mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartekvisca
Ale widzisz oni przegrywaja sparingi to jest ok, a my przegrywamy z Monaco i nie nadajemy sie do niczego? Jakimi standardami się kierujemy w końcu?
1
@xvcWinterSoldier
Typ chyba chemola codziennie z wiadra na śniadanie konsumuje
3
Real na tournée cieniował i przegrał z naszymi rezerwami, my graliśmy całkiem ok i wtopiliśmy z Monaco gdzie zaraz zaczyna się liga i rozumiem że oni to są takim faworytem że my już nie mamy po co grać tak? XD ludzie mało żeście w piłce widzieli. Jak wam wczoraj ten Real imponował to naprawdę macie niskie standardy
0
@SelloutCrowd skąd takie wnioski?
0
@soleslover
Nie rozumiem
0
@FCB24
I co xd. Po czym wy wnioskuję ie że oni cokolwiek wygrają
1
Ludzie Real grał z Atalanta do tego wcale nie był stroną dominującą. Wyszło kto ma lepszych piłkarzy i tyle
0
@Mitch_Atleta
Kradzież pewnie o to chodzi
0
@BorzyKrzys
Nie kumam co napisał nietak xd
0
@Encore
Bardzo dobrze
0
@negreanu
Kurde ile tam ludzi jest. Ile fajnych dziewczyn też xd
0
@negreanu
To wszystko jest na rynku?
0
@negreanu
I to i to
0
Chłopaki, gdzie sobie fajnie poimprezuje w Rzeszowie o ile wogole
0
@Katalończyk 99
Plus liga jest we wrześniu. Jak jesteś z miasta gdzie gra jakaś drużyna to warto się wybrać na mecz
1
@Encore
Ja go zapamiętam z tego że bardzo go dupsko piekło o piłkarzy
0
Co w siatkówce jest uznawane bardziej?
Olimpiada czy mistrzostwa świata?
0
Chelsea bierze tego młodego napastnika z Atletico za 35 mln. To sobie Guiu pograł.
Przed nim Jackson Nkunku i jeszcze ten mlody
0
@FCB_dimiC
Jak Ci nie pasuje to po co odpowiadasz?
0
@MesQueUnClub96
Ten kto myśli że to choroba psychiczna jest totalnym debilem
0
@DamianBarcaCule
Za brak mózgu też
0
@Encore
Huber i Kochan ogarna na luziczku
0
@AFA
Nie podoba mi się, że zamiast powiedzieć, że nie idzie to sie bawił chu* wie z kim i tyle ;). Mam nadzieje, ze nie bedziemy sie starać o niego za rok i tyle.
1
@DonCarletto Najładniejsze*
0
@DonCarletto
Jeszcze Caravajal. Gorzej być nie mogło jak po tym bucu nazwisko mieć
1
Laporta to moglby sobie piątki Kulesza zbijać. Jeden i drugi widać, że wsiur i discopolowiec. To jest jakaś farsa
0
@MOLESTA
Tak szczerze. To jest tragedia. mamy takie braki kadrowe i kupujemy pomonika. To jest jakis nieporozumienie
0
Padło Here we go. Świetnie mamy 5 pomocnika na 2 pozycję
1
@AFA
Szkoda, widze ze ambasada argentynska przybyła mnie wyjaśniać.
@MrKozamm
No jest jakaś szansa, ale niewielka, że zagrają. Rozumiem tez ze chce grać z bratem, ale przez takie sentymenty mozna stracic a nie zyskać sportowo.
@PJ777
Rozumiem i super. Niech kibicuje sobie dalej przez kolejne 15 lat. Zostanie kolejna klubową legendą jak Muniain i zdobywa dużo trofeów a mianowicie 2 razy superpuchar Hiszpani i raz Puchar Króla. Szerokiej drogi i niech tam super go szanują i sie fajnie rozwija to może jeszcze koło 30 sie skusi na jakiś Villareal, a może Valencia? Kto wie. Mam nadzieje, że Barcelonie nie kiwnie paluszkiem, żeby zrobić jakikolwiek ruch w jego kierunku.
0
@Arden
@MesQueUnClub96
Imo przypominma do tego jest bardzo mocno irytujący