3

@Witekk10 ja gdzieś widziałem cenę ok 100 mln za Zahe, chore...

1

@MarioVeB! Trzymam za nich kciuki, ale wiadomo jak to jest z naszymi klubami w Europie

1

2

Dzisiaj Real gra z Red Bullem Salzburg... Ciekawe jak tam waga Hazarda ;)

29

https://mobile.twitter.com/K_Stanowski/status/1158803624631394307

Dziwne, że nikt się po niego jeszcze nie zgłosił

7

Piłka nożna chyba nigdy się nie znudzi, jaram się nowym sezonem coraz bardziej z roku na rok:)

4

https://www.zapisz.net/img/N2ng2
Trochę zaległości jest :)

19

Witam La Ramble
Po 3 latach przypomniało mi się, że mam tu konto
Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?