norbo80
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja sie nie smialem, trzymalem kciuki ale bedze ciezko bo jednak ronaldo to maszyna. Tak naprawde costy z calym szacunkiem - nie bralem pod uwage. To taki 3 snajper jakim byl Falcao. Pozdrawiam!
0
Ale Puyol za to zostanie :P Ciekawe jak to jest zgraczami pozyskanymi za damo.
Swoja droga fajnie by bylo jakby VV i Puyol zostali aby wspierac klub w potrzebie a BArca wbrew wszytskim utrudnieniom, nikim sie nie wzmacniajac siegnela po LM :P
0
panowie na weeb.tv leci tylko multiliga prawda? nie ma transmisji meczu?
0
Alexis nie musisz strzelać ale pokaż chociaż udo :(
0
Karny:) narzekajcie więcej Messi robi swoje:)
0
Czy wygrywamy z RM czy Przegrywamy z innymi to nasze chłopaki. Dajcie spokój
0
Panowie dajcie spokój z tym zwalnianiem. Chłopaki się starają. Espanol postawił ciężkie warunki. Nie znam pilkarza który nie zmarnowalby takiej sety jak neymar. Może coś strzelimy
0
naprawde w moich oczach byl to zawsze obiektywny i madry chlopak. veb
0
Panowie nie czytalem ponizszych komentarzy wiec nie wiem czy zwrociliscie uwage ale zapewne tak. Osoba, ktora najwiece u mnie stracila w tym meczu byl Jurek Dudek. Rozumiem, ze musi byc za realem ale prosze Pana Panie Jerzy... myslalem, ze jest Pan barzdziej czlowiekiem na poziomie.
0
Kurde jestem zly wsciekly na gre na wynik ale to jest nasz klub, nasze chlopaki uwielbiam ich, niech sie tylko troche ogarna
0
dobra Panowie daliscie mi 88 minut poklac na siebie, teraz strzelcie dwie bramki zeby real nie odjechal
0
jeszcze 20 minut i 2 bramki, damy rade VeB
0
A mi się wydaje ze to ryzyko kalkulowane.raz sie uda a raz nie
0
Mały off top dla kolegów z androidami. Jakiej aplikacji używacie do fcbarca.com?
0
A jak wystapilem o zapłatę podatku od głupoty to dostałem zwrot hehe
0
Bardzo mi się podoba Twoja cięta riposta. Bez napinki kolego Nie bierz wszystkiego tak osobiście
0
Neymar kosztował 100 mln? Dobrze ale w mieście znad Manzanares żadno zawsze chcące mieć wszytko NAJ hala dziecko nie dopuści do mózgu , że ktoś kosztował więcej niż Ronaldo. Bale śmiał próbować
0
Campo jak to nie rozumiesz. Chodzi o podatek od darowizny. Urzędy podatkowe w Madrycie wiedzą że taka cena za Neymara to jak za darmo.
0
Tez chcialbym aby Tarzan zakonczyl kariere u nas ale mysle, ze odejcie byloby dobra decyzja. Naprawde zal mi to ogladac jak moj idol walki i oddania musi grzac lawe i to niestety zasluzenie bo w danym momencie sa lepi od niego. Jak chce chlopina sobie pograc to niech gdzies przejdzie. Zawsze chcial do Milanu, niech sprobuje. Przeciez to nie oznacza ze o nim zapomnimy ani o tym kim dla klub jest.
0
wydaje mi sie ze w tym momencie gra najwyzsza barca w sezonie
0
hehe tak tak zdejmijmy messiego , najlepiej sprzedajmy:P
0
hehe to co panowie nadal do zmiany? :P
0
mi sie juz skonczylo a Alexis znowu pali :P
0
Alexis byl spalony bardziej niz ja w tym momencie
0
dobrze ze xavi strzelal liczyl ze pilkanabierze poslizgu. w takich warunkach trzeba strzelac jak najwiecej
0
spokojnie, niedlugo cos wbijemy
0
Spokojnie panowie wygramy, jesteśmy blau grana
0
Ja znaczacego spadku formy nie widzialem. Widzialem znaczny spadek zaangazowania i odpowiedzi na ciosy przeciwnika. A barca grala jak do tej pory pod wodza Martino, nie porywala ale szla do przodu. I nie mowie tego w zlym kontekscie ale chyba ta pewnosc siebie nas zgubila. Coz moze Madryt pogra pod nas:)
0
Kolezanki, koledzy czy jestescie tez takimi niepoprawnymi optymistami jak ja ze mimo sytuacji, zogszknienia to nadal wierzycie, ze jednak cos odmienimy? :)
0
Myślę że mamy szanse