0

Dobrze by było tydzień temu LE i Ter Stegen, a w tym tygodniu ta dwójka.

0

Song out Mascherano in

0

ARTYKUŁ: FINAŁ LA LIGA, CZYLI BEZPOŚREDNIE STARCIE O MISTRZOSTWO HISZPANII #
Profil maszczerano16
maszczerano16 0
17 maja 2014, 16:24
JJa owaznie stawiam LaManite ! Messi x4 Alves 1, viska ///
Kibic sukcesu co Barca nie wygrała?

0

ARTYKUŁ: FINAŁ LA LIGA, CZYLI BEZPOŚREDNIE STARCIE O MISTRZOSTWO HISZPANII #
Profil maszczerano16
maszczerano16 0
17 maja 2014, 16:24
JJa owaznie stawiam LaManite ! Messi x4 Alves 1, viska ///
Kibic sukcesu

4

Trzy razy wygrał ją.

0

Następnym sezonie będziesz miał bana nic więcej.

0

Nad lewym Shiftem masz Caps locka wyłącz go

0

Dopiero po tylu milionach macie tą swoją "decime".Boli co nie?

0

Włączył i nie wie jak wyłączyć heheh

0

Powiedz mi ile Bale ma lat a ile Neymar?

0

Też mam takie same zdanie. Kluivert czy Eto to było coś niepodważalnego. Możecie mówić wszystko na lewego, ale taki zawodnik naprawdę by się przydał szkoda ze wybrał inną drogę powinien zmienić ligę po za tym Pep wie co robi.

0

Podobno PSG wykupiło kartę zawodnika od Romy za 35 mln, wiec za 40 mln dało by rade

0

Heh skończyłes grać w fife

0

"budowa" zespołu niech rozpocznie się od pozycji bramkarzy a skończy na napastniku/ów

0

Tak powinni wszyscy wstać i zrobić to

0

Takimi wypowiedziami w normalnym klubie przy takiej sytuacji byś wyleciał. Brak szacunku, nic więcej.

1

Ten mecz pokazuje wszystko co było w tym całym sezonie.

0

Atletico będzie miało problem Lizbonie. Czekam na białe chusteczki.

0

Niech już jadą na ten mundial

0

Jest dziś jakaś konferencja Zubiego w sprawie polityki transferowej?

0

Otwieram piwo tego na trzeźwo się nie da oglądać

0

Jeszcze klasyczna 9 by się przydała. Masche kilka razy pokazywał się naprawdę z dobrej strony. Ma dobre długie podanie. Jest on najbardziej pokrzywdzony złą polityką transferową w sprawie ŚO, został zmuszony grać na tej pozycji.

0

Alves tak jak najbardziej. Mascherano nie!!! dać go na zmiennika Sergio. Nie wiem co z Songiem, bo on miał być jego naturalnym zmiennikiem.

0

0

Quo Vadis, Barco?

1

VeB!!

0

Bo Barca zmarnowała 3 lata w europie. Zauważcie że, odpadły drużyny które grały finał z 2011 roku to o czymś świadczy. Im szybciej się obudzą tym lepiej bo w następnym roku możemy odpaść szybciej.

0

konferencja. Heh najpierw był cesc a teraz tata sorki

0

off top

a młodzież gra

0

Po ciężkim meczu w Sevilli dobry chociaż remis ale szkoda tej straconej bramki (Pinto trochę się wkurzył). Teraz ważny mecz z Rayo (jak każdy teraz w lidze). Co do gry. Przyjechali po gola i go zdobyli. Widoczny był pressing i kilka razy piłkarze realu byli wciągani na naszą połowę(czasy pepa) z myślą o kontrze. Dobrze to wyglądało powstawała duża luka pomiędzy liniami (być może patent na autobusy słabych zespołów) ale do takiej gry trzeba mieć obrońców na poziomie i szybszej wymiany piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?