

0

racja także nie popadajmy w euforie. Zobaczymy jak w środe będzie

0

leci piłka w bramkarza a on w drugą się rzuca

0

ale teraz obrona daje ciała

0

ale real ma fuksa!

0

1:0 :D

0

ale to zje...

0

Pedro i Sanchez tak dobrze w jednym meczu nigdy chyba nie zagrali! Widać jaki jest postęp pod wodzą Taty

0

Najważniejsze to że mecz na zero z tyłu i bez kontuzji (oby). Bardzo dobrze że Tata zmienił Messiego i nie forsował go niepotrzebnie! Wszyscy zagrali pięknie ale zobaczymy jak w środe pójdzie

0

Już kur... krytyka czemu ten nie gra a czemu gra ten... bo tak zdecydował trener!

0

Mam nadzieje że Messi zagra z Levante. Co raz częściej ma kontuzje to jest bardzo niepokojące

0

Mam nadzieje że Leo już żadnej kontuzji nie odniesie

0

Ja chce konkrety a nie że podobno itd.!

0

i się zaczyna zabawa. Jak mnie to denerwuje "ponoć wyraził zgodę na transfer". Za godzine będzie że to jednak plotka a do porozumienia jest baaaardzo daleko

0

Jakoś wszyscy są zakochani w Barcelonie ale jakoś transferu nie widać :)

0

Jasne a jutro powie że Barcelona to wielki klub ale chce jednak zostać w Chelsea. Taki klub jak Barcelona powinna twardo negocjować a nie w tak żółwim tempie. Kiedy nowy "klasowy" stoper miałby nauczyć się gry w Barcelonie?

0

Oferta została odrzucona więc znowu wyjdzie na to że nowego klasowego obrońcy nie będzie a były o tym zapewnienia!

0

każdy jest za tym ale kase też muszą zarobić

0

Taki styl chce oglądać. Nie chodzi o wynik a o gre!

0

Bartra nawet jakby grał w Lechii Gdańsk to nie byłby gwiazdą tego zespołu

0

też tak pomyślałem :D

0

Oby Roura nie został

0

Aż się łezka w oku kręci :( widać że to nie jest zwykły klub. Oni są jak rodzina! 3maj się Mistrzu, zdrowiej i wracaj szybko do klubu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?