0

@kamiVeB Białe święta to taka ładna tradycja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Adamq Mhm i ciekawe gdzie będzie grał.

0

@BarcaSupporter I będzie git.

0

@ściah Zgadzam się

1

Alves mógł spokojnie sezon u nas jeszcze pograć.

0

@betonito Nie. Mówi o Neymarze który wróci do Barcelony

2

@george321213 Słowo klucz - w formie. A takiego go już długo nie widzieliśmy i nie ma gwarancji że ją jeszcze odzyska. To nie jest szpital.

1

Może go sprzedać.

0

@norbo80 lep na muchy. Niezły masz łeb.

1

Trudno. Mamy kim grać. Wygramy i tak.

2

@CuleB I nic się w tym temacie nie zmieni.

9

@wojti13bar Cristiano się zwie.

4

Nie umie mówić. Nie umie myśleć. Dobry transfer.

0

@MamerTponad100 a proszę bardzo ney za griza zimą. Zaczynamy niedługo.

0

"Nie wierzę, gdy mówi się, że Real czy Barcelona są w kryzysie" idź pan

1

Bielsa lub Setien. Jedyne sensowne wybory na ten moment.

0

@ViscaDelFritz1983 dobry żart

2

@kolagadawid A jak wygramy za Valverde ?

1

@danon0074 Nie. Chłopiec ma mega talent i jest nadzieją Barcy a Ty byś chciał żeby jeździł na wakacje z rodzicami. Biedny ten Fati. Pewnie nie o to mu chodziło w życiu.

0

@KrzysiekM No że co się dzieje? Oświeć nas.

0

@patryk571 Nie wiadomo. Messi grał.

3

@dawka86 Nikogo to nie interesuje

0

@martool Nie. Nie mam.

0

Promocja. Zimą za stóweczkę i zamykamy temat.

1

Dembelependencia :D

0

@danio1899 Taaa za worek cebuli najlepiej.

2

@Marjando Co Ty gadasz człowieku. Koleś jest szklany i swoją postawą sam się niszczy. Jakby powietrze z piłki zeszło też by to była wina Valverde.

1

Hahaha. Nie wiem jak to skomentować inaczej.

25

Zaakceptowanie tej kary to przyznanie się Barcy do winy. Nie mogą na to pozwolić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?