mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra to jak my nie jestesmy topowym zespolem to kto jest? Bayern?
0
@Benz
hahaha gosciu
4
@AmigoBlancos
gol po widmo faulu i kontra po faulu Rudigerze. Real Madryt prosze panstwa. Ze ty takim scierom kibicujesz
5
Guler ktory strzela Mallorcom i ogolnie jest plackiem wali 2 gole nienrozumiem tego
1
Ale tartak w tym madrycie
1
W czym sie ten Real od Atletico rozni? Graja taki sam antyfootball
1
@Kismeth
Gavi daje sile intensywnosc i agresje w srodku. Jest to cos czego nie mamy. Drugim podobnym typem jest Rapha
0
@JimMorrisonFCB
jestem pewien ze sciagniemy kogos kto bedzie gryzl trawe. Marcusik zapomina ze gra w Barcleonie , a nie liczacym sie w walce o nic United
0
@Maker0
pressing w 90 procentach to kwestia checi
3
Jak czesto mowilem, ze nie znajdziemy pilkarza co da nam double double do 30 mln i powinnismy brac Rashforda to dzisiaj uwazam zupelnie odwrotnie. Gosc jest mega glupi. Nie wie co sie dzieje na boisku, do tego trzeba gonić wynik a on gra jakbysmy prowadzili 4 golami. za 10 max 15 mln mozemy wziac i pensja tez musialaby byc adekwatnie niska.
1
@bartekvisca
Ma taki ryj jak Buzz Astral
0
@regatta52
dobry mecz
0
@Rhaan
Wymien mi top 5 zespolow europejskich. Jestes zly i gadasz głupoty.
4
@Encore
nie no ferran
11
Ludzie zwalniajacy Flicka czy mówiący, ze jestesmy beznadziejni;
Wezcie sie kurwa na inna drużynę przerzućcie.
0
@Rhaan
mamy topowy zespol z problemami w obronie i ty mowisz o wynikach ponad stan
0
Ma walimy bramy jak pojebani. Tu trzeba wzmocnic tylko defensywe. Grubo polecieć i jedziemy za rok
3
@Stu Fakt brakowalo tej lewej strony nam duzo miejsxa twm bylo
1
I rasha po wejsciu zero zaangazowania. Roony probowal a Rashford znow wyjebane jaka
0
Komentarz usunięty
12
32 faule Atletico w dwumeczu i 3 kartki. Jak to mozliwe
1
Ferran 38 goli w 2 sezony niepelne a rozegral 4300 minut. Co jak co ale wyglada to bardzo dobrze
3
Ja tu tylko i wylacznie widze brak doswiadczenia. Mielismy to w garsci. To swiadczy jak dobrym zespolem jestesmy. Mamy mlodych pilkarzy. Nie bede narzekal. Ledwo biegali pod koniec i z tego jestem dumny. Dobranoc
1
@galix22
skoncz pierdolic
2
Rashfoed swiezy a biega jakby gral 90 minut
0
5 minut ucieklo Panowie
1
2,5 minuty juz lezy jednak
0
1,5 minuty lezy juz zabaczymy ile doliczy
0
@Kejtas
maja wynik
0
@BorzyKrzys na lawke co najwyzej