0

@Rust_Cohle ja to mysle ze rozbija tych ogórków z Paryża w 2 meczu :) niech zagra chociaż Gnabry

0

@Rust_Cohle mieli więcej szans niż w naszym meczu śmiem twierdzic

3

Mecz konczy sie wynikiem 2-3, ale tak pomimo, ze nie lubie Bayernu to był meczy na raczej 7-3

0

Z tych 4 zespołów jedynie Porto można przetrawić

0

@Shroud it’s szrud or szrod?

0

@Encore
No taka czysta technika to jestem w stanie się zgodzić

1

@FCMichalo
Troche jak kolega napisal późno wszedł na wysoki poziom jak Nolito. Moim zdaniem jakims Jokerem w dobrym klubie mógłby być.

1

@VamosRakieta xDDDD dobree

0

@Homeopata8989
KDB- Gundogan- Rodri
Casemiro-Kroos-Modrić
Kimmich-Goretzka-Muller
Pedri-Busi-De Jong

3

@Mario96w
Jak umarł to raczej on go nie oddał xD

0

@RosjaninBut czy ja wiem Kroos i Modric to żadni fizyczni gracze

0

@ArterkHD z mojej strony El Chapo The Walking zdrad i Suits i Skins tez fajny

0

@Gibbon_FCB poza tym niby czemu to jest niepoprawne ? Wytłumacz mi mój blad

0

@Encore co się stało ze top3 jeszcze niedawno był top 1

0

@Gibbon_FCB nie bój się o mój angielski mój aplowski amerykański iPhone zmienia mi polowe słów

4

@FCMichalo
Dest szybkościowo sobie poradzi

6

As I said : KDB >Bruno

0

@BrzydkiAS jakie logo

0

@LeoMessiah
Uważam dokładnie to samo. Niepotrafiących sobie wyobrazić Realu pokonującego BAYERN albo City

0

@AmigoBlancos
Mecz otwarty moim zdaniem . Liverpool pomimo formy stać żeby ograć Real 2:0 czy 3/4;1

0

@AmigoBlancos
Oj byczki nie wiem

3

Jak już taki ogórek jak Vinicius strzela to chyba Real dziabnie ten Liverpool

0

@Maciek98 a to przypadkiem nie wy gracie taka padlinę od 2 miesięcy ze każdy praktycznie mecz wygrywacie na styku a wasz kadra to ludzie którzy są wypaleni albo grubo po 30? Nie bez powodu kursy wskazują na nas . Nie obrażając uważam ze na ten moment jesteś od nas słabsi i tyle ;)

0

@Coutinho007
Szkoda ze Fati nie jest zdrowy bo w formie to by hasał aż milo

0

@Coutinho007
A kto za niego w takim razie ?

1

@lucca87
dokładnie bym tak obstawił, może bez tego gola Haalanda. Dałbym City powyzej 2,5 a moze i 3,5 i obie strzelą napewno

7

@gumaz
Ostatnio niestety to Pan Mem Alisson Beka

9

Czy wygramyklasyk czy nie, ale jak wygramy lige po takiej gonitwie to na Marsie będzie można usłyszeć jak pękają tyłeczki Panom z Madrytu. Nie dziwie się, że kolega który jest sympatykiem Realu zazdrości nam poziomu strony, bo wulgaryzmy i agresja jest tu karcona o czym sam się przekonałem, a u nich wolna amerykanka. Są tak zaślepieni, tak toksyczni i tak agresywni. Masakra jak oni ostatnimi czasu wygrywali mecze na styku to wszystko elegancko, bo chłopy sie starały i walczyły do ostatniej minuty, ale jak my wygrywamy wysoko to rywal rozłożył nogi, albo fart, a jak wygrywamy 1;0 lub na styku to jesteśmy cieńcy i oczywiście sędzia nam sprzyja. Myslałem, że kibice Liverpoolu( w większości oczywiście nie wrzucam tu każdego do jednego wora) to najbardziej butni i zaściankowi kibice, ale jednak codziennie można odkryć, że jednak Ci z białej strony Madrytu nie ustępują im niczym. Ten sam poziom arogancji i ignorancji. Oczywiście są tacy ludzie jak @AmigoBlancos czy paru innych, którzy mają wysoką kulturę i pomimo lekkich zaczepek i takich prowokacji to wszystko odbywa się na wesoło i w granicy dobrego smaku . Uprzedzam jednak, że wiem - u nas też są takie kwiatki, ale na rm.pl 95 % komentarzy jest tak rakowe, że szok.

0

@trolownik
Był, ale trzeba być ślepym, żeby nie widzieć do kogo Carlos mierzy :)

132

Nie wierze, że Carlos takie głupoty pisze. Chyba miał udar w Brazylii. Niech patrzy jaki syf grają te fluki z Madrytu, a potem narzeka na sędziowanie, bo akurat w przypadku Miernoty Madryckiej to nie ma co narzekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?