@GrubyZGR mimo wszystko poczekałbym na ocenę na koniec sezonu, widomo teraz są emocje bo mogliśmy wygrać. 21 strzałów i 2 gol był o włos bo i szanse miał Lewy, Araujo czy FDJ o Raphini i Yamalu nie wspomnę. Ale niestety Getafe to trudny rywal i gra brzydko i denerwująco.
Panowie spokojnie jeszcze jest dużo kolejek do rozegrania, dziś nie poszło bo niestety Getafe dobrze broniło dostępu do bramki. Nam się dziś nie udało, ale ja na końcowy komentarz poczekam do ostatniej kolejki.
@PuszkinFan Dobra decyzja, jednak Araujo jest po kontuzji a widocznie Kounde jest na siłach grać. Zresztą myślę że sztab wie lepiej kogo i kiedy ściągnąć
No musi mieć coś Flick w sobie jak wyciąga piłkarzy z takiego dołka, Raphinia który był w tamtym sezonie wyrzucany z klubu, Torres także a jednak widać efekty i oby to już szło w takim kierunku. Prowadź trenerze
Różnica między Yamalem a Viniciusem i Makembe jest taka że oni w tej sytuacji z Kounde grali by sami, a nasz geniusz wie praktycznie za każdym razem co zrobić, wie kiedy oddać piłkę, wie kiedy dryblować. Coś niesamowitego jaką on ma dojrzałości a ma tylko 17 lat.
No cóż trudno się mówi, tutaj może zdobywać tytuły a w Juve co najwyżej puchary krajowe, niech tylko weźmie że sobą FDJ Frrrana i Ansu. I cóż będzie trzeba powiedzieć dziękujemy za wszystko i powodzenia.
0
@GrubyZGR mimo wszystko poczekałbym na ocenę na koniec sezonu, widomo teraz są emocje bo mogliśmy wygrać. 21 strzałów i 2 gol był o włos bo i szanse miał Lewy, Araujo czy FDJ o Raphini i Yamalu nie wspomnę. Ale niestety Getafe to trudny rywal i gra brzydko i denerwująco.
2
@GrubyZGR a Ty słaby kibic, jak z Realem wygrali to pewnie skakles z radości i krzyczałeś Flick prowadź wodzu.
1
Panowie spokojnie jeszcze jest dużo kolejek do rozegrania, dziś nie poszło bo niestety Getafe dobrze broniło dostępu do bramki. Nam się dziś nie udało, ale ja na końcowy komentarz poczekam do ostatniej kolejki.
1
Jeżeli czujesz się bezużyteczny to pomyśl jak czuje się napastnik Celty xD
0
@Sinirsey 1991 pozdrawia :D
0
A ja tam chce żeby Real awansował i jeszcze raz trafił na nas i wtedy znów im wbijemy 5 brameczek :D
1
Perez musiał posmarować, bo czuł że dziś mogą też dostać w papu
0
Haahah Real Vardrid
2
Szpakowski jak komentuje mecz, to mam wszystkie najlepsze mecze w głowie. Uwielbiam gościa topka komentator.
0
@Limaker No zobaczymy jak będzie
0
Wczoraj miałem przeczucie ze będzie manita, i się nie pomyliłem, a dziś mam przeczucie że Real przegra
0
@kendiii91 chodzi mi że stal się skuteczny i prawie za każdym razem gdy wchodzi to strzela
0
O no i tyle co pisałem o 5:0 :D
0
Ej ale wydaje mi się że może będzie Manita xD 5:0 ładnie wygląda a i chłopaki nie odpuszczają
0
@PuszkinFan Dobra decyzja, jednak Araujo jest po kontuzji a widocznie Kounde jest na siłach grać. Zresztą myślę że sztab wie lepiej kogo i kiedy ściągnąć
2
No musi mieć coś Flick w sobie jak wyciąga piłkarzy z takiego dołka, Raphinia który był w tamtym sezonie wyrzucany z klubu, Torres także a jednak widać efekty i oby to już szło w takim kierunku. Prowadź trenerze
6
Jak Arujo naprawdę przedłuży kontrakt, to naprawdę Deco zrobił transfer zimy
1
Serio to był spalony, ja pierdole
10
Różnica między Yamalem a Viniciusem i Makembe jest taka że oni w tej sytuacji z Kounde grali by sami, a nasz geniusz wie praktycznie za każdym razem co zrobić, wie kiedy oddać piłkę, wie kiedy dryblować. Coś niesamowitego jaką on ma dojrzałości a ma tylko 17 lat.
5
Gdybym mógł to bym Yamalowi byty wycalował, jaką ten chłopak daje radość oglądania meczu
3
Jezu co oni dziś grają, przecież to się serducho raduje jak uj
6
I pomyśleć że Kounde chciał być środkowym obrońca
2
No cóż trudno się mówi, tutaj może zdobywać tytuły a w Juve co najwyżej puchary krajowe, niech tylko weźmie że sobą FDJ Frrrana i Ansu. I cóż będzie trzeba powiedzieć dziękujemy za wszystko i powodzenia.
0
Po takiej niedzieli to i poniedziałek jest pięknym dniem, a zwłaszcza jak w pracy masz kibiców Realu xD
0
Jak to była najlepsza wersja Mbappe no to drodzy państwo takiego go chce oglądać xD
0
Ale kibice Realu mają ból, już piszą że puchar o pietruszkę i nic nie znaczący. Hahaha
22
Fede Valverde: Porażka 0:4 na Bernabéu dała nam siłę, aby być zespołem, którym jesteśmy dzisiaj
Tak Fede my też się cieszymy :D
0
To może i 8 będzie :D
0
Cos czuję że dziś wleci odcinek u Tomasza Ćwiąkały :D
13
Teraz w drugiej połowie od początku cisnąć, żeby nie dać im cienia szans. I mam nadzieję że Flickowi nie przyjdzie do głowy wpuścić dziś FDJ