7

Uważam że nie będzie to spacerek dla Barcelony. Oby nie było powtórki z tymi słabszymi zespołami. Ciekawe czy tak długa przerwa podziała dobrze czy wręcz przeciwnie

1

Belingham się tłumaczy. Już w meczu z Atletico bodajże do liniowego mówił niecenzuralne słowa.

0

@Cule2013 wiem tylko że to w tym momencie akurat było kiedy sprawdzałem terminarz.

1

Hahaha ale jaja sprawdzam terminarz z kim Barcelona gra następny mecz i w terminarzu pokazuje mi 1:4 xD jeszcze za nim było w TV w którym wiadomo że online jest opóźnienie.

1

Znowu kur.. jak jest dobrze to muszą coś odje...

2

Demony wracają. Brak skuteczności i błędy w środku pola. Bardzo słaby mecz Gaviego. Yamal irytujący. De Jong nie zachwyca.

0

Co z tym Yamalem jest. Znowu stos niewykorzystanych okazji

0

Jedna akcja i jest taka sraczka pod naszą bramką że maskara!

1

Masakra co Gavi gra. Straty niedokładne podania i faule

2

Który to już raz Atletico źle przyjmuje piłkę niedaleko pola karnego realu

0

Dzisiaj derby Madrytu i prawdopodobny debiut Doncicia w LAL. Jest co oglądać.

1

Już myślałem że nad bramką

2

I zaczyna się. Jest okazja to nie trafi

0

Wszystko dosłownie robią źle w ataku

0

Jak środek pola nie zacznie biegać to będzie jedno wielkie G

0

Kur... niech zaczną biegać

1

Jake tyle razy można grać g... z takimi zespołami

0

Na stojąco to i z Leganes mieli 3pkt...

0

Najgorsze jest to odpuszczanie a nie gra do końca

0

W końcu sprawiedliwie!

1

W dwóch dzisiejszych meczach ligi niemieckiej rywale nie strzelili gola a w pozostałych oba zespoły strzelały gole. Właśnie te dwa mecze były na osobnych kuponach i tylko te mecze nie weszły. Kolejny raz pech do ligi niemieckiej.

5

A tak się śmiano z Mbappe

0

Wrócą silniejszy tak powiedzą po meczu xD

0

Scenariusz ten sam po meczu z Realem totalny zjazd.

0

Co Barcelona potrafi? Marnować dogodne okazji i w łatwy sposób tracić gole. W ilu meczach to już było? Powoli Flick buduje rekord Xaviego pod względem straconych goli. Obrona jest fenomenalna

1

Ktoś im płaci za partolenie sytuacji?

0

Tylko Barcelona potrafi wyjść wysoko obroną i nie pressować. Gdzie w tym logika?

0

Mental w lesie kloejny raz. Bayern robi co chce presuje cały mecz a u nas druga linia w lesie Raphnia i Yamal wyje... jeśli chodzi o defensywe

0

Macie swojego Szczęsnego

1

Topowy zespół a tracą gole jak przedszkolaki. Jedno podanie i cała obrona osrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?