matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to jeśli możesz to wyślij link
0
Kurwa wykupiłem transmisję za 6 zł i włączyłem z 10 linków i mi ścinają więc pytam
0
Panowie jest szansa że znajde dobry link o meczu?
2
Prosiłbym o dobry link
0
To wykupie tak jak zawsze za 5 zł tranmisje na 12 godz.
1
Sms można doładować?
0
Komentarz usunięty
0
Patrz na wiek piłkarzy. Hazard i James młodzi.
0
Nie są gówno warte bo prawie zawsze cena wzrasta lub opada w zależności od formy i osiągnięć zawodnika.
1
Dzisiaj transfermarkt się zaktualizował. Rakitic często nie doceniany na tej stronie ma już wartość 45mln euro :) ( Poprzednio 40 mln euro )
http://www.transfermarkt.pl/ivan-rakitic/profil/spieler/32467
0
Prosiłbym o dobry link z meczu Realu.
5
Masche pamiętamy!
1
działa Wam jakiś dobry link do meczu Realu?
0
Komentarz usunięty
1
Jest już dostępny w sieci jakiś obszerny skrót z dzisiejszego meczu Barcy?
0
Proszę o dobry link do meczu Realu.
0
Jak zagrał wczoraj Verratti i Marquinhos bo nie miałem okazji oglądnąć meczu?
4
No ale może ma taką budowę i sporo mięśni. Ale to dobrze bo jest silny jak tur a i tak bardzo dynamiczny :)
1
Jest może w sieci jakieś zdjęcie Suareza bez koszulki? Faktycznie wygląda jakby był trochę gruby :)
14
Hahahahahaha
http://screenshot.sh/mGT0RKsh2TaN4
0
Macie jakiś dobry link do meczu na szycie we Włoszech?
0
Bramkarza nie było a liczy się przed ostatni zawodnik w drużynie jeśli chodzi o spalonego.
1
Kupon z humorem hehe
http://screenshot.sh/oBZeWlechjtEk
0
To nie jest prawda. Teraz tak może mówić a jakby dostał poważnej kontuzji w młodym wieku to nikt nigdy by o nim nie usłyszał.
0
Chciałbym zobaczyć tego gola z Futsalu :)
4
Tak oglądam te treningi Barcy i tylko raz przypomina mi się żeby w środku gry w "dziadka" biegał Messi :)
0
A w poprzednim sezonie ile goli strzeliło MSN?
0
Ktoś wie ile Busquets miał dzisiaj odbiorów?
0
ok dzięki to wykupie sobie transmisję HD.
0
Będzie mecz na futbolhd?