1

Aha i ze sportów motorowych to raczej bym pisal o Valentino Rossim

0

ja bym uwazal z porownaniami sportow:

a// indywidualnych
b// drużynowych
c// wszystkich związanych z motoryzacją

Szczegolnie dotyczy to tych ostatnich, a juz zwlaszcza F1. Kiedy Ferrari dominowalo, to Barichello byl drugi.

Kiedy McLaren byl najszybsyzm bolidem, to tylko dwoch moglo rywalizowac: Senna i Prost.

Niedawno mielismy ere Red Bulla - 4 tytuly mistrzowskie Vettela, a Webber najczejsciej byl trzeci. Obecnie Mercedes jeszcze bardziej dominuje - pierwszy rzad regularnie dla Hamiltona i Rosbera, a wyscig rzadko kiedy pada lupem kogos innego. Najczesciej dzieje sie wtedy gdy strategia jest zla lub sa jakies nieprzeiwdziane okolicznosci (wypadki, deszcz)

0

raczej nie 18 ;) - to bylby rekord swiata

0

A jednak Bolt po raz kolejny! Bez niespodzianki!

2

mysle, ze nie. To, ze tak wkrecil Boatenga (jednego z najlepszych na swiecie) dodalo sporo punktow temu trafieniu.

Z drugiej strony na drugim miejscu bramka Cra, ktora mimo wszystko nie byla bardzo spektakularna (akcja nie byla nawet na 1 kontakcie) - bramki Ramseya czy Lameli zdecydowanie oceniam wyzej.

0

Komentarz usunięty

1

akurat w tym glosowaniu powinna wygrac rabona Lameli, a na drugim miejsuc powinien byc gol Ramseya.

Natomiast najladniejszy gol roku to jak do tej pory gol Leo z Bilbao w finale PK

5

Messi wygral nagrode dla najladniejszej bramki sezonu!!!

0

jezeli byl odpowiedzialny za negocjacje w tej sprawie, to pewnie makes sense.

0

mi tak wlasnie wyszlo w losowaniu

0

No to jeszcze gol Messiego z Bayernem i jestesmy w domu

0

choc pewnie w przypadku Realu i Barcy bedzie ustawione, ze beda po przeciwnych stronach.

0

aha i jeszcze jedna kwestia - wiadomo, ze w grupach A-D i E-H musza byc rozdzielone druzyny z Anglii i Hiszpanii

0

Dlatego mowię :) - wydaje Mi sie ( nie liczyłem) ze mamy koło 28-30 procent właśnie na Bayer / Porto. Liczenie jest tu utrudnione ze względu na to ze są 4 koszyki a nie zestawiamy po prostu par.

0

jezeli z koszyka 3 dostaniemy Szachtar, Dynamo -zwlaszcza Szachtar to slaby bedzie ten powiew.

0

Swoja droga statystycznie to zarówno my jak i Chelsea mają największe szanse trafienia na Porto/ Bayer z koszyka numer 2

0

w sensie ze wg mnie Szachtar jest mocniejszy od Romy mimo wszystko, ale tez bym wolal zeby Barca na wschod nie jezdzila

0

w Porto gra tez Casillas if you know what i mean, wiec taka grupe jaka napisales wzialbym chetnie, ale znajac zycie...

0

wiadomo ze z drugiego koszyka najlepiej trafic mimo wszystko na Bayer / Porto. Dodatkowo jak dostalibysmy Bayer z drugiego to wiadomo, ze nie dostaniemy ani Borussi ani Wilkow z czwartego.

0

zamien Borussie na Wilki to bedzie jeszcze gorzej, a Rome na Szachtar

0

z powtarzajacych sie zespolow mozemy miec - City, Szachtar oraz BATE. Mam nadzieje, ze zadnego z tej trojki nie trafimy. City i Szachtar to w mojej osobistej opinii najtrudniejszi rywale ze swoich koszykow. Z czwartego najtrudniejsze są jednak Wilki

0

Z drugiego koszyka najlepsze losowanie: 1. Bayer 2. Porto 3. Arsenal 4. United 5. City

Z trzeciego koszyka najlepiej: 1. Galatasaray 2. Olympiakos 3. Roma (pod warunkiem, ze nie City z drugiego) 4. Lyon 5. Kijów 6. Szachtar

Z czwartego najlepiej 1. Malmo 2. Gent 3. Dinamo 4. Maccabi 5. Bate 6. Borussia 7. Wolfsburg

0

Lepiej Chelsea lub Psg bo wtedy z koszyka czwartego bedą mogli dostać Wolfsburg.

0

Żartujesz? W Lm za wyjście z grupy jest większa kasa niż za wygranie całej LE. Co do prestiżu to raczej nie... jednak mało kto nadaje Sevilli więcej prestiżu bo wygrywa regularnie LE. Co więcej nie ma czegoś takiego jak łatwy puchar, bo chociażby finał to 90 min i wiele moze sie zdarzyć. Z Bilbao tez mieliśmy mieć łatwy puchar. Po piąte bardzo trudno jest wcelować w 3. Miejsce w grupie - za dużo kombinowania a skończymy na 4. Miejcu i pucharów w ogóle nie bedzie....

0

Nc+ tyle straciło ze LE niewiele tu zmieni.

0

no wlasnie: slowo klucz to " jesli rzeczywiscie"

0

i kogo Luis ma wprowadzic?

1

a Messi lubi strzelac niesamoiwte bramki wlasnie przeciwko Baskom if you know what I mean

1

Wlasnie o tym mowilem przy okazji naszego meczu: bylo ciezko, ale sa 3 punkty.

W takich meczach, gdzie spotkanie konczy sie wygrana 1 bramka trzeba sie dodatkowo cieszyc zwlaszcza, ze nasz glowny konkurent zgubil punkty.

0

narazie z tych 14 karnych tylko jeden byl turbo wazny: ten przeciwko Chelsea.

Ewentualnie ten z Sevilla z 90 minuty, ale pozniej okazal sie bez znaczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?