1

11

Trener Jerzy Brzęczek o dobrej formie reprezentantów w klubach:

"Pokazuje to tylko, że wykonaliśmy dobrą pracę podczas zgrupowania kadry."

Taaa xD

6

To musi być TEN rok! XD

https://www.zapisz.net/img/MC4Ng

14

Śmieszki heheszki z Realu, ale może spotkamy się w Lidze Europy :)

1

To byłoby zbyt piękne

21

Nie bylo spalonego, a LR juz widziała spisek :D

1

Tak Kamil Grabara komentuje powołanie Majeckiego
https://mobile.twitter.com/Kamil_Grabara1/status/1178649780442009600

1

@Vxb93 Life is brutal

45

"Kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?"
Robertson: "Lionel Messi"

"Kto jest najlepszym piłkarzem wszech czasów?"
Robertson: "Lionel Messi"

"Kto jest najlepszym lewym obrońcą na świecie?"
Robertson: "Jordi Alba"
:)

1

@matijas Media expert

1

Przyszła FIFka, będzie grane ;)

9

"Gdy widzę tych wszystkich małych instagramowych gangsterów z ich złotymi łańcuchami...W prawdziwym życiu musi przyjść mama, kiedy pojawia się problem." - Sandro Wagner

Wyjaśnił :D

2

18-letni napastnik OGC Nice OKRADŁ Kaspera Dolberga (zegarek o wartości 70 tys euro)...

A taki dobry chłopak z niego był... I dzień dobry na klatce powiedział


14

W Carabao Cup dwa hity:
-Chelsea vs Manchester United
-Liverpool vs Arsenal

17

Kibice Bolonii zaprosili kibiców Lazio w dniu meczu do wspólnej pielgrzymki do pobliskiego Sanktuarium San Luca, żeby pomodlić się o zdrowie Sinisy Mihajlovicia.

Piękna inicjatywa :)

1

Paweł Brożek znowu strzela
Gdyby był czarny można by z niego zrobić rocznik 98 i sprzedać za dobre ojro

1

FC Barcelona notuje najgorszy, ligowy start od sezonu... 1994/95!

7 PUNKTÓW po 5. kolejkach...

12

Nie rozumiem co tak narzekacie.
Przegrać z liderem to żaden wstyd!

61

"Szanuję Maradonę, myślę, że jest świetnym zawodnikiem, ale cała Argentyna wie, że jest lata świetlne za Messim"~ Sergio Ramos.

1

Do 3 razy sztuka :D
Juve przegrywa;]

1

Trochę śmiechłem :v
https://www.zapisz.net/img/MfGCj

1

KDB jakiego gola zasadził

1

O kurde City xd

1

Potwór City wraca :D
53 sekunda i prowadzą z Watfordem

2

Jeżeli Dembele wstanie pewnego dnia i coś mu przeskoczy w głowie, to będziemy mieli zawodnika, którego będą nam zazdrościć wszyscy na świecie

3

Strona białych upadła po raz pierwszy

1

City XDDDDD Co oni robią :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?