Sposób na Barcelonę, jedna kontra kończącą się golem, później zastawiamy autobus i barcelona już nie umie tego przejść, wczorajszy mecz to pokazał, wszystko czytelne każde zagranie było czytane przez zawodników Interu. Dopiero po wejściu Balde coś się zaczęło dziać bo obrncy nie mogli nadarzyć za Ansu i Balde, ale zabrakło wykończenia. Druga rzecz która mnie dziwi to dlaczego nikt nie próbował uderzać z dystansu tylko próbowali jak zawsze wejść do bramki. Oni powinni przynajmniej co drugi trening walić do bramki minimum z 25m i robić to tak długo aż nie będzie skutecznisci minimum 3 gole na 5 strzałów, mamy przecież kim strzelać takie bramki
Nie zesrajcie się w tych komentarzach, mecz trwa 90 min więc oglądajcie i dajcie im grać. To nie fifia że po 5 podaniach strzela się gola. Jak barca wygra tu 3:1 to nagle wszyscy będą wielbić Dembele,Lewego itd.
Dobrze ze pozbyliśmy się Antka, przecież to co on dzisiaj gra to jest dramat, rzut wolny w trybuny,niedokładne padania itd spadł piłkarsko o kilka poziomów w dół
Ależ mam niedosyt kurde po pierwszej połowie byłem przekonany że to my wyjdziemy na prowadzenie i Raphinia był bardzo blisko, gorsi nie byliśmy to na pewno, zabrakło szczęścia i skuteczności. Czekam na rewanż w Barcelonie
Kur... gdybyśmy byli Realem albo innym klubem to byśmy nawet nie chcieli słyszeć o obniżce było 40 mln i ma być a nie jakieś obniżki. Daliśmy za typa 100 mln a teraz 25 mln nam dają Boże jak my umiemy w sprzedaż
8
Może wymienia Ferrana za Ferrana napewno dałby więcej niż Torres
1
Sposób na Barcelonę, jedna kontra kończącą się golem, później zastawiamy autobus i barcelona już nie umie tego przejść, wczorajszy mecz to pokazał, wszystko czytelne każde zagranie było czytane przez zawodników Interu. Dopiero po wejściu Balde coś się zaczęło dziać bo obrncy nie mogli nadarzyć za Ansu i Balde, ale zabrakło wykończenia. Druga rzecz która mnie dziwi to dlaczego nikt nie próbował uderzać z dystansu tylko próbowali jak zawsze wejść do bramki. Oni powinni przynajmniej co drugi trening walić do bramki minimum z 25m i robić to tak długo aż nie będzie skutecznisci minimum 3 gole na 5 strzałów, mamy przecież kim strzelać takie bramki
1
@Crema Catalunya wątpię
2
Mam nadzieję że u nas dostaną srogie lanie
0
Gość musi tu wrócić
0
Nie zesrajcie się w tych komentarzach, mecz trwa 90 min więc oglądajcie i dajcie im grać. To nie fifia że po 5 podaniach strzela się gola. Jak barca wygra tu 3:1 to nagle wszyscy będą wielbić Dembele,Lewego itd.
1
W oczach zawodników Interu widzę strach
0
30 mln i niech biorą, nauczmy się w końcu sprzedawać
0
@AduŚ07 bo pep wiedzial co sprzedaje
8
Jak ferran jest wart 40 to sprzedawać puki tyle wart
0
A już myślałem że w madryckich pismach będą wylewać na okładkach jaki to Real jest zabójczy i że już mają mistrza w kieszeni xD
2
To sobie teraz ławę pogrzeje xD
4
Hahah Vini padł jakby dostał bułe od Pudziana xD
0
Dobrze ze pozbyliśmy się Antka, przecież to co on dzisiaj gra to jest dramat, rzut wolny w trybuny,niedokładne padania itd spadł piłkarsko o kilka poziomów w dół
4
@Toretto No kurde też to zauważyłem ile razy jakąś drużyna stwarza sobie więcej okazji od prześcieradeł a białasy dwie akcje i gol albo końcówka meczu
2
Oby Real dziś przegrał
1
@DziwnyKibicFCB canal sport
0
Dawny dembele już by pił cała noc i nie przyszedł nawet na trening
0
Mordeczki oglądaliście dziś trening Barcelony a YT ? Jeżeli tak to mam pytanko co to za piłkarz w dredach który trenował z piłkarzami?
0
Trzeba było go zostawić, idealny zmiennik Lewego
3
Ależ mam niedosyt kurde po pierwszej połowie byłem przekonany że to my wyjdziemy na prowadzenie i Raphinia był bardzo blisko, gorsi nie byliśmy to na pewno, zabrakło szczęścia i skuteczności. Czekam na rewanż w Barcelonie
0
Gdyby Perdi strzelił to dałby Barcelonie tlen i albo byśmy to zremisowali albo wygrali, bo to był idealny moment by się podnieść
2
To jest to że my mogliśmy prowadzić 2:0 w pierwszej połowie
0
Kur... szwaby jeb....
0
No i Alonso nie poszedł za nim
1
Gavi z miną, zjem was kur...wy, wciągne nosem xD
0
Trzeba zaufać no i czekamy
0
Kur... gdybyśmy byli Realem albo innym klubem to byśmy nawet nie chcieli słyszeć o obniżce było 40 mln i ma być a nie jakieś obniżki. Daliśmy za typa 100 mln a teraz 25 mln nam dają Boże jak my umiemy w sprzedaż
1
@J4no myślę że Bayern odczuwa lekki strach
0
@Criss18Barca Tommy hilfiger freedom 250/270 zł za 100 ml ale zapach bardzo ładny i długo trzymający