2

Coś mi się wydaje, że możemy mieć najlepiej obsadzoną pozycję bramkarza na świecie!

0

Flick wraca z urlopu, drużyna ma zacząć przygotowania, kadra miałaby zamknięta - przynajmniej jeśli chodzi o kluczowych graczy, a tu niespodziewanie klops. Do tego ciężkie rozmowy z niechcianymi zawodnikami. Oby dobrze wypoczął bo roboty go sporo czeka

0

@KibicBarcy84 karygodne zachowanie, ale faktycznie wbrew pozorom mogło to nas przed kolejnym kłopotami finansowymi uchronić. Tym bardziej Diaz nierealny.
Fajnie byłoby kogoś klasowego ściągnąć, ale w naszej sytuacji może lepiej systemowo poprzestawiać zawodników - w końcu na pomocy mamy dość szeroki wachlarz możliwości. Kasa zaoszczędzona i może w przyszłe okienko trochę poszaleć

0

@kinioo
Racja, racja. Do końca okienka jeszcze sporo czasu, więc o 23:55 ostatniego dnia okienka będzie top transfer, gdy drużyna będzie już po presezonie
jak na moje oko to ewentualnie 1.07.2027. Camp Nou powinno już jakiś czas być w pełni ukończone, więc przychody wzrosną i być może finanse się ustabilizują

0

@Huta1968 przyłączam się do tej niestety pesymistycznej tezy. Póki co nawet Roony jeszcze oficjalnie potwierdzony

2

@ChristianPulisic Co nie zmienia faktu, że przegrali. Poza tym nie sądzę, że nawet z nimi w składzie nie zostaliby rozwałkowani przez PSG

1

Muszą być problemy z gotówką i FFP u nas, więc informacje, że od 1.07 będziemy w zasadzie 1:1 nie mają pokrycia. Inaczej już mielibyśmy kogoś na lewą stronę. Sprawa jest bardziej poważna i zagmatwana niż jest to przestawiane

0

@OzzyFCB teoretycznie tak, ale bardziej chodzi mi o to, czy on daje jakość i liczby. Aston Villa go nie chciała, Man Utd też nie chce, więc coś musi być na rzeczy

1

Ja tam całym sercem za PSG w meczu z Realem. Bez dwóch zdań

1

Super trener, ostatni, który z Barca potrafił wygrać LM. Później, mimo posiadania gwiazd nikt już tego nie potrafił dokonać. Ja chętnie widziałbym go z powrotem na Camp Nou

0

@pasquda Haha, być może faktycznie temu służyły te przekręty :d

1

@waletpl dokładnie. Im więcej masz, tym bardziej sknerzysz i próbujesz oszukać skarbówkę

0

@Sebaldek też tak uważam, ale taka opcja nie rozwiąże problemu, bo za rok znów trzeba będzie kogoś szukać

1

No i super- Diaz zostanie w Liverpoolu, albo trafi do Bayernu, a Rashford do Turcji. Jeden i drugi jak dla mnie za drodzy

0

Kur… mało zarobił, żeby tych podatków nie zapłacić. Chyba głodem by nie przymierał po ich zapłaceniu.

11

Syf jakiego narobili poprzedni zarządzający jest skandaliczny. Wydawane niesłychane kwoty na transfery i kontrakty i ciągłe afery. Jestem w stanie zrozumieć, gdybyśmy w tym czasie wygrali kilkukrotnie Chsmpions League, ale szału nie było a długi ciągną się do dziś. Upłyną niestety jeszcze lata, zanim wrócimy na właściwe tory.

0

Kiedy Laporta będzie kasował od firmy Limak mln € za opóźnienia w budowie?

1

Okienko trwa co prawda dopiero od tygodnia, ale obawiam się, że po fiasku transferu Nico, nie ma zbytnio planu B i szukane będzie na siłę wzmocnienie lewej strony. Dopóki ktoś nie zostanie sprzedany nie ma co myśleć o sensownym wzmocnieniu

0

@dirtyman mówisz, że Baldé by się sprawdził pięterko wyżej? Ja bym też na pewno powalczył o Grimaldo

4

Dajcie sobie z nim spokój. Od początku ten transfer ma nikłe szanse powodzenia

0

@Pomimo27 ah ok, chociaż póki co stadionem tego nie będzie można nazwać.

0

Z Faye dość szybko poszło, może tym razem chłopak pogra, coś pokaże i trafi do pierwszego zespołu

0

Kurczę, nie wydaje mi się, żeby pierwsze dwie kondygnacje były w pełni ukończone, bo rozumiem, że od zewnątrz mają prezentować się tak, jak w ostatecznej formie

1

Świetny piłkarz, nieco na drugim planie, ale super robotę wykonywał, co pokazują chociażby jego statystyki.

8

@Kapitan9 ile jeden i drugi nie są warci takich pieniędzy. Diaz jest moim zdaniem lepszym piłkarzem od Leao

1

@Rifek ok, ale 82 mln jest jakby nie spojrzeć nieco wygórowaną kwotą, pewnie dlatego, że piłkarz z Premier League

0

@Coutinho007 w tym problem, że europejskiej/światowej klasy piłkarzy na tej pozycji zbyt wielu nie ma, a ci którzy są kosztują 70-80 mln. Jeden już zdezerterował, a La Masia faktycznie nie jest póki co w stanie dostarczyć klasowego gracza na już. Virgili fajna opcja, a to jeszcze nie te buty

1

@Dawidooooo popieram

4

@Rifek moim zdaniem kwota transferu i pensja może nie pasować w tej układance

0

@comtedurgell Güler prezentuje obecnie poziom 12-letniego Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?