2

Ciekawe kiedy w końcu odbuduje się Balde bo słabo wygląda ten sezon. Niewiele daje w ataku podejmując głównie złe decyzje. Kolejny raz Romeu katastrofa. Początek sezonu dawał nadzieje tak teraz wolny podejmuje mnóstwo błędów pod presją.
Niech wracają już De Jong i Pedri. Zobaczymy wtedy ile warta jest ta Barcelona

2

Benifca następne łajzy co psują kupon

1

I kolejny raz klasyk nie strzelasz mając swoję okazję to rywal Ci strzeli

2

Jak patrzę na te strzały Barcelony to pytanie samo się nasuwa co oni robią na tych treningach?

0

Kolejny raz niewykorzystywane sytuację się mszczą ale kolejny też raz Real gniecie Barcelonę od 60min.

2

No co za fuks jeb....

0

Co oni odpierd... Proste zagrania i się gubią

1

Lewy Romeu zaje... zmiany. Osrani totalnie

3

Wszedł Lewy i wszystko psuje dosłownie

1

Który to już mecz Barcelona ma problem ze strzałami to jakaś masakra

2

Wiedziałem że jak Barca nie wykorzysta okazję to Real w końcu strzeli

2

Jeden strzał i gol jak to wku...

1

Haha za to nie ma oczywiście karnego

1

A benzyna już 6,25zl. Kroczek po kroczku po wyborach a na święta będą gadać że to przez nowy rząd. Jakoś dziwne że teraz ceny w ciągu dnia się zmieniają a przed wyborami całe tygodnie magiczne 5,99zl

0

Pięknie Kopenhaga psuję kupon po zje... karnego w ostatniej sekundzie meczu

1

Super mecz Felixa oraz Martineza. Brawa dla młodego że w końcu piłka trafiła do siatki. Byłoby to frajerstwo gdyby Barcelona nie wygrała tego meczu.
Niektórzy muszą więcej niż trochę potrenować strzały

0

Oj Yamal musi poćwiczyć strzały bo mega przypomina w tym Fatiego

0

Warto stawiać na młodzież. Doskonałe wyjście

0

No to jak strata punktów i kontuzja?

2

Przez ich zaje... skuteczność będzie kolejna strata punktów.

6

A potem będzie że to wina Xaviego jak oni takie dwusetki nie trafiają

1

Ile to Barcelona musi mieć okazji by strzelić

2

Super podanie Gundogana. Znowu prosta strata

1

Masakra. Widze kolejną stratę punktów. Środek pola nie istnieje. Trochę pressingu i pełne gacie

1

Haha brak faulu xD

0

@robsons23 brak w pierwszej połowie bramki z ligi Szwajcarskiej Grasshopper z Lugano.

0

1 zdarzenie z 15 nietrafione. Załamka

1

@tomek8756 widać po wyglądzie jak się "nachapał" sianem

0

@Nazio_87 oglądało się za młodu

0

@SawneyBean referendum w którym masz odpowiedzieć 4 razy "Nie" i koniec. W sprawach równie dobrze ważnych PiS miał to w d... Chociażby temat aborcji. Trzeba przyklepać w imię Boga i koniec nie patrząc na cierpienia kobiet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?