1

Według mnie i chciałbym się mylić, to niestety nie zobaczymy. Szkoda wielka bo talent miał wyjątkowy. Jego zdolność wykończenia akcji mogę jedynie porównać do Leo. Gość z niczego ladowal bramkę za bramka. Niesty kontuzje, źle leczenie zniszczyły już wilu piłkarzy.

1

Chyba na Instagramie mogą go obserwować. Jak nie mają kasy w ogóle.

0

To nie jest zły obrońca, poprostu to nie ten Level. Gracz bardzo dobry dla zespół z środka tabeli. Więc wątpię że Arsenal teraz go weźmie

3

Dużej części tej kwoty pewnie nie obejrzal, poszła na konto do kogoś innego. Tak się zarabia miliony.

1

@FCB24
Nie przetłumaczysz ty większości....
Płacz i lament przyjdzie już w połowie lutego jak wielka LE wroci:)

0

@Arkadio90
Przemilczenie;)

0

@QQL5
Żyj dalej w swoim świecie, tylko w maju nie placz i nie użalaj się na tej stronie.

6

Xavi Out
Tuchel IN

16

@Tomcio
Zaspal bo Ania go nie obudziła

2

Skwituje to tak.
Ta drużyna ma potecjal.
Tylko Laporta powinien zauważyć że Xavi niestety nie nadaje się na trenera. Jest na rynku Tuchel, super trener.

15

Trudno to się na ciebie Sztanga patrzy, żeby byl tu prawdziwy trener a nie twój kolega to byś z ławki nie wstał.

0

Kessie każdy z was niew osadzi jak zagara conajmniej 10 meczów od początku do końca. Gość gra ogony, to jego pierwszy sezon. A pozatym to nie jest wirtuoz

0

@4drian0 to był sarkazm z mojej strony;)

0

Morataa wchodzi także dowieziemy;)

3

Jedynie ratuje nas że Materace mimo dobrego presingu nie za bardzo umieją to wykorzystać.

1

@Jano1708
Tylko ten hag to ma wiedzę i doświadczenie, które zdobył od bayernu poprzez to co zbudował w Amsterdamie. A general.....

5

Brak stylu
Brak jakości
Brak pomysłu
Brak trenera

12

Oby beż Sztangi

0

Ta i słynne DNA:)

0

@sammu
Udało
Pośmiewisko;)

0

Najłatwiej napisać Xavi out, ale kurcze Arteta dostał czas w Arsenalu i graja super. Kurcze no ale Xavi już rok ponad jest z nami a każdy ważny mecz praktycznie w plecy. Ciężko to widzę...

1

Balde zjada na szkydle naszych super drogich gości

1

@kubix05
Chyba 50 lat w trzeźwości jest. Super aktor

2

Dno i wodorosty. Pomijając sędziego, to zagraliśmy tak źle że szkoda było poświęcić tego czasu w Sylwestra na takie widowisko. Panie I Panowie korzystając z okazji życzę wam i sobie aby przyszły rok był lepszy na każdej płaszczyźnie życia, dużo zdrowia i rozsądnej zabawy dzisiejszej nocy! Szczęśliwego Nowego Roku! Veb

7

Co by nie mówić to Cris wyciągnął Maxa z Futbolu i cieszę się że żyłem w jego czasach, chodz nigdy za nim nie przepadałem to naprawdę super ze miałem okazję go oglądać. Teraz rozbił Bank. Pozazdrościć mu można tylko.

0

@waslak11
60 procent tych samochodów jest na Olx;) ale już jako bezywypadkowe;)

0

@swiergol2 w
Kto ci broni kolego;)

0

Jak to nie żart na te święta niewiniątek w hiszpani to przestaję kibicować temu klubowi. A kibicuje od 98r. Także nie jestem sezonowcem.

0

@Cotutajsiedzieje
Podobno chłopak jest dobry więc ojciec może go wcisknac tak naprawdę gdzie chce.

0

@Kgorecki2500
Też bym tego chcial. Poprostu tak jak wyżej koledze odpisałem zabezpieczam się przed porażka żeby w jakimś stopniu ja sobie oslodzic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?