5

@Lewy952468xx żeby kogoś sprzedać ten ktoś musi chcecie odejść. A po rozstaniu że swoją żoną było dość głośno że nigdzie się nie ruszy z Barcelony by nie tracić kontaktu z dzieckiem.

2

@Vurt
1. On nie jest odpowiedzialny za FFP klubu i rejestrację. Tak naprawdę może mieć to w 4 literach, są ludzie w klubie którzy biora pieniądze by to ogarniać.
2. Jak go wyrejestrujemy to potencjalnie może nie zagrać do stycznia bo możemy nadal nie uzbierać FFP by ponownie go zarejestrować razem z innymi. Wiec ryzyko jest przerzucone na niego.
3. Koledzy jak widać w wywiadach ostatnich stoją za nim murem więc raczej nie mają mu nic za złe.

3

Dlaczego zawodnik ma dobrowolnie zgadzać się na wyrejestrowanie? Tutaj kolejność była taka że klub kupił nowego bramkarza a dopiero potem Ter Stegen doznał urazu. Więc tak naprawdę to naginamy przepis który nie został wprowadzony do takich przypadków jak ten nasz. Skoro klub kupuje nowego zawodnika to chyba umie go zarejestrować bez liczenia na jakieś urazy w kadrze, prawda?

4

@BISHBASHBOSH widocznie ma taki posłuch i pozycję u innych że zasługuje. Życie szatni zostaję w szatni, my widzimy tylko to co podadzą media

6

Jak go wybiorą to będzie jasny sygnał że to nie tylko problem z Ter Stegena ale żółta kartka dla zarządu który nie potrafi rozwiązać tej sytuacji inaczej niż konfrontacja

4

@Kuczek oczywiście że media na zlecenie klubu go jechały ostatnie miesiące. Dlatego Ter Stegen teraz idzie na wojnę z klubem bo niby czemu ma nie iść skoro od miesięcy jest atakowany?
A potwierdza to fakt że szatnia cały czas jest za nim (ostatnie wywiady z zawodnikami). Gdyby było inaczej w tych wywiadach padłyby znane frazesy o niczym a wszyscy stanęli murem za Niemcem.

4

Ale w czym problem? Laporta mówił że możemy być w 1-1 kiedy chcemy i nie będzie żadnych problemów z rejestracjami. W takim razie po co mamy wyrejestrowywać Ter Stegena?

6

@lysy1015 Zgadzam się, denerwuje mnie, że nikt nie mówi o niekompetencji zarządu by ogarnąć finanse do normalnej rejestracji ale za to winny jest Ter Stegen który nie chce zostać wyrejestrowany.

1

Można oceniać Ter Stegena jak się chcę (ja osobiście coraz bardziej negatywnie) ale jednak to, że klub ZNOWU liczyć na to, że kogoś uda się zarejestrować dzięki kontuzji innego zawodnika to patologia. Ten przepis w ogóle nie został do tego stworzony a nasze szwagry wykorzystują go do obchodzenia FFP.

0

80 mln za koszulki do 2034 to nie jest dobry deal. Zabetonowany sponsor na 8 lat. Real teraz od arabów dostaje 75 mln i podpisują dużo krótsze umowy.

0

@kejdzi Było poruszane wiele razy. Chodzi o dziecko które ma w Barcelonie. Rozstał się z żoną więc wyjazd z Barcelony oznacza ograniczony kontakt z dzieckiem. Ja go rozumiem dlaczego tak postępuje ALE można było to wszystko załatwić o wiele lepiej (z obu stron).

1

Rok temu sraczka, teraz akcja przelew. Ciekawe co nasz czeka za rok. Nie ma nudy XD

18

Czyli można się spodziewać kolejnej wizyty ludzi z Bilbao którzy będą chcieli weryfikować dokumentacji medyczną XD

4

Wstrzymajcie lejce, jeszcze w połowie drogi będą samolot zawracać bo przelew nie dojdzie ;)

4

@Vurt widać że on ma już w 4 literach te MŚ. Tymi 3 miesiącami pokazał że nie chce odpuści ani euro i jak chcemy się go pozbyć trzeba mu wypłacić kontrakt. Jak Laporta nie ma planu B na wygenerowanie FFP to czeka nas znowu fajny sierpień

3

Hahahahahhahaha chlop jak załatwił szwagrów XDDDDDD

1

@T^L a jak klub się zabezpieczył prawnie że takie cyrki dzieją się w dniu potencjalnego wylotu? Dlaczego jak coś takiego się dzieje to zazwyczaj u nas a nie w Madrycie, United czy City? Pieniądze powinny być przelane już dawno temu a nie czekamy do ostatniej chwili.

0

Czy jest jakiś element funkcjonowania klubu piłkarskiego w którym możemy się nie kompromitować?

2

@SeWo77 obawiam się że przy tych naszych delach też różne osoby wzbogacają się kosztem klubu.

1

Czy w tym klubie ktokolwiek potrafi planować i przewidywać na dłużej niż jeden dzień do przodu?
Ciekawe czy rejestrację też znowu zostawia na ostatnie dni sierpnia bo po co wcześniej.

12

Ciekawe dlaczego to ciągle nam przydarzają się dziwne akcje jak ta. Ktoś podpisuje z nami jakieś umowy, potem się nie wywiązuje a kar umownych i tak nie dochodzimy albo ich nie otrzymujemy. Ja się nie zdziwię jak tutaj też nic nie dostaniemy znowu. Miała być promocja w Azji i sporo gotówki (20 mln za tourne to bardzo dobre stawki) a znowu wyszło jedno wielkie G.

11

@ACRAB95 a jak klub zabezpieczył się na taki wypadek? Tylko nam ciągle ktoś nie płaci i olewa umowy, budowa stadionu się opóźnia i kar też żadnych nie ma. Przestańcie usprawiedliwiać to amatorstwo.

40

Laporta niby jest prawnikiem a co chwilę ktoś nas robi w chuu na kasę. Jak oni te umowy robia?

5

@LeoMessiiBarcaPepa Przecież to są dobre kwoty za letnie tourne. Żaden inny klub nie dostałby jakoś dużo większych pieniędzy. To, że kilka klubów z europy obłowiło się na KMŚ to inna sprawa ale to tylko i wyłącznie nasza wina że sportowo nie dojechaliśmy w ostatnich latach.

13

Moim zdaniem Laporta wynegocjował słabe/średnie warunki bo chciał szybko domknąć ten transfer by przykryć kompromitacja że stadionem. Można by spokojnie poczekać do sierpnia i przetrzymać United by zeszli z oczekiwaniami.

3

A już za miesiąc zabawa z rejestracjami xD

3

Stadion to dopiero przystawka, zapinajcie pasy bo za miesiąc zacznie się jazda z rejestracjami zawodników XDDD

3

Laporta to geniusz marketingowy, będziemy co kilka miesięcy otwierać stadion i nakręcać ludzi na gadżety klubowe ;)

1

@TaughtMule Ale filmik promocyjny fajny był XD

11

Chłop ma czas w ogóle zajmować się sprawami ligii czy tylko udziela wywiadów i analizuje FFP Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?