1

Dobra to jak my nie jestesmy topowym zespolem to kto jest? Bayern?

0

@Benz
hahaha gosciu

4

@AmigoBlancos
gol po widmo faulu i kontra po faulu Rudigerze. Real Madryt prosze panstwa. Ze ty takim scierom kibicujesz

5

Guler ktory strzela Mallorcom i ogolnie jest plackiem wali 2 gole nienrozumiem tego

1

Ale tartak w tym madrycie

1

W czym sie ten Real od Atletico rozni? Graja taki sam antyfootball

1

@Kismeth
Gavi daje sile intensywnosc i agresje w srodku. Jest to cos czego nie mamy. Drugim podobnym typem jest Rapha

0

@JimMorrisonFCB
jestem pewien ze sciagniemy kogos kto bedzie gryzl trawe. Marcusik zapomina ze gra w Barcleonie , a nie liczacym sie w walce o nic United

0

@Maker0
pressing w 90 procentach to kwestia checi

3

Jak czesto mowilem, ze nie znajdziemy pilkarza co da nam double double do 30 mln i powinnismy brac Rashforda to dzisiaj uwazam zupelnie odwrotnie. Gosc jest mega glupi. Nie wie co sie dzieje na boisku, do tego trzeba gonić wynik a on gra jakbysmy prowadzili 4 golami. za 10 max 15 mln mozemy wziac i pensja tez musialaby byc adekwatnie niska.

1

@bartekvisca
Ma taki ryj jak Buzz Astral

0

@regatta52
dobry mecz

0

@Rhaan
Wymien mi top 5 zespolow europejskich. Jestes zly i gadasz głupoty.

4

@Encore
nie no ferran

11

Ludzie zwalniajacy Flicka czy mówiący, ze jestesmy beznadziejni;
Wezcie sie kurwa na inna drużynę przerzućcie.

0

@Rhaan
mamy topowy zespol z problemami w obronie i ty mowisz o wynikach ponad stan

0

Ma walimy bramy jak pojebani. Tu trzeba wzmocnic tylko defensywe. Grubo polecieć i jedziemy za rok

3

@Stu Fakt brakowalo tej lewej strony nam duzo miejsxa twm bylo

1

I rasha po wejsciu zero zaangazowania. Roony probowal a Rashford znow wyjebane jaka

0

Komentarz usunięty

12

32 faule Atletico w dwumeczu i 3 kartki. Jak to mozliwe

1

Ferran 38 goli w 2 sezony niepelne a rozegral 4300 minut. Co jak co ale wyglada to bardzo dobrze

3

Ja tu tylko i wylacznie widze brak doswiadczenia. Mielismy to w garsci. To swiadczy jak dobrym zespolem jestesmy. Mamy mlodych pilkarzy. Nie bede narzekal. Ledwo biegali pod koniec i z tego jestem dumny. Dobranoc

1

@galix22
skoncz pierdolic

2

Rashfoed swiezy a biega jakby gral 90 minut

0

5 minut ucieklo Panowie

1

2,5 minuty juz lezy jednak

0

1,5 minuty lezy juz zabaczymy ile doliczy

0

@Kejtas
maja wynik

0

@BorzyKrzys na lawke co najwyzej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?