0

I uj z rekordem Ter Stejgena

0

Już widać jak im się nie chce biegać xD stoją i się patrzą xD

0

Kiedy Cancelo miał dobry mecz w Barcelonie?

0

Cancelo jest mega słaby w obronie i mowa tu o całym sezonie.

2

Hahahaha za to karny xD

0

@laikike1 który to już raz? Przypomina się czasy Niemców

8

Mialo być Atletico i Barcelona a jest Real xD

0

Guardiola już wiedział przed dogrywką że będzie źle

1

Kolejne frajerstwo kosztem tych białych

0

Frajerzy frajerzy i można tak w kółko

0

@sokot troche Traore przypomina

0

@sewciu50 On po 20min. ma dosyć

3

Odpadnięcie City będzie frajerstwem. Real po awansie ma już kolejny tytuł LM.

1

City może sobie pluć w brodę. Oczywiście koszem Realu bo grając z innymi wykorzystaliby sytuację

0

Kolejny spierd.. strzał

0

Niech w końcu Real przestanie mieć szczęście

4

Szczęście Realu polega na tym że City nie wykorzystuje swoich szans

2

Haland najgorszy na boisku

1

No nie wierze. Przez tą sytuacje Real strzeli z dupy. Róbcie zrzut ekranu

2

Spokojnie. Zaraz jedna akcja Realu i będzie 2:1

1

Niesamowicie Real odbudowuje grę w obronie

0

Strzały na razie słabe City

0

40min. i żadnych wylewów i gdzie przy tym miałaby być Barcelona. To jest tak naprawdę finał LM

0

I zaczyna się szczęście Realu xD

7

@ElTomas właśnie to są detale o którym decyduje mecz. Niestety po raz kolejny nie wykorzystują okazję jakie mają.

2

Popełniasz tak dziecinne błędy to nie zasługujesz na awans i tyle.

0

No to zostaje Marquez albo Flick

0

Kto prowadzi w rankingu wylewów w przeciągu sezonu wśród zawodników Barcelony?

0

Czy warto by dalej drużynę prowadził Xavi?

3

Nie ma Christensena nie ma wyniku. Oby to byl ostatni sezon De Jonga w barwach Barcelony. Co do Pedriego też warto się zastanowić. To że raz na ruski rok pokaże ciasteczko a co poza tym? Ta drużyna funkcjonowała gdy tej dwójki nie było. Ja rozumiem Araujo wina jak cholera ale wspomniana dwójka kompletnie nic nie pokazała nawet charakteru w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?