mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hektor16 to może naszą kadrę też trzeba podzielić na województwa?
0
@barteq bo bierze się coś na tapet a nie tapetę, to jest poprawna forma
0
@APTAPT Kontuzjogenny? To chyba dobrze. Niecha dalej powoduje te kontuzje u innych...
4
@Lanosss typa z jedną akcją wbitą do głowy? Przecież on Hiszpanii będzie czytany jeszcze szybciej niż Coutinho.
0
@maroon czyli to nie jego poglądy i przekonania a po prostu zagrywka pod elektorat
0
@MOLESTA piłkarz jakich wielu, po kilku meczach w lidze wszyscy wiedzą co zagra i się do tego ustawiają
0
@Who_you_mam i zamiast nich ściągnąć do roboty somalijczyków
2
@marcin62 jeszcze jako szef IPN Nawrocki twierdził, że Ukraińcy mają prawo do wybierania swoich bohaterów i jak uważają za takiego banderę to ich sprawa. Teraz mu się zmieniło bo widzi, że duża część jego elektoratu to ludzie konfederacji...
0
https://www.facebook.com/watch/?v=2417388212079442&vanity=Onet
Trochę się mu retoryka zmieniła
1
@jacobFCB ten jełop sam leżał w czasie doliczonym prawie 3 minuty
0
@PatrychoO rządzenie, pod warunkiem, że prezydent nie rzuca kłód pod nogi...
2
@SiempreCule10 gwiazdy nie chodzą na mecze żeby je oglądać tylko na nich być
0
@Majkel3456 lewego by dogonili 15m wcześniej
1
@Edoss bardzo dokładny wynik...
0
@Azazel_Pazuzu a co się wydarzyło na granicy?
0
@Kgorecki2500 on nie musi, wprowadził ją na rynek i trzepie miliony
0
@RichardWinters Racja. Przeczytałem kilka dni temu jakiś stary artykuł na ten temat :-)
0
@szymonK pytanie czy ma to sens. Czy po konwersji z amerykańskiego NTSC na europejski PAL, jakość 4K to nadal 4K czy pozostaje tylko nazwa?
0
@Faro on już się na ten temat wypowiadał, twierdził, że obie formy są ok
1
@Redakcja Tak formalnie to Hiszpanie grali z Republiką Zielonego Przylądka, a nie Wyspami. Przy podaniu składów macie właściwy zapis, ale w treści i tytule już nie...
0
@Aequlibre nie ma. Tamta drużyna miała swój styl i pomysł, miała trenera. Teraz cała taktyka opiera się na nadzieji, że komuś wyjdzie indywidualna akcja.
0
@Kinginiesta weź to przeczytaj, postw kilka przecinków, bo wyszło, że Cabo Verde broniło się bez skrzydłowych i z 3 rozgrywającymi... :)
2
Rodri nie ma prawa wyjść w kolejnym meczu. Chłop rusza się jak wóz z węglem, zero pomysłu, problemy z przyjęciem prostej piłki. To definicja powołania "za zasługi"...
0
@domin1515 przecież temat wyciągnął właśnie TVN...
0
@draxidox I co dalej? Oddamy wszystkie mecze powyżej 1/16 Niemcom? Nasze stadiony są na to za małe, nawet Narodowy.
0
@Deathwing112 przecież ich gra nie ma nic wspólnego z brakiem naszej kadry. Co w tym przerażającego?
Inna sprawa gdyby to było ME i grały takie ekipy jak San Marino, Wyspy Owcze czy Lichtenstein, a my nie. To byłby problem.
1
@Bobo25 on wczoraj machał łapami do każdego, a najwięcej do swoich kolegów z drużyny
1
@misterio tylko skąd te dwie głowy ma drugim zdjęciu?
0
@zadafcb myślałem że chodzi Ci o cień spidercama:)
0
@barcelonaLM i to jest odpowiedź na pytanie dlaczego tvp nie robi transmisji w 4k