mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tiki-taca ty wiesz co to jest szybka wymiana piłki, wychodzenie spod pressingu to co Barcelona gra to jest karykatura tego. Wiesz kto gra teraz tiki take Ajax. Każdy trener po Pepie dorzucił coś od siebie, a Valverde? Mam nadzieję że ten miesiąc zweryfikuje ten zespół i Valverde. Może zaboleć ale ten klub jest ponad wszystko i tak zostanie.
1
I teraz jakiś farfocel i fajnie byłoby zobaczyć białe chusteczki.
0
Serio?Mamy graczy młodszych na składzie wiesz.
9
Powinni zwrócić za bilety.
0
Cou wszedł i?????
0
Dembuś było lobować a nie podawać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To jak Ci ludzie mają przychodzić na stadion? To ma być spektakl dla którego chce się wracać i płacić za bilety, które pomagają klubowi.
1
Może grają na zwolnienie tak jak gracze MU.
1
Weź tu wytrzymaj do 2021. Może tak długo nie będę musiał czekać.
0
Marciniak zrobił show wtedy z P$G. Żeby nie było szejka też nie trawie.
1
Ciekawe czy by tak zrobił w drugą stronę?
0
Niestety tak, ale szkoda Ajaxu mam nadzieję że w drugiej połowie wyjdą bardziej jeszcze zmotywowani.
0
Tym gorzej.
6
Marciniak na siłę promowany sedzia, jak go k....widzę mam ochotę wysłać smsa o treści pomoc. I nie chodzi o ten mecz dzisiejszy tylko o całokształt.
0
Lahoz....... This is la liga. Brawo Ajax.
0
Patrz synu co straciłeś, zagubiony jesteś w swoim przesadnym poczuciu naszego DNA. Takie tam o słowach VdS o realcji Ajax-Barca.
1
Sancho kiedyś tak, Duńczyk? Brak miejsc.
0
Pasował jak ulał ale nie jak jest ev.
0
Chyba chaos. :D
1
Lyon może przejdziemy ale jeśli trafimy na top będzie bolało. Przeżyłem 7up to teraz też przeżyje.
0
My to chociaż mieliśmy jakiekolwiek strzał w światło bramki?
23
Jeśli bramkarz jest zawodnikiem pierwszej połowy to coś jest nie tak.
0
Jakbym widział dwie Barcelony.
0
Z Tobą nie rozmawiam ;) a po drugie po to wprowadzony został VAR aby nie było kontrowersji ale jak widzisz co się dzieję to zaczynasz się zastanowiać nad tym wszystkim.
0
Też spacerowałem dwa lata temu jak była blokada przy wejściu.
1
Na la rambli tak jest, nie możesz mieć innego zdania. Ostatnio napisałem że będą wałki pod Real i są.
0
Były przy golu na 1:1
1
Może chce przekąskę czasami się rzuca w zoo.
0
A to dopiero początek, LM i marciniaki zapasem.