0

Stalo się to co musiało się stać, 37 kolejka A proszę wymiencie mi z nich 5 spektakularnych meczy?.. ile będziemy wszyscy żyć sezonem 2009, przecież Tamtą Barcelona by te dzisiejsza rozbiła w drobny pył, tu brakuje wszystkiego WSZYSTKIEGO , pomijam te porażkę dzisiejsza, chodzi mi o całokształt, Prezes Nieudacznik, działacze to samo, piłkarze? Tu już przemilcze... Dzisiejsza piłka to gra skrzydłami tam się robi różnicę A u nas to jest Dramat I to aż taki że strach patrzeć w przyszłość.

0

Tu by Ojciec Święty nie pomógł do Pary z Guardiola

2

Stalo się to co musiało się stać, 37 kolejka A proszę wymiencie mi z nich 5 spektakularnych meczy?.. ile będziemy wszyscy żyć sezonem 2009, przecież Tamtą Barcelona by te dzisiejsza rozbiła w drobny pył, tu brakuje wszystkiego WSZYSTKIEGO , pomijam te porażkę dzisiejsza, chodzi mi o całokształt, Prezes Nieudacznik, działacze to samo, piłkarze? Tu już przemilcze... Dzisiejsza piłka to gra skrzydłami tam się robi różnicę A u nas to jest Dramat I to aż taki że strach patrzeć w przyszłość.

6

Stalo się to co musiało się stać, 37 kolejka A proszę wymiencie mi z nich 5 spektakularnych meczy?.. ile będziemy wszyscy żyć sezonem 2009, przecież Tamtą Barcelona by te dzisiejsza rozbiła w drobny pył, tu brakuje wszystkiego WSZYSTKIEGO , pomijam te porażkę dzisiejsza, chodzi mi o całokształt, Prezes Nieudacznik, działacze to samo, piłkarze? Tu już przemilcze... Dzisiejsza piłka to gra skrzydłami tam się robi różnicę A u nas to jest Dramat I to aż taki że strach patrzeć w przyszłość.

0

Zasłużone Mistrzostwo Realu, i trzeba im to oddać, a niestety u nas nadchodzą ciężkie lata, i to jest w tej calelej zabawie najgorsze...

8

Takie niestety jest Życie, coś się zaczyna I się kończy, najbardziej boli fakt że mając tak dobrych piłkarzy I Leo tak naprawdę wycisnelismy z tego może 40procent tego co powinniśmy... Zawsze będę powtarzał że najgorsze co nam się przydarzyło to tryplet w roku wyborów, Bartek jak oglaszal wybory wiedział że jest skazany na porażkę A tu masz jak na złość wygrali wszystko, i meda uwierzyła wtedy że naprawdę się nadaje na Prezydenta. Szkoda.. Ale I tak zawsze jak ktoś powie Barcelona to pierwsza myśl Messi, i na odwrót tak samo! Vamos

1

Jedyną nadzieję jest Pique, on jako jedyny ma jaja żeby powiedzieć publicznie że to wszystko co tu się dzieje to Komedia na miarę Hollywood... Niew ta karykatura Prezydenta odejdzie w trybie natychmiastowym bo za Rok nie będzie już czego ratować, jeśli już nie jest za późno

0

Zamienił stryjek siekierke na kijek..
Gość wart max 30baniek. No ale może się nie znam I życzę mu jak najlepiej

0

@johny11
Hehe Oki, a tak na poważnie zobaczymy

1

@Krzyniu282
Niestety dopóki Messi rządzi w Barcelonie będziemy grać jak grać( nie twierdzę że zawsze, lecz w większości meczach) tak jak w tum I ostatnich sezonach

2

Najlepsze z tego wszystkiego jest to że na boisku najlepsi byli tak bardzo wypchnieci z Barcelony Denis I Rafinha, pokazali bylim kolega dobitnie że są przeplacani I że są już kompletnie wypaleni..

1

Ale fakt jest jeden grają ładnie, blisko siebie I na małych przestrzeniach, nie to co u nas podaj Messiemu I uciekaj

2

Trzeba powiedzieć prawdę, pomijając fakt że pomoc u nas działa w tempie starego żółwia, co najbardziej uwidocznilo wejście młodego Rikiego,który według mnie I tak się bał pokazać więcej bo w kilku sytuacjach I tak na siłę pilke Messiemu oddawał. To najbardziej razi gra Na Messiego. Przecież to jest tak schematyczne że nawet te ogórki z naszej ligi by to rozszyfrować potrafiły , a Messi ciągle przez środek na 3 I w 90 procent strata bądź do Alby, szkoda Grizmana bo wykorzystywany jest na max 25procent

0

@rafik300010
Slabnie I kolegam racje, wystarczy spojrzec na LM I LE

0

Ladny meczyk e Angli:) swoja droga jak by sie Pogba odbudowal to by mieli pomoc kapitalna, nie lubie United ale optymistycznie to wyglada

0

@Cobra303
E tam
Zaraz cie zlinczuja tu...

0

@darek60
No moze I pierdole, wiem jedno od czasow oatatniego sezonu Rajkarda nie widzialem takiej miernoty jak teraz...

2

@PJ777
Sorki, poprawione

0

@Kwiatek67
No niestety:)

0

@Messibestplayerintheworld
Dzieki za poprawke, tel ch...wy... pozdro

0

@TheNekro94
Nie troluje, poprosty wyrazam swoje zdanie. Jesli wam wystarcza taka gra druzyny to spoko. Zobaczymy za 3 lata co zostanie z tej druzynu

12

Do perfekcij z ostatnich dwoch sezonow, w szczegolnosci do meczow w Rzymie I Liverpoolu to bardzo bliska droga..

1

Najwiekszy problem Barcelony, niestety Messi. Dla mnie I dla nas wszystkich bedzie zawsze zywa legenda, duzo by pisac przymiotnikow o nim, ale niestety puki on tu bedzie kapitam, puty kazdy transfer(Ney wyjatek) skonczy jak Coutinho, Dembele, Grizman... Strach przed Messim ich paralizuje, a on sam na boisku im w zaden sposub nie ulatwia.

0

@El dominatore
Ale wiadomo to sie nie wydarzy, bo raczej nie ma trenera ktory by sia na taki krok odwazyl

0

@SuperVegeta
Zobacz na Lawke, I kogo ma wpuscic? Gosc trafil wvtakie szambo ze pewnie zaluje dzisiaj, Sam bym chcial zeby po przerwie wpuscil Ansu kosztem Messiego

0

Chcialbym zobaczyc jak by posadzil w drugiej czesci Messiego, za niego Ansu

1

@RonaldoR9
Barcelona zeby wrocila na wlasciwe tory musi Ewaluowac na kazdej plaszczyznie, Tiki Taka juz nie wroci, bo ona sama w sobie jest juz rozpracowana przez inne druzyny, dzisiaj wyznacznikiem jakosci jest dla mnie Liverpool czy u nich w pomocy sa jakies gwiazdy? Maja bardzo dobrych 4 pomocnikow ktorzy zapieprzaja, u nich pilka chodzi tak ze to wydaje sie tak proste ze kazdy powinien to umiec, ale tam jest RUCH a nie klepanie statystyk I podaj Messiemu.

1

@cyron1
Tylko ze u nas ani defensywny ani ofensyeny sie nie odnajduje

0

Zrozumcie ze pewien Cykl doiegl konca, aktualnie nie ma u nas gotowych diamentow jak bylo to 2009roku, nie jest to wina Setiena czy nawet Valverde, wedlug mnie w duzej mierze to wina wladz, bo oni sa odpoeiedzialni za zatrudnienie skautingu, a I aktualny projekt Barcy czyli wielkie transfery tez odpycha" perly" przed dolaczeniem do druzyny, u nas niestety zle zarzadza sie rokujacymi pilkarzami, wezme tu przyklad Realu, oni to robia w sposob wrecz perfekcyjny, ostatnie wyporzyczenia Odgara, Hakimi, Casemiro, Carvahal pokazuja ze pikarze ktorzy graja regularnie w dobrych klubach sie rozwijaja duzo lepiej jak u nas podczas treningu z pierwszs druzyna.

4

Wyjscia sa dwa
Albo zalozy rekawiczki Valverde I bedzie gral tym samym skladem z takim samym zangazowaniem druzyny jak do tej pory.
Badz zacznie zmieniac swiete krowy I wprowadzac tych( tylko pytanie czy sa tacy) ktorym zalezy, ja osobiscie wole zeby nawet nic nie zdobyli ale niew wkoncu rozdzieli te dziwne uklady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?