messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za słaby na jedynkę, zbyt ambitny na dwojke (trójkę póki jest Wojtek). Ale szacunek, nigdy szamba nie robił poza boiskiem a na boisku co mógł to dał. To byłby bramkarz nr 2 u Flicka bo na przedpolu wyglada dobrze ale skoro chce bronić i cieszyć sie grą to trzeba to uszanować i powodzenia. Ja go zapamiętam bardzo pozytywnie i bede zerkał przynajmniej na wyniki i skróty w następnym klubie
1
@Rastafarnianin jego pominąłem bo jednak był bardzo ważny w układance Pepa. Taki 12 zawodnik bo ciężko bylo wejść do pierwszego składu w erze Yaya/Busi Iniesta Xavi. Ale bardzo lubię tego zawodnika, mega inteligentny
0
@MaziFCB Leo to taki malarz ale nie z Austrii tylko z Argentyny
2
Jaki jest wasz ulubiony nieoczywisty piłkarz w historii Barcelony? Chodzi o takiego co był krótko lub był dobrym rezerwowym. Mi na pierwszą myśl przychodzi Luuk De Jong, Paulinho i Kessie. Ale po głębszym zastanowieniu sie dogrzebalem sie do Adriano. Jeden z najlepszych rezerwowych jakiego mieliśmy, obskoczył LO i PO bo obunożny, a te jego strzały z dystansu to poezja.
6
Cwiakala ma przejebane. Nagral dziś trzy filmy a tu na szybko o bombie Juliana trzeba kleić po nocy
1
@MaziFCB oni nie wiedzą co to dom murowany.
0
Ciekawe co na to admin Atleti na social mediach.
BAJO JAJO BAJO JAJO
2
@PatrychoO we Francji trzeba uważać na Francuzów
1
@Luciano99 z Hernandezow to tez tacy Francuzi jak ze mnie latynos
0
Gdyby którykolwiek z poprzednich trenerów potrafił obudować Leo Messiego takimi gryzącymi psami jak De Paul, Mac Allister czy Enzo to chlop by walczył pewnie o 3 jak nie 4 mistrzostwo świata, albo by w ogóle go tu nie bylo bo po co i tak przeszedł piłkę nożną, teraz ją przechodzi drugi raz dla beki, chłop se speedruna robi
2
Myślałem że przejście Mario to jest wyczyn ale jak Leo przeszedł grę zwaną piłką nożną to absurd. Chłop przed 40 blisko dwóch hattrickow z rzędu na MŚ, wcześniej wygrywając wszystko co tylko możliwe i to często kilkukrotnie
2
@AmigoBlancos aby Fede kot xD
Nie
2
Muslera przebija Wojtka kilkukrotnie. Po co xD
0
@Lordzi dokładnie. Odpalcie sobie skróty z początku XXI wieku czy to z Serie A, czy Anglii. Tak sie grało w piłkę. Masz na 30 metrze? ŁADUJ
5
@Criss18Barca przecież on i tak więcej strzela niż podaje xd piłkarz wyjęty z lat 90. Prymityw
5
Jedyna persona której trochę mi szkoda z Urugwaju to Marcelo Bielsa, ale mina tego zawiedzionego psa Valverde jakoś mi smutek u Pana Bielsy rekompensuje
8
Te reprezentacje Urugwaju, Belgii, Turcji to wyglądają jak podróbki z Temu
8
@BorzyKrzys ale to jest przygłup. Do nas walili przez stulecia z każdej strony, to Niemcy, to Ruscy, Szwedzi nawet Czesi czy Turcy i jakoś sie trzymamy i jesteśmy stabilnym krajem. My ze strasznego gowna wyjdziemy. Oni istnieją 30 lat i jeden Ruski ora ich regularnie
0
Belgia obok Brazylii i Argentyny najstarsza reprezentacja z tych topowych. Będą mieć biedę jak to pokolenie z Kevinem, Lakaka straci ważność. O ile w Argentynie i Brazylii pojedyncze światełka sie pojawiają tak tu lipa straszna.
0
Oby zaliczyli bo ta Belgia mizeria
1
@Coutinho007 Gordon może grać na 9 również. Nie ma opcji a Ci mlodzi gracze to tez koty w worku. Zobacz Real kupił Karerasa za 50mln, rok później ściągają za 60mln kolejnego zawodnika na jego pozycje. Deana też nie widzę u Mourinho, bedzie grał Konate i Rudiger/militao głównie. Transfery robi sie pod trenera, skoro tak szybko dopieli Gordona to znaczy ze Flick bardzo go chciał
1
@espan96 mieli młodszego Rodriego przed kontuzjami, zdrowego Yamala i Nico którzy ciągnęli za uszy
10
Malaga, Deportivo i Racing ale pięknie, mozna sie poczuć jak 20 lat temu. Moda na powrót zasłużonych klubow. Oby Girona i Las Palmas jeszcze wróciły bo fajna piłkę próbowali grac
6
A mozna bylo mieć Diomande zamiast Gordona xD
0
@Kubix93 jedną nogą w Bayernie ponoc za 40 mln
2
I bardzo dobrze niech rudy jeszcze 8 w linii obrony ustawi, już bronili piątka i De Jong schodził jako 6
0
Szkoda ze koszulki reprezentacji Jordanii nie są stworzone przez markę Jordana. Tu był niesamowity potencjał
1
Dobrze ze nie do nas, szkoda ze do Realu. U nas chcialby grać, zabrałby minuty Bernalowi. Ale w Realu sie przyda, da im rok-dwa na znalezienie młodszej opcji na rozegranie. Najlepiej dla nas byłoby gdyby trafił do Atletico
8
Oby tam nie poszedł bo to moze byc ten brakujący element
2
@blakkudium ciekawe za ile pójdzie. To przekreśla Juliana w Barcelonie, przecież nie oddadzą Sorlotha, Juliana i Antka w jedno okno