michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szybka ankieta ;)
https://www.strawpoll.me/18755795
11
Trener Jerzy Brzęczek o dobrej formie reprezentantów w klubach:
"Pokazuje to tylko, że wykonaliśmy dobrą pracę podczas zgrupowania kadry."
Taaa xD
6
To musi być TEN rok! XD
https://www.zapisz.net/img/MC4Ng
14
Śmieszki heheszki z Realu, ale może spotkamy się w Lidze Europy :)
1
To byłoby zbyt piękne
21
Nie bylo spalonego, a LR juz widziała spisek :D
8
https://mobile.twitter.com/ZEZO_CARTOONS/status/1178597496731394048
AC Milan
1
Tak Kamil Grabara komentuje powołanie Majeckiego
https://mobile.twitter.com/Kamil_Grabara1/status/1178649780442009600
1
@Vxb93 Life is brutal
45
"Kto jest najlepszym piłkarzem na świecie?"
Robertson: "Lionel Messi"
"Kto jest najlepszym piłkarzem wszech czasów?"
Robertson: "Lionel Messi"
"Kto jest najlepszym lewym obrońcą na świecie?"
Robertson: "Jordi Alba"
:)
1
@matijas Media expert
1
Przyszła FIFka, będzie grane ;)
9
"Gdy widzę tych wszystkich małych instagramowych gangsterów z ich złotymi łańcuchami...W prawdziwym życiu musi przyjść mama, kiedy pojawia się problem." - Sandro Wagner
Wyjaśnił :D
2
18-letni napastnik OGC Nice OKRADŁ Kaspera Dolberga (zegarek o wartości 70 tys euro)...
A taki dobry chłopak z niego był... I dzień dobry na klatce powiedział
14
W Carabao Cup dwa hity:
-Chelsea vs Manchester United
-Liverpool vs Arsenal
2
https://mobile.twitter.com/JanuszMelaniuk/status/1176537259492945920
Bydło.
17
Kibice Bolonii zaprosili kibiców Lazio w dniu meczu do wspólnej pielgrzymki do pobliskiego Sanktuarium San Luca, żeby pomodlić się o zdrowie Sinisy Mihajlovicia.
Piękna inicjatywa :)
1
Paweł Brożek znowu strzela
Gdyby był czarny można by z niego zrobić rocznik 98 i sprzedać za dobre ojro
1
FC Barcelona notuje najgorszy, ligowy start od sezonu... 1994/95!
7 PUNKTÓW po 5. kolejkach...
12
Nie rozumiem co tak narzekacie.
Przegrać z liderem to żaden wstyd!
61
"Szanuję Maradonę, myślę, że jest świetnym zawodnikiem, ale cała Argentyna wie, że jest lata świetlne za Messim"~ Sergio Ramos.
1
Do 3 razy sztuka :D
Juve przegrywa;]
1
Trochę śmiechłem :v
https://www.zapisz.net/img/MfGCj
1
KDB jakiego gola zasadził
1
O kurde City xd
1
Potwór City wraca :D
53 sekunda i prowadzą z Watfordem
2
Jeżeli Dembele wstanie pewnego dnia i coś mu przeskoczy w głowie, to będziemy mieli zawodnika, którego będą nam zazdrościć wszyscy na świecie
18
Tadić XD
https://mobile.twitter.com/imbeastmaninNY/status/1174114373503213568
3
Strona białych upadła po raz pierwszy
1
City XDDDDD Co oni robią :v