0

@Ryoumen Jakim cudem roczna rata to 60-70 mln gdy Real ma bodajże 80 mln przy mniejszym kredycie i dużo niższym oprocentowaniu?

0

@Luciano99 Jak to nie ma nic do rzeczy jak dług będzie wpływał na budżet na bazie którego jest ustalany limit płac. Ostatni okres finansowy zamknęliśmy na minusie, jeszcze niedawno musieliśmy brać kredyty by konsolidować długi krótkoterminowe bo byliśmy blisko utraty płynności, nie stać nas na wpłacenie klauzuli Nico. Uważam, że jeżeli zarząd nie ma żadnego planu jak obsługiwać ten dług to możemy być w ogromnych problemach niedługo.

0

Ja jestem ciekaw jak w klubie sobie wyobrażają spłacanie 100-150 mln raty za stadion rocznie już niedługo mając nadal problem z zarejestrowaniem zawodników.

0

"Jednak, ku ich zaskoczeniu, tak się nie stało" XDDDDD
U nas pracują randomowi ludzie z ulicy czy o co chodzi że ich wszystko zaskakuje i nic im nigdy się nie zgadza na koniec.

2

@GigiAmoroso no i to był najsłabszy moment Realu od dawna. Nie sądzę by w 2 połowie sezonu trafiła im się znowu taka słaba forma patrząc że kluczowi zawodnicy w tym Mekembe raczej odzyskają wysoki poziom. Jedyne co nas ratuje to terminarz i sporo spotkań u siebie.

1

Można wyłączyć, wesołych świąt xD

0

Aha XDDDDDDDDD .

2

Najgorsze że Jude już wrócił, Vinicius to samo. Widać ze i Mekembe powoli wraca do formy. A my nie dość że nie wykorzystaliśmy tego by odskoczyć w lidze gdy byli fatalni to zaraz będą nad nami w tabeli, fatalnie to się ułożyło

2

Zabawne że kolejny taki gol Mekembe a sytuacje 1 na 1 z bramkarzem wali na oślep.

0

Oby tym razem mieli dogadane dużo lepiej wszystko. Jeżeli znowu będzie klapa to ten projekt nie podniesie się przez wiele lat.

0

Nie jest to nic zaskakującego. Biali mający za prezesa gościa który zbudował jedną z największych firm budowlanych mieli spory poślizg w oddaniu stadionu. Więc jak ktoś wierzył że nam się uda w terminie to oddać to był wielkim optymistą. Nie podoba mi się tylko to nawijanie na uszy makaronu przez Laporte i podawania co chwile nowych terminów przez zarząd.

1

@Popitek12 oczywiście że Atalancie bo Real będzie przyparty do muru w ostatnich 2 kolejkach co może spowodować straty pkt w lidze

1

Przed sezonem obecną sytuację w lidze brałbym w ciemno na tym etapie. Ale Real naprawdę gra najsłabiej od kilku sezonów i nie widać wielkiej poprawy, może lepiej obrona im wychodzi. Niewiadomo czy jednak nie złapią zaraz jakieś formy. A w tym czasie doprowadziliśmy do sytuacji gdzie jak wygrają zaległy mecz to mają lidera. Jestem mega rozczarowany ostatnimi tygodniami. Mam wrażenie że nie mamy balansu. Albo rozwalimy rywala i wrzucimy mu 5 albo stracimy punkty. Nic po środku xD

1

Coś po klasyku ewidentnie się rozregulowało. Pytanie czy to problem fizyczny czy po prostu rywale zaczynają lepiej rozumieć taktykę Flicka.

4

No to w środę Real może być już liderem XDDDDDDDDDDDD

1

Karny z rodzaju że do gwizdnięcia tylko z boiska, nie wierzę, że var by to zgłosił. Ale też na tyle duży kontakt był, że var nie anuluje tego. Po prostu Nyon to debil bo wiedział, że sędzia go obserwuje.
Real spokojnie straci teraz punkty gdzieś, mają 3 trudne wyjazdy w lidze teraz plus musza spiąć się na Atalante bo mają krucho z punktami w LM. Ważne żeby nasi teraz komplet do końca roku zrobili żeby nie dać oddechu im.

1

Można wyłączyć ale w tygodniu duża szansa że stracą punkty

3

Var nie cofnie takiego czegoś bo jakieś ciągnięcie było. Nyon to debil, chlop pewnie czerwo dzis zgarnie jeszcze

0

Nyom co za kretyn XD

2

Niech to Getafe spadnie, nie da się oglądać tego ich grania.

18

Słabo, że za chwile może być tylko 1 pkt przewagi. To był okres gdzie my byliśmy na fali wznoszącej a oni w dużym dołku jakiego nie mieli od wielu miesięcy. Wygląda na to, że powoli zaczynają wracać do formy więc moim zdaniem nie wykorzystaliśmy tego okresu dobrze. Zobaczymy jak na koniec roku to będzie wyglądać.

1

Jakaś szansa istnieję że był taki zbieg okoliczności że kamery TV przekłamały obraz i system pół automatycznego spalonego zadziałał świetnie. Ale wtedy wszystkie klubu powinny wymagać raportu z tej sytuacji. Bo dotyczy to wszystkich, nie tylko tej 1 sytuacji. Potencjalnie system może mieć błędy i najlepsze dla wszystkich to uczciwa i publiczna analiza co się stało. Jeżeli był to błąd systemu to jak planują to naprawić a jeżeli nie to niech pokażą wszystkie ujęcia i obliczenia jakie mają. Tu już naprawdę nie chodzi o 1 sytuację tylko o to że potencjalnie możemy mieć technologie z błędami która może wpływać na wyniki.

2

Mnie zaskoczył Real że tak wysoko wyszli

0

@robsesh jaki rekord?

1

Moim zdanie tak naprawdę wszystko zależy od tego jak będzie wyglądał nasz pressing i czy będą wstanie z niego łatwo wychodzić. Jak tam ich będziemy cisnąć to spodziewam się gładkiego meczu. Gorzej jeżeli znajdą sposób na szybkie transportowanie piłki na naszą połowę i trzeba będzie się ścigać i pojedynkować 1 na 1.

0

@abram3k czy ja wiem czy chudo. Modrić, Brahim i Arda na pewno mogą wejść i coś wnieść. Gorzej z linią obrony ale to ich wybór, że tak podeszli do sezonu.

0

Skład białych będzie o 19:00 już?

0

@kamiVeB Jude miał jedyną okazję na zdobycie ZP w tym roku gdyby Anglia wygrała euro. Tak to w Realu ma za dużą konkurencję gwiazd które będą przed nim w kolejce.

2

@messi33 może tak być przez to że z Bayernem wszystko wpadało XDDDDD

0

Co do planu Carlo który podobno ma to ja obstawiam 4-4-2 z Vini i Mbappe z przodu ale grający szeroko pod wyjścia za plecy a na fałszywą 9 wróci Bellingam. Zobaczymy czy się sprawdzi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?