masa11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i co mówiłem? :) Betis jest sam sobie winien
0
Takie wypowiedzi mi się podobają
0
i znowu Betis marnuje. Jeszcze na własne życzenie to przegra
0
ale gracz PSG z Ajaccio się zderzył. Masakra!
0
Pressing Leo to coś rzadko spotykanego. Miał przecież odbiór po którym padła bramka to było coś cudownego
0
Jakim cudem jeszcze Betis nie prowadzi?
0
Betis ma pecha
0
racja także nie popadajmy w euforie. Zobaczymy jak w środe będzie
0
leci piłka w bramkarza a on w drugą się rzuca
0
ale teraz obrona daje ciała
0
ale real ma fuksa!
0
1:0 :D
0
ale to zje...
0
Pedro i Sanchez tak dobrze w jednym meczu nigdy chyba nie zagrali! Widać jaki jest postęp pod wodzą Taty
0
Najważniejsze to że mecz na zero z tyłu i bez kontuzji (oby). Bardzo dobrze że Tata zmienił Messiego i nie forsował go niepotrzebnie! Wszyscy zagrali pięknie ale zobaczymy jak w środe pójdzie
0
Już kur... krytyka czemu ten nie gra a czemu gra ten... bo tak zdecydował trener!
0
Mam nadzieje że Messi zagra z Levante. Co raz częściej ma kontuzje to jest bardzo niepokojące
0
Mam nadzieje że Leo już żadnej kontuzji nie odniesie
0
Ja chce konkrety a nie że podobno itd.!
0
http://transfery.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Transfery-2013-na-zywo-12-sierpnia,artykul,178288,1,970.html
Tu kolejne doniesienia
0
i się zaczyna zabawa. Jak mnie to denerwuje "ponoć wyraził zgodę na transfer". Za godzine będzie że to jednak plotka a do porozumienia jest baaaardzo daleko
0
Jakoś wszyscy są zakochani w Barcelonie ale jakoś transferu nie widać :)
0
Jasne a jutro powie że Barcelona to wielki klub ale chce jednak zostać w Chelsea. Taki klub jak Barcelona powinna twardo negocjować a nie w tak żółwim tempie. Kiedy nowy "klasowy" stoper miałby nauczyć się gry w Barcelonie?
0
Oferta została odrzucona więc znowu wyjdzie na to że nowego klasowego obrońcy nie będzie a były o tym zapewnienia!
0
każdy jest za tym ale kase też muszą zarobić
0
Taki styl chce oglądać. Nie chodzi o wynik a o gre!
0
Bartra nawet jakby grał w Lechii Gdańsk to nie byłby gwiazdą tego zespołu
0
też tak pomyślałem :D
0
Oby Roura nie został
0
Aż się łezka w oku kręci :( widać że to nie jest zwykły klub. Oni są jak rodzina! 3maj się Mistrzu, zdrowiej i wracaj szybko do klubu!