1

@Hektor16 to może naszą kadrę też trzeba podzielić na województwa?

0

@barteq bo bierze się coś na tapet a nie tapetę, to jest poprawna forma

0

@APTAPT Kontuzjogenny? To chyba dobrze. Niecha dalej powoduje te kontuzje u innych...

4

@Lanosss typa z jedną akcją wbitą do głowy? Przecież on Hiszpanii będzie czytany jeszcze szybciej niż Coutinho.

0

@maroon czyli to nie jego poglądy i przekonania a po prostu zagrywka pod elektorat

0

@MOLESTA piłkarz jakich wielu, po kilku meczach w lidze wszyscy wiedzą co zagra i się do tego ustawiają

0

@Who_you_mam i zamiast nich ściągnąć do roboty somalijczyków

2

@marcin62 jeszcze jako szef IPN Nawrocki twierdził, że Ukraińcy mają prawo do wybierania swoich bohaterów i jak uważają za takiego banderę to ich sprawa. Teraz mu się zmieniło bo widzi, że duża część jego elektoratu to ludzie konfederacji...

0

1

@jacobFCB ten jełop sam leżał w czasie doliczonym prawie 3 minuty

0

@PatrychoO rządzenie, pod warunkiem, że prezydent nie rzuca kłód pod nogi...

2

@SiempreCule10 gwiazdy nie chodzą na mecze żeby je oglądać tylko na nich być

0

@Majkel3456 lewego by dogonili 15m wcześniej

1

@Edoss bardzo dokładny wynik...

0

@Azazel_Pazuzu a co się wydarzyło na granicy?

0

@Kgorecki2500 on nie musi, wprowadził ją na rynek i trzepie miliony

0

@RichardWinters Racja. Przeczytałem kilka dni temu jakiś stary artykuł na ten temat :-)

0

@szymonK pytanie czy ma to sens. Czy po konwersji z amerykańskiego NTSC na europejski PAL, jakość 4K to nadal 4K czy pozostaje tylko nazwa?

0

@Faro on już się na ten temat wypowiadał, twierdził, że obie formy są ok

1

@Redakcja Tak formalnie to Hiszpanie grali z Republiką Zielonego Przylądka, a nie Wyspami. Przy podaniu składów macie właściwy zapis, ale w treści i tytule już nie...

0

@Aequlibre nie ma. Tamta drużyna miała swój styl i pomysł, miała trenera. Teraz cała taktyka opiera się na nadzieji, że komuś wyjdzie indywidualna akcja.

0

@Kinginiesta weź to przeczytaj, postw kilka przecinków, bo wyszło, że Cabo Verde broniło się bez skrzydłowych i z 3 rozgrywającymi... :)

2

Rodri nie ma prawa wyjść w kolejnym meczu. Chłop rusza się jak wóz z węglem, zero pomysłu, problemy z przyjęciem prostej piłki. To definicja powołania "za zasługi"...

0

@domin1515 przecież temat wyciągnął właśnie TVN...

0

@draxidox I co dalej? Oddamy wszystkie mecze powyżej 1/16 Niemcom? Nasze stadiony są na to za małe, nawet Narodowy.

0

@Deathwing112 przecież ich gra nie ma nic wspólnego z brakiem naszej kadry. Co w tym przerażającego?
Inna sprawa gdyby to było ME i grały takie ekipy jak San Marino, Wyspy Owcze czy Lichtenstein, a my nie. To byłby problem.

1

@Bobo25 on wczoraj machał łapami do każdego, a najwięcej do swoich kolegów z drużyny

1

@misterio tylko skąd te dwie głowy ma drugim zdjęciu?

0

@zadafcb myślałem że chodzi Ci o cień spidercama:)

0

@barcelonaLM i to jest odpowiedź na pytanie dlaczego tvp nie robi transmisji w 4k

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?