0

Normalka Messi by strzelił to byłby Bogiem a jak nie strzelił to obrażanie itp. Co z was za kibice????

0

Wiedziałem na 100% że Messi nie strzeli bo skoro w całym meczu nie idzie to i nie pójdzie w karnym.
Barcelona jest nieskuteczna w ostatnich meczach wręcz fatalnie to wygląda. Marnujemy super okazje strzelając z bramkarza albo nie strzelając karnego.
Skoro z Barcą grają 11 w obronie na 30 metrach to czemu z realem nikt tak nie gra skoro każdy wie że real z taką taktyką nie daje rady

0

Niektórzy z was zawodników traktują jak roboty! a oni są tylko ludźmi!

0

Wystarczy nie strzelać w bramkarza ale łatwo się mówi

0

Ja obstawiam skład taki:
Valdes
Alves, Puyol, Mascherano, Abidal
Busquets
Xavi, Thiago
Iniesta, Messi, Villa

0

Przestańcie gadać że Messi musi strzelić! Macie jakieś kompleksy że Ronaldo strzela? Najważniejsze jest zwycięstwo Barcelony i nie ważne kto strzela. Barca to zespół a nie indywidualność!

0

Wy kur... macie kompleksy czy co?

0

Myślałem że znowu nie trafią ale jest jest jest!

0

W ogóle nie mamy szczęścia!

0

Niektórzy to się chyba będą wieszać jak Manity nie będą strzelać

0

Jak nie strzelą drugiej bramki to będzie jak z Milanem!

0

Strzeli ktoś w końcu?????

0

a rywal pewnie będzie miał jedną okazje i ją wykorzysta tak zawsze jest jak my tyle marnujemy

0

Barca to chyba ćwiczy tylko podania na treningach bo ze strzałami kiepsko

0

kur... jak można na pustą nie trafić! Zaczyna mnie wkurzać ta nieskuteczność

0

No pare bramek powinno już być

0

Żoze Murinio lekarz pierwszego kontaktu a zarazem okulista (Jako jedyny na świecie bada oczy za pomocą palca)

0

Dzisiaj Messi i Iniesta fantastycznie czarowali

0

Jeśli po którymś tam sezonie (mam nadzieje że zostanie Pep jeszcze na wiele lat trenerem Barcy) Pep odejdzie to trenerem Barcy mógłby być Puyol?

0

Nie ma co porównywać Messiego do Ronaldinho bo Ronaldinho nie jest wychowankiem Barcy

0

Wystarczy zagrać autobus na real. Przecież oni ciągle strzelają z kontrataku

0

Dobrze że teraz reprezentacje grają to wyleczą kontuzje. Oby nikt nie złapał w trakcje zgrupowań

0

blaugrana1

Co Ty baba jesteś że Ci strona nie pasuje? Co kolorki nie odpowiadają?

0

Pepa takie zwycięstwa 1:0 bardziej cieszą niż łatwa wygrana. Mnie też. Brawo Barca!

0

Kolejny dobry mecz Davida Villi. Ta asysta gdzie piłka tak jakoś dziwnie spadła :D

0

U siebie można grać systemem 3-4-3 ale na wyjeździe lepiej 4-3-3

0

Ja nie mówie że Pedro grał słabo jakby co. No Pedro też miał sam na sam i zmarnował ale było minęło

0

No dzisiaj mało widoczny był Pedro. A Alves widać był niezadowolony że gra w obronie :D ale cała Barca zagrała dobrze. Szkoda że Villa sam nam sam nie strzelił al pierwsza bramka super!

Największym minusem w tym meczu byli kibice! Na początku nic nie było słychać zresztą jak i większość meczu

0

Wynik jest sprawiedliwy! I nie ma co gdybać. Guardiola popełnił błąd zdarza się. 1pkt. ważny 1pkt.! Na trudnym terenie.

Niektórzy z was chyba popełnią samobójstwo jak Barca jakiś mecz przegra

0

Jak dla mnie pozycja Villi to tylko środkowy napastnik. Może stąd jego słaba gra? Nie ma z niego pożytku na skrzydle. A na prawde dobrze grał Adriano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?