8

Pięknie pracują w ciszy by później ogłaszać takie hity, pięknie się to wszystko zapowiada oby tak dalej i wrócimy na odpowiednią ścieżkę. VeB

2

@A4ron dokładnie tak samo w Barcelonie ile razy graliśmy w 10, a Messi tylko rozkładał ręce i się wkurzał że tracimy gola albo mu nikt nie podał, a potem sam chciał okiwać wszystkich ale zapomnial że nie ma już 20 lat i nie przejdzie sam obrony, po czym tracił piłkę i się obrażał i chodził sobie po boisku. Niestety taki obraz Messiego zapamiętałem w ostatnim czasie w Barcelonie.

1

@notrac a mi się wydaje,że Messi wcale taki święty nie jest, dlaczego żaden trener nie miał jaj żeby go ściągnąć z boiska ? Bo Messi na bank by się obraził albo zrobiłby awanturę, wystarczy przypomnieć sobie jego zachowanie jak w psg go ściągnęli z boiska. Druga sprawa to odnoszę wrażenie że Xavi nie chciał przyjść trenować Barcy właśnie że względu na Messiego, bo nie chciał się z nim kłócić. Kiedyś Pique się wypowiedział że Messi ma ciężki charakter, my kibice nie byliśmy nigdy w szatni Barcelony I nie wiemy jak Messi się w niej zachowywał. Messi był Bogiem piłki i w głowie mógł myśleć że bez niego nic się nie zrobi więc każdy musi go słuchać. To tylko moje przypuszczenia, ale naprawdę nie chciałbym żeby wrocił i on i Neymar. Ich czas się skończył, a Xavi zaczyna budować bardzo dobra maszynę i drużynę która gra razem a nie tylko do Messiego.

4

I pomyśleć że Messi na Camp Nou słyszał ,,Messi Messi Messi,, a w Paryżu buczenie, trochę mi go żal, ale niestety jego człapanie po boisku w meczu z Realem i brak zanagarzowania w obronę musiały zaskutkować takim zachowaniem, w Barcelonie też kibiców to irytowało. I nie można mówić że Messi jest już wiekowy, bo jakie zaangażowanie w mecz miał Modric i Benzema biegali za każdą piłką. Myślę że Messi stracił już chęć do grania lub za bardzo uwierzył w to że sam może wygrać mecz otrzymując jedno podanie.

0

Przeczytałem na Facebooku że Neymar wczoraj wylądował w Barcelonie, i oczywiście zaczęła się saga związana z jego przybyciem, dziś rano przeczytałem że ojciec Messiego kontaktował się z Barceloną w sprawie jego powrotu. Wydaje mi się że to plotki i osobiście nie chciałbym ich powrotu, mogli by zakłócić harmonię którą wprowadził Xavi. A wy jak myślicie?

0

@jac55 to był sarkazm ziomeczku ;)

1

Pique zgolił brodę i już mu dzisiaj kilka błędów się przydarzyło

4

Dembele więcej asyst w meczu jak w całym sezonie :O

6

Ten Dembele pod wodzą Xaviego naprawdę się poprawił, mam nadzieję że zostanie

0

@kejdzi gdzie w sporcie piszą o Messim?

5

Telenowela ,,Halland w,, coraz bardziej się rozpędza, jeszcze dwa dni temu był Man City dzisiaj już chce do Realu a jak wygramy El Classico to będzie u nas, później trafi do Bayernu jak wygrają LM, albo nie, pójdzie do PSG bo kasa, kurde wsumie to już nie wiem chyba zostanę w Dortmundzie xD

10

Wczoraj w studiu pomeczowym mówili że, trener nie ma jaj żeby ściągnąć z boiska słabego Messiego czy Neymara, i gdy tak sobie pomyślę na spokojnie to wydaje mi się że Xavi odmawiał Laporcie zostania wcześniej trenerem ze względu na Messiego, bo każdy trener który przychodził do Barcy nie zdejmował z boiska Messiego mimo że człapał po boisku i czekał na sępa na piłkę. A gdy Messi odszedł Xavi buduje zespół jak chce i nie musi się użerać z Messim, który wydaje mi się że rządził w szatni nie tylko kolegami ale i trenerami.

1

Jak to Pochetino mówił do dziennikarza na pytanie jak zagra PSG
~ " zobaczycie"
Teraz widać ile warta jest drużyna zrobiona z kasy a ile drużyna która jest robiona latami

0

PSG to ma mokro jak jedzie do Hiszpani po pamiętnej przegranej z Barceloną, dziś mogą znów zostać pośmiewiskiem xD I tego żadne pieniążki nie zmyją

2

Benzema to jest jednak kot, to jak gość się odbudował kiedy go wypychali z Realu to nie mam pytań klasa napastnik. Dziś na chwilę życzę Realowi wygranej bo nienawidzę PSG ale liczę że trafią na Bayern i tam dostaną w pupcie xD

0

Haha pieknie te P$G gra xD i dobrze nie lubię klubów które kasą chcą wygrać mecze

0

Żeby tak psg to przegrało xD

2

Cieszę się że Messi już u nas nie gra, to jego człapanie po boisku naprawdę jest irytujące. Dziękuję mu za wszystkie lata śledzone w Barcelonie i to jak czarował nie jeden mecz, teraz godnie go pożegnać na Cam Nou i zamknąć historie.

1

Nie obraziłbym się gdyby mecz ATM zakończył się takim wynikiem :)

2

Ciekawe o co miał pretensje trener elche

5

@MrCental ty chyba ślepy jesteś, przeczytaj sobie definicje ręki, Alba chował rękę i miał ją przy ciele, a Bus dostał w brzuch.

2

Do wszystkich krytyków, porozmawiajmy za 45 min ;)

0

@elrubio ja tam założyłem sobie Cyfrę plus i mam wszystkie kanały sportowe za 79 zł miesięcznie + na wszystkich mobilnych urządzeniach

3

A od czego jest Neto Ja się pytam ?

3

Nie rozpisując się dzisiaj 6+ dla całego zespołu i Xaviego VeB

5

Teraz to Dembele musi zostać ;)

0

Ma ktoś link do meczu ?

15

Znów głupia strata, to jest chyba na już do poprawy, a Mats No sory ale 4 lata temu to on by się chociaż rzucił na to

4

Riki to już raczej ławkę na amen zagrzeje do końca sezonu, jak narazie same straty i głupie zagrania

1

Pieknie się to ogląda serducho się raduje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?